Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Izgleda bas kako treba da izgleda. Dizajn (i estetika) u sluzbi funkcionalnosti. Kibicer i neko ko vozi enduro nemaju istu vizuru. Pricam o svom razvojnom putu. Tek posle nekog vremena koristenja kapiras zasto nesto izgleda kako izgleda.

mkt

nekome je ovo ruzno a nekome bale cure  [balavi] [balavi] :drka: :drka:
ktm dakar 2018

UFF

mkt vala ruzno :D

moze to da izgleda bolje a da podjednako sluzi svrsi iako je bobanova izjava tacna

milomir22

Citat: Boban_m poslato 31 Januar, 2018, 01:59
Izgleda bas kako treba da izgleda. Dizajn (i estetika) u sluzbi funkcionalnosti. Kibicer i neko ko vozi enduro nemaju istu vizuru. Pricam o svom razvojnom putu. Tek posle nekog vremena koristenja kapiras zasto nesto izgleda kako izgleda.

Jasno mi je da mora da ima kljun i relativno uspravan far, i u sustini je lep motor gledano od pozadi, ali prednja maska s farom ga toliko ruzi da to nije normalno. Nova afrika twin ima slicne proporcije (iako nije u istoj klasi), pa vidis kako su je lepo uradili. Ocigledno da moze, samo treba imati znanja, zelje, volje.








"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lone Wolf

Ru¾an je i tebi,
samo si perverzan.
Не може рај на земљи.

Gavrolini

Ali do jaja su ovi iz ktm sa ovim reklamnim clipovima. Tako su i za one krmace 1200 iscimali cris birch-a da odvoza za sve pare. Budale se naloze da to i oni mogu tako da teraju pa kad kupe shvate da je kamion. Tako i sad, verujem da je ovo super motor ali 99% prosecnih vozaca ce ovo moci da vozi po bas utabanom makafamu i to je to.

kepo

Gavro, nije bas tako. Ktm je tezak 215 kg, isto kao i recimo stara africa, a duplo jaci.
Ako si u balansu, moze sasvim ok da se vozi po zajebanom terenu. Nebih da se ubedjujemo, ali ono sto sam video uzivo kako voze novu ST, KTM, i ostale krmace govori da su to odlicni i povoziti motori.


kepo

Njihova snaga i odziv na gas ti daje vece mogucnosti da odrzis balans, u odnosu na starije i tromoje generacije motora.

Hurricane


Major

Ovo ce definitivno da bude zverka :D






Hurricane

treba ovo oprati jbmti

Gavrolini

Citat: kepo poslato 31 Januar, 2018, 10:03
Gavro, nije bas tako. Ktm je tezak 215 kg, isto kao i recimo stara africa, a duplo jaci.
Ako si u balansu, moze sasvim ok da se vozi po zajebanom terenu. Nebih da se ubedjujemo, ali ono sto sam video uzivo kako voze novu ST, KTM, i ostale krmace govori da su to odlicni i povoziti motori.


Koji procenat obicnih smrtnika to moze da tera kao na snimku? Moze i prst u oko ali boli. Teras i ti staru afriku kao manijak ali kolikojos njih znas da tako teraju?

Lone Wolf

Ubacuje kawa polako one rogove i kljove sa MotoGP a da mu ni primirisali nisu.
Не може рај на земљи.

megaidiot

Citat: Gavrolini poslato 31 Januar, 2018, 10:59
Koji procenat obicnih smrtnika to moze da tera kao na snimku? Moze i prst u oko ali boli.
Pa mora prvo da kupe, pa onda tek da teraju.. ili da probaju da teraju...
Citat: Gavrolini poslato 31 Januar, 2018, 08:56
Tako i sad, verujem da je ovo super motor ali 99% prosecnih vozaca ce ovo moci da vozi po bas utabanom makafamu i to je to.
Jeste, i oni su glavni lebac i KTM-u i BMW-u, isto kao sto lozaci kupuju R1 i prde po gradu i slikaju se.
Da nije njih zatvorili bi fabrike.

Major


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Ja cekam da taj agregat ubace u Copera :D

perlx


bigbad86

NApisali smo post u isto vreme, mislio sam na H2 SX :D

kepo

Citat: Gavrolini poslato 31 Januar, 2018, 10:59
Citat: kepo poslato 31 Januar, 2018, 10:03
Gavro, nije bas tako. Ktm je tezak 215 kg, isto kao i recimo stara africa, a duplo jaci.
Ako si u balansu, moze sasvim ok da se vozi po zajebanom terenu. Nebih da se ubedjujemo, ali ono sto sam video uzivo kako voze novu ST, KTM, i ostale krmace govori da su to odlicni i povoziti motori.


Koji procenat obicnih smrtnika to moze da tera kao na snimku? Moze i prst u oko ali boli. Teras i ti staru afriku kao manijak ali kolikojos njih znas da tako teraju?

Ne moras da teras ko manijak da bi dobro vozio motor. Hocu reci da su motori sposobni za ozbiljnu  terensku voznju, i da svaki vozac sa osnovnim enduro iskustvom moze lepo da tera ove masine. Jos kad ih provali i malo se uvoza posle nekog vremena ... tad krece igranka. Al sto vec rekose, prvo treba da ga posedujes ....