Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

ja mislim da je do 2009 sve bio isti rotax, i oni g650 xcross, cross country, posle kymco pa loncin, al mozda gresim

ЯЭВОЛУТИОН

od 2009 china a oni pre toga sklapani u kopru i od bmw-a imaju samo 2 stvari....dve bocne znacke i jednu napred i jednu pozadi....ostalo uglavnom italija i austrija....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

srbac

Lepo i zanimljivo motorèe. 371 ccm, 21 ks !

ЯЭВОЛУТИОН

kinezi i njihove ideje...ovo nie ni slicno onome sto je benelli nekada radio....aj da kazemo da je vrh bio krajem sedamdesetih...650 tornado, 750 i 900 sei....ovo moze retro englezki motor da bude a ne italijanski...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Isti vrag ko Royal Enfield 350
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ovo je prihvatljivo...amortizer zadnji totalno nije iz price ..4 t motor jos i da progutam, ali gde je full lancobran....ono tipa nikad ne moras da podmazujes i cistis..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Citat: srbac poslato 11 Decembar, 2019, 09:51
Lepo i zanimljivo motorèe. 371 ccm, 21 ks !

Od motora ocekujem barem pet puta vise snage. Za trotinet je korektan.

Jeb'o ih konj, skoro 400 kubika i samo 20 konja. Pa svaki beverly 250 izgura vise snage.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

moras razlikovati stajerce i ponije......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

..."konji" su prevara, ¾vaka za prodavce.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe


Црна стрела 401, 375 кубика, 44 Кс 160кг
Друштво за заштиту од животиња

UFF

lajk
voleo bi da imam kao gradski motor
a ujedno mozes i u sumu :D

El Jefe

У шуми живи зла вештица
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Леп бре ко конобар, сем оне израслине са стране
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

pitanja dizajneru, ako se lik moze tako nazvati
-zasto ovakav auspuh
-zasto plitki blatobrani
-cemu upsidedown vila
-cemu imitacija krutog rama

ako je zelo retro model onda je trebao da ga nacrta kako bog ljubi....retro sa mlaznim motorom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Znam,tj. mislim da znam odgovor na drugo pitanje! Eko euro norme,turili katalizator u tu slotiju! Mo¾e bona?  ;)
jin-jang

El Jefe

Кајне проблем. Најн
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 April, 2020, 20:00
pitanja dizajneru, ako se lik moze tako nazvati
-zasto ovakav auspuh
-zasto plitki blatobrani
-cemu upsidedown vila
-cemu imitacija krutog rama

ako je zelo retro model onda je trebao da ga nacrta kako bog ljubi....retro sa mlaznim motorom
napokon neko pise i nesto o motorima... jebo vas virus

pa zasto? da se zavalja u americi kad nema victory vise, indian u kurcu, a mozda strpnu neke zubare sto bi da predju sa harlija a nece na goldwing.
kao i onaj kruzer 1200 iz doba 1150, bice fail i vozice ga cudni ljudi i boban.

PECA BMW

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 April, 2020, 20:00
pitanja dizajneru, ako se lik moze tako nazvati
-zasto ovakav auspuh
-zasto plitki blatobrani
-cemu upsidedown vila
-cemu imitacija krutog rama

ako je zelo retro model onda je trebao da ga nacrta kako bog ljubi....retro sa mlaznim motorom

Meni glupo sto su odustali od ovih kontra rucica kvlacila i kocnice . Kako oni kazu sad su izasle 4 verzije koje mozes sam da napravis kako tebi odgovara .
Menjaju se sedista , baltobrani , upravljac, tockovi , koferi , vizir , auspuh , poklopci ventila  .... kao sve se lako menja pa napravis kako tebi odgovara .

Mada koga boli uvo , nek se sekira onaj sto bi ga kupio , ja ovo nikad ne bi vozio .

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !