Glavni meni

idemo da se vozimooooooooo

Započeo goranvojska, 07 Jun, 2014, 16:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: goranvojska poslato 08 Jun, 2014, 10:21
ma ja ovo planiam duze vreme.moram negde da mrdnem inace cu da vrdnem u mozak.
To kad uhvati, mnogo gadno...:o ;D

Kostić

Citat: goranvojska poslato 08 Jun, 2014, 10:21
ma ja ovo planiam duze vreme.moram negde da mrdnem inace cu da vrdnem u mozak.
ja ne planiram, samo sednem i odem ;D deæe¹ lep¹e od leta po jadranskim magistralama, planinama, olandiji ... ;D

Lazic

Sad æe da krene takmièenje ko ima veæu penziju...:o ;D

Kalesin

Izem vam to treniranje na samo 200-300km.. bez 500-600km u cugu nista... :P :P
150-200 je samo zagrevanje...
Gorane odlicna ti je ruta, uzivajte.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

jevta

Gorane kakve su vam reakcije na vremenske prognoze.Mene malo nervira i poèinjem razmatranje da odlo¾im.
Nisam od ¹eæera da æu se istopiti ali kad idem na put 5 dana oèekujem da æu ponegde i pokisnuti.Ovo kako prognoze ka¾u ja bi treba da idem  nekim vodenim skuteromili èak podmornicom.Svaki dan po prognozi ki¹a i to ozbiljne kolièine padavina.
Ne znam ¹ta mi je èiniti èekam jo¹ par dana da vidim neku bli¾u prognozu ako ostane ovako odla¾em za avgust.

goranvojska

Citat: jevta poslato 09 Jun, 2014, 13:09
Gorane kakve su vam reakcije na vremenske prognoze.Mene malo nervira i poèinjem razmatranje da odlo¾im.
Nisam od ¹eæera da æu se istopiti ali kad idem na put 5 dana oèekujem da æu ponegde i pokisnuti.Ovo kako prognoze ka¾u ja bi treba da idem  nekim vodenim skuteromili èak podmornicom.Svaki dan po prognozi ki¹a i to ozbiljne kolièine padavina.
Ne znam ¹ta mi je èiniti èekam jo¹ par dana da vidim neku bli¾u prognozu ako ostane ovako odla¾em za avgust.
prognozu nisam gledao.ako bude tako razmotricu datum polaska.pa i da pomerim neki dan nije strasno.ja bi da voziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ali NE PO SVAKU CENU.

castor

Citat: Kalesin poslato 09 Jun, 2014, 11:53
Izem vam to treniranje na samo 200-300km.. bez 500-600km u cugu nista... :P :P
150-200 je samo zagrevanje...
Gorane odlicna ti je ruta, uzivajte.

Mo¾e i 1000 za dan, ali onda ti se narednih par dana motor smuèi i da ga gleda¹. Barem je meni bilo tako pro¹le godine: za jedan dan Minhen - Beograd. Sve i nekako dok nisam pre¹ao granicu - onda sam stao 5 minuta u Ada¹evcima da se razmrdam, a onda gas. Kod kuæe za cca 45 minuta… Ali nakon toga motor nisam pogledao 10 dana. Samo sam ga postavio na ¹tender i onako ¹trokavog i prljavog ga pokrio.

Tad sam odluèio da æe GS ili neki drugi slièan maksi enduro za putovanja da uniðe u gara¾u…

Poenta prièe: samo fizièko stanje odreðuje koliko æe se preæi za jedan dan (guzica, leða, ramena). Sve ostalo je lijepo zami¹ljeno, ali se na kraju svede na to...
It's the ride that matters, not the bike…

jevta


goranvojska

u ponedeljak krecem.javili da ovo sranje prestaje u subotu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska


goranvojska

trenutno se pakujemo i ako bog da ujutru u 8 smo u sedlu.pravac Sarajevo gde se noci i u utorak smo u Splitu.ako nekog ima na tom pravcu da ide mozemo u drustvu.bicu oko 10h u cacku  gde je prva pauza da se nesto jede pa palimo dalje.trudicu se da slikam sto vise tako da ce biti slika.

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Boban_m

Nemoj da omasis jagnjetinu prije Jablanice ;)

goranvojska

Citat: Boban_m poslato 22 Jun, 2014, 22:36
Nemoj da omasis jagnjetinu prije Jablanice ;)
cuti vec sam ogladneo ko pas.

goranvojska


Kalesin

Sretan put Gorane sve najbolje...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mareskin


Sreæan put i lepo se provedite :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...