Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Taraba

TNT 300. Sve slicnosti su slucajne
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

Боже, који да изаберем? Харли или Бенели или Кивеј.
Друштво за заштиту од животиња

Taraba

Harley ce bude jedno 200% skuplji zbog znacke kapiram :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Charuga


sasa ns 1

ovo je stra¹no.,Moram da ga kupim da poka¾em ko je najbr¾i na mi¹eluku.Veæ sam bacio rukavicu i  ona K4-5 sekta je rekla da me èeka spremno.

El Jefe



Фабрика Nike производи “Исусове патике“: миришу на тамјан, а у ђону је света вода
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ja mislim da bismo mi hriscani trebalo da zapalimo sve najki fabrike na svetu i lincujemo rukovodstvo zbog povrede osecanja.....ajde sad zamislite scenario sa mojsijevim patikama ili muhamedovim patikama...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

bilo bi je suis nike

Hurricane


El Jefe

Нема два крштена мотоцикла, све остало некакви курци
Друштво за заштиту од животиња

Charuga


Biker-Boy

Najzad su ponovo poceli da prave male 250-tke sa 4 cilindra :)
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Vala bas, nista gore od r-a sa zvukom endurace, ili r-a sa zvukom motorne testere.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Kad kazes motorna testera verujem da mislis na cvaje....verovatno nikad nisi bio na trci nabrijanih 125 ili 250 2t motora.

milomir22

Od dima nisam nista video...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Na trkama sumnjam da od dima nisi video jer je mesavina koju oni prave 1-2% sa jako kvalitetnim uljima i sigurno tvoja uljara kad je blizu crvenog vise baci plavog dima :)
A zvuk...jbg ja uzivam u njemu.

milomir22

Moguce, od zamene do zamene (na nekih 7-8000 km) svuce skoro litar 10-40 full sintetike, ali motor ne turiram u mestu, tako da u tim situacijama idem dobro preko stotke, i do sada nisam mogao da primetim nikakav dim, ni crni, ni beli ni plavi.

Salim se ja malo, ali da nisam ljubitelj cvaja, nisam. Mislim da su dobre jedino za full cross motore, zbog dobre snage, a male tezine i jednostavnosti.

Ako se uzelis zvuka, a nemas cvaju trenutno, poslacu ti snimak moje imt 506, cale je drzi u dobroj turazi dok frezira bastu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Cross cvaje odavno nisu konkurncija sa 4t. Cvaje trenutno vladaju samo u hard enduro trkama

K0le



Haskijev koncept bajk sad predstavljen na EICMA
Norden 901
Agregat paralel twin iz novog KTM Duke-a 890 ,  wp ogibljenje ... navodno skroz druga prièa spram narand¾astog 790 ADV
[balavi]