Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

ja se nadam da oce , ali kako i ovde kopiraju te zakone o zagadjenju boga mi nece dugo . vec sad ne sme da se proda vozilo bez minimum euro 5 standarda a da se uveze minimum euro 3 .
vidim da su i bmw motori ove godine sa euro 4 standardom , ne znam kako je sa ostalim markama ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Ja samo ne volim da placam i pretplacujem brend.  Da su nesto pretjerano bolji od japanaca sumnjam,u nekim segmentima,kome ti segmenti trebaju..mozda,meni licno ne...,preskupa odrzavanja i djelovi.....,sad da sam gadljiv na iste nisam,imao sam jednog..,doduse matorog,al sam imao...,isto to mislim i za WV golfa,pasata itd....
jin-jang

UFF

mene danas opalila 123ka
prestrojio se u moju traku i hteo da prodje kroz mene
sreca bio sam u kolima

ja vozio pravo u svojoj traci i jos mi debeli retard iz prnjavora rece: dao sam migavac i krenuo da skrecem a ti si mene udario, sto se nerviras?

ЯЭВОЛУТИОН

Bnw je overdeveloped.....tehnologiju sa kola su probali da prebaca na motore....pa tako otkaz jednog glupog dela ostavlja motor na sred puta,,,,,Japanci se drze pojednostavljenja stvari.....bmw ima prednost u evropi zbog servisne mreze koja je zajednicka sa auto programom...evo Jefta zna kako su mu servisirali GS-a i koliko ga je daleko dovezao....amerikanci vec godinam akukaju da se nijedan bmw 1200 gs nije vratio bez kvara iz juzne amerike.....
Svako bira ono sto voli....neko voli hondu a neko bmw (zrtve marketinga)....neko voli hi-tech a neko klasiku....pisaomja crne a zuga plave.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

idanijel


PECA BMW

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Oktobar, 2016, 09:49
Bnw je overdeveloped.....tehnologiju sa kola su probali da prebaca na motore....pa tako otkaz jednog glupog dela ostavlja motor na sred puta,,,,,Japanci se drze pojednostavljenja stvari.....bmw ima prednost u evropi zbog servisne mreze koja je zajednicka sa auto programom...evo Jefta zna kako su mu servisirali GS-a i koliko ga je daleko dovezao....amerikanci vec godinam akukaju da se nijedan bmw 1200 gs nije vratio bez kvara iz juzne amerike.....
Svako bira ono sto voli....neko voli hondu a neko bmw (zrtve marketinga)....neko voli hi-tech a neko klasiku....pisaomja crne a zuga plave.....

A zbog toga oni tek posle 20 god stavljaju ubrizgavanje i abs , da se manje kvari ...
da javimo mi njima da za nase trziste vrate oni platine a u alat stave parce sitne smirgle , ima da im skoci prodaja samo tako , prosto pouzdano .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

da si seo nekada na prvu generaciju k100 shvatio bi yasto su japanci odbijali pomisao na to...trom, teyak , lenj...kec je imao bolje ubryanje...da nije ekologije japanci bi i dalje insistirali na karbovima....
iz klasine litre sa kraja sedamdesetih se izvlacilo uz minimalne prepravke 150 konja....samo karbovi i bregasta i izduv....50% povecanja snage za 4000 evra....
Imao sam pre petnaestak godina modifikovan yzf750...dignut na 1000 sa cilindrima od fzr1000...i fcr karbovima.....remus linija....160 konja na tocku.....mereno na dynojet masini....francuzi vozili na njihovom superbike sampionatu.....
ABS na bmw prve generacije je bio anti braking sistem....na sledecoj generaciji u koju spada i gs1200 i k1200s...crkavaju jako cesto.....ja jos nisam imao problem sa modulom abs'a na japanskom motoru.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Ma slazem se ja sa tobom , sve starije je bilo pouzdanije , pravljeno od gvozdja i prosto ali ko bi danas kupio ozbiljniji motor sa ne kvarljivim dobos kocnicama ? ?
i to sto se naprai danas od gvozdja radi se od recikliranog materijala a ne od rude  .. i cini mi se i tehnika ce sve manje trajati .

sto kazes za ABS modul , ono jes bese serija 2007 god trosile se brzo cetkice na pumpi pa stane , a na japanskim nema problem , ne moz da ima kad abs ima svaki 100 -ti motor ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Citat: idanijel poslato 13 Oktobar, 2016, 20:38
r6 2017g http://www.motociclismo.es/noticias/articulo/yamaha-yzf-r6-2017



jebo raspravu o bmwu tema je noviteti

taman pomislih o ne i nju usrase sa spustanjem farova ispod usisa kad videh pozicije  :o  :drka:

samo da su jos i felne malo nadrkali a ne uzeli isto staro sranje...

dr32

Toliko o smrti klase 600cc?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy


Gavrolini

Jos jedan harli

idanijel

Lep jeste ,al bas kopija Harlija

Boban_m

Nije svaki V Harley. Ovo je scrambler, a sem Dukatija ne pada mi na pamet ni jedan novi model.

Gavrolini

Ma kakav scrambler ovo je preslikan mali sportster

doktor

Jeste da lici na sportstera, ali SCR moze da bude skracenica samo od SCRambler. Sad da li je i koliko, ima prostora za diskusiju...
Bikers work is never done!

Gavrolini

Znas kako se kaze: pise i na tarabi....

Andreja

Ovo je scrambler koliko je moj XT supersport...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Sta to cini motor scramblerom I zasto ovaj nije?

ЯЭВОЛУТИОН

ako ima 150 kila onda je scrambler
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11