Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

2019 FS450 supermoto,102kg i 63ks.

2019_Husqvarna_FS_450_06" border="0

K0le

Kad se zame¹a huski, husin tech a sve pod narand¾astim krovom  [panic] [flashing]

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 30 Jul, 2018, 22:34
Pokusali su i kinezi sa hardendurom. Ona asia wing ili kako vec i 250 i 450. Kostao nov kao 6-10 godina star ktm...pa prdnuli u cabar. Cak ja mislim da je u srbiji na nekim enduro trkama bio i njihov stand.

...zato ¹to kinezi nisu ¹vabe ¹to se tièe poslovanja, veæ italijani ukr¹teni sa rumunima pa na kvadrat - prevaranti i muljatori.
Zajebu sve i svakoga bez da trepnu, skloni su podvaljivanju i la¾nom reklamiranju. Sve ¹to sam ikad kupio kinesko je bilo polu proizvod i samo je (skupa) kopija onog za ¹ta se izdaje da jeste. Od motora do patika, maski za telefon, maminih mama...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Kako vam se cini nova 2020 Suzuki Katana ?

1000cc 150 ks.









UFF

jebo ih televizor

Gašpar

Citat: Hoh¹tapler poslato 03 Avgust, 2018, 22:23
Citat: Gavrolini poslato 30 Jul, 2018, 22:34
Pokusali su i kinezi sa hardendurom. Ona asia wing ili kako vec i 250 i 450. Kostao nov kao 6-10 godina star ktm...pa prdnuli u cabar. Cak ja mislim da je u srbiji na nekim enduro trkama bio i njihov stand.

...zato ¹to kinezi nisu ¹vabe ¹to se tièe poslovanja, veæ italijani ukr¹teni sa rumunima pa na kvadrat - prevaranti i muljatori.
Zajebu sve i svakoga bez da trepnu, skloni su podvaljivanju i la¾nom reklamiranju. Sve ¹to sam ikad kupio kinesko je bilo polu proizvod i samo je (skupa) kopija onog za ¹ta se izdaje da jeste. Od motora do patika, maski za telefon, maminih mama...

Zato se ne kupuju kopije, nego originalne kineske stvari. ©ta god da sam kupio originalno, po popriliènoj ceni, bilo je odlièno!
Jednom je neki na¹ predsednik rekao u poseti Kini da se nada da æe Kina napraviti proizvode koji æe kvalitetom zadovoljiti na¹e tr¾i¹te. Predsednik mu je odgovorio da imaju oni uveliko, ali mi nemamo para da platimo. I to je istina!


Plazma Keks

volim da se glupiram i da kupujem stvari na aliexpress-u. posto na svakom telefonu koji sam imao mi je staklo puklo po nekoliko puta, zato sto se ne brinem mnogo o stvarima i zato sto sam kupovao jeftinijie ekrane. kupovao sam i skuplje i naravno, kol'ko para, tol'ko muzike. za jedan telefon sam kupio "staklo" od 13e i nije bilo staklo nego plastika xD

kupovao sam i druge proizvode, naravno, ista prica. nije problem u kinezima i turcima, problem je u trgovcima koji kupuju najjeftinije da bi imali bolju zaradu.

Hurricane


Hurricane

! No longer available



Sve manje vi¹e ok, ali korman im nikad neæu oprostiti, jebo ih korman

a bogami ni nosaè tablice satelitski

ЯЭВОЛУТИОН

gledan video i vidim gomilu elemenata sa stare originalne Hans Muthove katane....i pitam se....zasto jednostavno nisu napravili cromoly ram, turili bezorazno vesanje i kocnice i projektovali novi agregat da lici na stari....ja dizajn ne bih menjao....ovo mi dodje kao novi mini vs stari....novi je lep ali stari ima vise smeka....jbg
a sto se koramana tice....star katana je projektovana kao sportski motor a ova nova kao naked....zato i korman umesto heblova.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Подгревање лешева, нова Јамаха ХЅ, пре тога V Max, сада Катана. Треба имати на уму једну ствар, ти мотоцикли су у оно време били сваки по себи зачетници трендова, ови су јадни трендовски пратиоци. Више има смисла направити модернизовану реплику него се курвати са историјом.
Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Само потврђује чињеницу да задњих 40-50 година ИСТИ људи купују моторе.
Нема нових клијената, клинци више не возе, врло мали број.
Не може рај на земљи.

Gašpar

Upravo je to istina. Klinci dobiju skuter, izvozaju se i odustaju.

Hurricane

Citat: Lone Wolf poslato 16 Oktobar, 2018, 12:31
Само потврђује чињеницу да задњих 40-50 година ИСТИ људи купују моторе.
Нема нових клијената, клинци више не возе, врло мали број.


a ti ljudi su omatorili pa im korman sada vi¹e prija  [rofl]

Kostić

ova nova katana kabriolet ko moj kavasaki posle imr-a... al nekako je lep napred

milomir22

Dizajn je ocaj, koj' moj budze ove motore ovako, skratili mu medjuosovinsko rastojanje a zbucali ga da izgleda kao kepec od 200 kila.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Definitivno mi kratak rep...
jin-jang

Lone Wolf

Онда ти преостаје да будеш техничар.
Не може рај на земљи.

Biker-Boy

Svetogrdje sta su uradili od Katane, napravili posranog Stritfajtera od legendarnog brzinca...
prednji deo i rezervoar su ok, ali taj volan i nakaradni rep im ne mogu oprostiti
I feel the need..... the need for speed !!!

Taraba

Al kukate ko neke babe.
100% vas nece nikada voziti taj motor.
Niste ciljna grupa svakako pa i ne treba da vam se svidja motor.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?