Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Hipster nece retro, on hoce in.

bogdan


UFF

vec pomislih da je treca generacija cb1000r
i svake generacije sve ruznija

El Jefe

Неће се они леба најести од те контрацепције. Пола је помрло оних који би тај мотор купили, а нови нараштај тражи и нови дизајн. Не тражи мотор који му је возио деда.
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

Citat: El Jefe poslato 09 April, 2020, 08:25
Неће се они леба најести од те контрацепције. Пола је помрло оних који би тај мотор купили, а нови нараштај тражи и нови дизајн. Не тражи мотор који му је возио деда.
nadam se da si u krivu , da sam pri lovi  i da hocu nov motor , bas bih bio u dilemi



Gašpar

Citat: El Jefe poslato 09 April, 2020, 08:25
Неће се они леба најести од те контрацепције. Пола је помрло оних који би тај мотор купили, а нови нараштај тражи и нови дизајн. Не тражи мотор који му је возио деда.

Silno gre¹i¹. Imam 30 godina i ovo je jedini motor u mojoj gara¾i koji nije na prodaju.


Charuga

Citat: Ga¹par poslato 09 April, 2020, 10:52
Citat: El Jefe poslato 09 April, 2020, 08:25
Неће се они леба најести од те контрацепције. Пола је помрло оних који би тај мотор купили, а нови нараштај тражи и нови дизајн. Не тражи мотор који му је возио деда.

Silno gre¹i¹. Imam 30 godina i ovo je jedini motor u mojoj gara¾i koji nije na prodaju.



J ...se i ja bih ga rado imao...jedno vreme trazio intenzivno....moras da mi ga pokazes uzivo....svaka cast....

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ga¹par poslato 09 April, 2020, 10:52
Citat: El Jefe poslato 09 April, 2020, 08:25
Неће се они леба најести од те контрацепције. Пола је помрло оних који би тај мотор купили, а нови нараштај тражи и нови дизајн. Не тражи мотор који му је возио деда.

Silno gre¹i¹. Imam 30 godina i ovo je jedini motor u mojoj gara¾i koji nije na prodaju.



lici ali nije kako treba....



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: Charuga poslato 10 April, 2020, 10:00
Citat: Ga¹par poslato 09 April, 2020, 10:52
Citat: El Jefe poslato 09 April, 2020, 08:25
Неће се они леба најести од те контрацепције. Пола је помрло оних који би тај мотор купили, а нови нараштај тражи и нови дизајн. Не тражи мотор који му је возио деда.

Silno gre¹i¹. Imam 30 godina i ovo je jedini motor u mojoj gara¾i koji nije na prodaju.


J ...se i ja bih ga rado imao...jedno vreme trazio intenzivno....moras da mi ga pokazes uzivo....svaka cast....

Samo da izaðem iz karantina i mo¾emo da pijemo kafu  [thumb_up]

Jedino mi jo¹ nedostaje original auspuh, pa da izgleda onako kako mora da izgleda.

@Alja - Nerealno koliko su ga napravili da lièi na original. A zna¹ da moj dragi tata ima 1200 u istim bojama, sa kockastim farom. On jo¹ vi¹e lièi na original.

Gvozden

@Gasa, ni ja ne bih to prodao da je moj. Samo bi mu turio jedan kerker...white shark il slican :D 
A mozda i marshal kao kod Rev-a.

El Jefe

Не говоримо о оригиналним мотоциклима него о ретро моторима. Да сам ја мајор Гашпар ја би звао Мисирца да дизајнеру покаже где је струјомер у подруму. А пензионер из Руме  се таман уклапа у оно што сам рекао, машина за носталгичне деде пред пензијом. Без увреде ми смо исти.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 10 April, 2020, 14:59
@Gasa, ni ja ne bih to prodao da je moj. Samo bi mu turio jedan kerker...white shark il slican :D 
A mozda i marshal kao kod Rev-a.

rev ima marving....marshal je bio jako skupa opcija tada
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: El Jefe poslato 10 April, 2020, 16:59
Не говоримо о оригиналним мотоциклима него о ретро моторима. Да сам ја мајор Гашпар ја би звао Мисирца да дизајнеру покаже где је струјомер у подруму. А пензионер из Руме  се таман уклапа у оно што сам рекао, машина за носталгичне деде пред пензијом. Без увреде ми смо исти.

Pa ovo je retro motocikl, iz 21. veka.

El Jefe


Ово је ретро из 21. века.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 11 April, 2020, 21:57

Ово је ретро из 21. века.
odvratni su kao i ovi sto nisu retro
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

odvratni su vala skoro podjednako kao kante iz proslog veka  [rofl]

ko god da je ovo pravio.... to mu dodje kao da je pokusao da jebe zenu i da joj namerno napravi retardirano dete [ludak]

zasto bi koji kurac isao unazad?   [samoubistvo]

dzimika

Zato sto ne znaju kako da idu unapred, tako je u svemu, dosli su do nekog dela gde ne znaju kako dalje i onda se okrecu u proslost i gledaju sta je nekada prolazilo i to malo modernizuju

mali_zmaj

Ja iskreno ne volim te kombinacije,ili je retro ili nije..,ok elektronika,motor mo¾e se modernizovati,al ako je retro neka tako i izgleda.
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 13 April, 2020, 12:39
Zato sto ne znaju kako da idu unapred, tako je u svemu, dosli su do nekog dela gde ne znaju kako dalje i onda se okrecu u proslost i gledaju sta je nekada prolazilo i to malo modernizuju


suzuki pravi retro motore vec petnaest godina...od k5 1000 svaki je retro
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11