Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Иако га нећу купити ложио сам се на стару катану. Сад се не ложим.
Фали ми ложење.
Не може рај на земљи.

Taraba

Niko nije zabranio lozenje na staru.
Idi kod Revolution-a - ima on staru... ili dve.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mali_zmaj

Citat: Lone Wolf poslato 17 Oktobar, 2018, 08:14
Онда ти преостаје да будеш техничар.

da,da!!  he he
jin-jang

srbac

Citat: Taraba poslato 17 Oktobar, 2018, 11:40
Al kukate ko neke babe.
100% vas nece nikada voziti taj motor.
Niste ciljna grupa svakako pa i ne treba da vam se svidja motor.




   [rofl] [clapp] [dobarpost]

mali_zmaj

bit æemo ciljna grupa za jedno petnaest godina kad bude 3500 ojra!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Hohštapler

Meni je nova katana lepa. Ja volim televizore.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 17 Oktobar, 2018, 12:08
Niko nije zabranio lozenje na staru.
Idi kod Revolution-a - ima on staru... ili dve.


jednu...onu jednu i po sam dao drugaru da se on lozi....lozenje na ovu staru me izaslo 2500 evra a kraja jos nema na vidiku....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Pa izadje na kraju kao nova, samo je stara.
Neki to vole vruce.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

...ko jo¹ voli motor da je normalan...
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Ja bi radije imo staru Katanu 1100-tku nabudzenu sa ogibljenjem i tockovima od nekog novijeg GSXR-a, nego ovu novu kangrbu.
I feel the need..... the need for speed !!!

Gašpar

Meni ljudi ka¾u da sam lud, a ja za stazu uzeo R6 sa karburatorom. Ima mi neku dra¾ ta pre-injection klasa.

Kostić

ova je i leteæa ima krila


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 17 Oktobar, 2018, 22:10
Ja bi radije imo staru Katanu 1100-tku nabudzenu sa ogibljenjem i tockovima od nekog novijeg GSXR-a, nego ovu novu kangrbu.
[/quot
Citat: Biker-Boy poslato 17 Oktobar, 2018, 22:10
Ja bi radije imo staru Katanu 1100-tku nabudzenu sa ogibljenjem i tockovima od nekog novijeg GSXR-a, nego ovu novu kangrbu.
To nadrkavanj tek kosta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Sigurno ne kosta ni upola kao ova nova Katana koja ce kostati bar 10.000 eura
koliko mogu kostati 2 tocka komplet sa diskovima i kocnicama, viljuska USD i zadnja viljuska sa amortom od recimo K1-K3??
aj nek bude 1000eura, i za preostalih 4000 se nadje neki dobar primerak Katane i prepakuje se, 'ladno.
I feel the need..... the need for speed !!!

Taraba

"Lako je tudjim kurcem po koprivama mlatiti"

Uracunaj tu i jos 200 drugih sitnica koje moras ili hoces da kupis da sredis taj motor i eto ti 10k ko nista.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Biker-Boy

ima jos jedna verzija, negde sam video da je lik na Bandita 1200 stavio masku, rezervoar, sediste i rep sa Katane, do jaja je ispalo
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

moze i na gsx1400....ako volis te savremene....ali ja bi radije u katanu 750 nagurao 1000 k5 agregat i trapove.....sli k5 da valja je 4000 i katana 2000 da e kompletne i to kad je nadjes i ako je nadjes....nadrkavanje znaci trpanje marzocci magnu klasicne viljuske, marchesini felni, brembo diskova i kandzi i titanijumskih grana....ovako

https://4.bp.blogspot.com/-aWibAubLtUw/WAs-PNNg8YI/AAAAAAACel4/aGQGjFL6u_E-sCbZTWUg7oNAQqV-C_uMACLcB/s640/katana-010.jpg

alo posto je moja bila original a i nemam 10000 evra da naguram u nju onda ce ostati original....

a za svoju duzu budzet projekat


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe


Harley-Davidson FXDR 114
Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Пластика, пластика....
Не може рај на земљи.