Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

Jednom sam se opasno opekao...majmun dva puta bio ne bih   ;D
2005 platim kinroad 250 oko 2500e, za 6 meseci mu zamenim sve zivo i mrtvo i prodao za soma ipo, dodao jos soma i kupio diversiona starog 10 godina i navozao se ko gospodin.
klasican divljak

El Jefe

Па вероватно сте пали на његов ванвременски дизајн или на мегаломанију увозника који је по тој цени купио цео контејннер. Велики контејнер

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Мада има идиота рођених природним путем који рецимо мисле да је Педа италијанска фирма, или да се БМВ агрегати склапају у Лонцину у Кини од делова послатих из Немачке
Друштво за заштиту од животиња

despic

700$ je kostao u kini, al ajd carina i to...nema veze. Bio sam mlad, budala, sirotinja, imao sam 17 god, natero kevu da digne kredit pa joj dajem na rate jbg... pre toga vozio piaggo free tako da mi je to djubre bilo ko avion.
S druge strane, poznanik iz afrike se kune u kineske kamione kojih ima oko 20ak komada...oko 25k $ po komadu. Kaze da su top. Al je on birao koje ce srafove gde da stave...a ne ko meni, pukne mi sraf sa desne strane rama na sred pancevca, zamalo da mi otpadne tocak...ubrzo i lanac i flansna u isto vreme...novo je novo, al u kurcu
klasican divljak

milomir22

Ne bih da sudim o kvalitetu kineskih motora unapred, vreme će pokazati i dokazati (cf moto, benelli, voge, moto morini, keeway,..) a zasigurno neću ni biti onaj ko će da testira njihovu puzdanost, dok se čajnezi ne dokažu, ja ću voziti polovne japanske motore.

Kinezi su kao narod nekulturni, prljavi, aljkavi, Japanci su nešto potpuno suprotno njima. Ja verujem da se to odražava i na njihove proizvode, a iskreno bih voleo da nisam u pravu, jer ćemo, u tom slučaju, za par godina dobiti sijaset jeftinih kineskih polovnjaka, medju kojima ima jako lepih i dobrih modela (npr cf moto mt800 i sl.)
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Нисам био у тако далеком свету, али две најпрљавије куће сам видео у Љубљани, где су се умивали на каналу и у Темерину где нису имали ниједан орман
Друштво за заштиту од животиња

despic

Realno s kolima i motorima mozemo povuci neku paralelu tipa bolje kvalitetna milfaca no krs klinka. Svaka cast kinezima, al japan je japan jbg, dokazalo mi se bas mnogo puta. Auto mi star evo punih 7 godina a boja ulja ko da sam ga juce sipao.
klasican divljak

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

https://www.motopuls.com/index.php/motopuls-novosti/item/8999-rr-retro-yamaha-xsr-900-gp

Скроз леп дизајн, лепе боје као са торте на дечијем рођендану
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

https://www.motorevija.com.hr/test/honda-xl-750-transalp-top-test
Да цитирамо U potpunosti prati trendove. То је проблам са Јапаном, више не предводи трдове него их прати, Отуда и рециклирање лешева, теже је направити нешто ново
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Iskreno nisam nešto gadljiv na Kineze,i moguće da ću kupiti jedan,u srednjoj klasi do 700ccm,jer mi paše cijena,ali i visina sjedišta. Imao kao prvi motocikl Keewey Cruisera,i jeo mi je živce dok nisam shvatio da su ga naši hašišari loše sklopili. Ja sredio za ništa para te njegove nazovi mane,našao krštene gume,i poslije toga se navozao,prodao ga, Kako čujem ima sad oko 50 000 km pređenihh,neće čiča da ga proda,kaže vozi se za male pare,jeftin za održavanje,malo troši,mala rega,a lijep.
 Kako lagano sve sporije i sporije vozim,a akcenat bacam na udobnost,uživanje,itd,itd.., mislim da će mi odgovarati neki od Kineza do 700ccm,npr. Benelli TRK 702. Ali o tom po tom...,da ne trčim pred rudu.. Mislim da su značajno podigli kvalitet,iskopirali tehnologiju od Japanaca,i da će to lagano za koju godinu da legne sve na svoje. jedino mi je servisna mreža kritična..,ali kao što rekoh brzo će oni to da dignu. Barem se nadam.
jin-jang

El Jefe



Diavel for Bentley 61.500 e



CVO Road Glide LTD Anniversary 66.450 e

Паре су за трошење бро
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

У задње време мотоциклисти који се углавном возе око куће, част онима другима који иду чак до другог села, су навалили да купују камере, навигације, комуникације, кофере
Дакле ево једна обавезна ствар која свима треба

Рачунам боље вам је да се одбраните, него да вам навигација каже где су вас напали
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

https://www.motorradonline.de/ratgeber/warum-gibt-es-in-den-usa-noch-vergaser/
Honda XR 650 L: Warum gibt es die in den USA noch?
Зашто је још увек доступна у САД?

Због сира и војне муѕике мили швабо
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

https://www.jawa.eu/

Јава на сајму 350 ал од 400 кубика
Ко није лењ да тражи има у околним земљама и 1000Е јефтиније него код нас


Друштво за заштиту од животиња