Glavni meni

Oj Licani gdje ce mo na prelo ??? U Srb il " Suvaju selo ????

Započeo MIKIDE73, 05 Jun, 2014, 20:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIKIDE73

Ja krecem  pa samo na kratko da se javim  manijacima  i na napisem po koju rec sliku i slovo i  gde cu biti sledecih sedam dana ????
POLAZAK ??
Subota 07.06.2014
Völklingen --Bodman Boden See (Nemacka )             295 km       4 sata 42 minuta          Nocenje
Nedelja  08,06,2014
Bodman --ST. Moritz (Swiss)--- Oberdorf (Austria)      374 km     6 sati 46 minuta            Nocenje
Ponedeljak 09,06,2014
Oberdorf---Bledsko Jezero                                        394km      6 sati 32 minuta           Nocenje
Utorak 10,06,2104
Bledsko Jezero  ---Donja Suvaja  KRAJINA  LIKA         344 km      6 sati 2 minuta
Sreda 11,06,2014   
DONJA  SUVAJA  ---- ZADAR                                    108 km       1 sat  23 min              Kupanje  i zezanje
Cetvratak 12,06,2014
Donja Suvaja    ---- Passau (Germany)                       734 km      7sati 18minuta             AUTO PUT   Nocenje
Petak 13,06,2014
Passau ---Volklingen                                                590 km        Nije vazno                 STIGO  "JA "
Cilj mi je da se lepo provozam i napravim puno slika  i bez opterecenja i frke da uzivam u voznji !!!
Sad samo da se javim  a kad se vratim bice slika i lepih utisaka ??
Ovo je samo Deo nekih stavari Koje planiram da nosim !!?!??!!?

















A sad malo i Garderobe ne bi bilo na odmet ????












To je samo malcice  neke atmosfere i osecaja koji svi znate kad se spremate  a ja sam  mogao vec pre tri dana krenuti  jer ssam    ko puska spreman !!!
Kad se vratim  javljam se !!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


MIKIDE73


VR 46

Twist of wrist!

mkt


goranvojska


castor

Nema te nema, Krajino moja…

Sretan put i lijep provod u rodnim krajevima…

FZ ti je bombona… Imao sam istog takvog. Odlièna ma¹ina. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

srbac

Aj baci neku sliku kad navatas  wi fi...
Kakvo je Ozuljsko ?
Ranije je bilo najbolje u tim krajevima !
Sve najbolje !!!

MIKIDE73

Evo napokon dodjoh  sretno i citavo  kuci .Putovanje ili tura je bila extra.Proziveo i Video i preziveo  i presaio 3200 km za sest dana .Upoznao mnogo divnih i cudnih ljudi  i prosao kroz  kroz 6 drzava .Da vise ne pisem posto mi to nije jaca strana  izbacujem slike pa uzivajte .



Sam polazak i kretanje od kuce . Prva planirana pauza je u  Schwarzwaldu .Krecem preko Saarbrückena  Saargemündesa u Francuskoj  i ulazim u planinski Deo juznog  Schwarzwalda  i pravim prvu pauzu:












Inace ovov je bila kuca hiljadu satoova  u kojoj se proizvode najbolji  zidni satovi na svetu  tj poznati kao kukavice satovi .To je ono u crtanom filmu kad izlazi pticica iz sata i govori ku ku ku
Malo se odmaram i idem dalje .Da budem iskren od ove kuce sam mislio da je neka dobra kafana  ali djavola . Nije ovo ibarska  magistarla da na svakih par metara  ima neki Era ili Mirko  ili Dva brata  ali nema vze nesto sam lepo Video  a popicu nesto negde kad bidem toocio gorivo .Idemo dalje pravac Boden See.
Najvece Nemacko Jezero  na granici Austrije  Nemacke I Svajcarske

MIKIDE73

Napokon stigao do prvog oderedista  tj Hotela . Za divno cudo odmah sam ga nasao  i na prvi pogled i onako  ali za tu cenu  (tj nocenje i dorucak 36 eura ) i nije tako lose













Imao sam i malog kera
















Masinu sam jedva parkirao negde u prolazu iza hotela jer na glavnoj ulici je bio haos od turista dece  i svega  ostaloga


Posle setnj vratio sam se u sobu da uradim neke bioloske potrebe  i otisao opet napolje nesto da jedem i jos malo da prosetam  jer je bila uzasna vrucina .
Ja nazalost zaboravio kamericu  da uradim jos  par slika  sa jezera gde je prelepo  i slike iz restorana gde sam veoma dobro i jeftino jeo
Polako je padala noc  ija sam se vukao prema sobi jer suta me cekala mozda i najbolja tura tj voznja od celog putovvanja .
Planirram  da odmah u Konstanzu udjem u Svajcarsku i preko ST.Moriza tj VADUZA   nastavi dalje za austriju gde nocim drugi dan  u Pitztalu.
Ali otom potom  odoh na spavanje i spremam se za sutrasnji dan  mada zznam da necu bas nesto ni spavati jer ne mogu da docekam sutra