Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Nikad mi nece biti jasni likovi koji voze trajkove a imaju se udove. Nije fazon ako ne mozes da padnes...

BOKYBOY

Citat: bigbad86 poslato 29 Oktobar, 2015, 17:12
Nikad mi nece biti jasni likovi koji voze trajkove a imaju se udove. Nije fazon ako ne mozes da padnes...

...nemoj da osudjujes ono sto ne razumes...i sto nisi probao... ;)

.p.s.Sta bi tek onda rekao za ovo...? [rofl]



mkt

Meni ok izgleda
kao  iz neke igrice tipa FUEL

K_A_W_A

Evo najnoviji video iz Japana sa auto-moto sajma.

! No longer available

Hohštapler

Citat: bigbad86 poslato 29 Oktobar, 2015, 17:12
Nikad mi nece biti jasni likovi koji voze trajkove a imaju se udove. Nije fazon ako ne mozes da padnes...


...e tako sam i ja bio zadrt po tom pitanju, te tricikle nikako nisam mogao da razumem, koji kreten bi to kupio...
I onda na onom yamaha testu namerno uzeo i to da probam.
ODU©EVIO se.
Oseæaj je isti kao da vozi¹ normalan motor, ali sve kao po oblaku, motor ne skaèe, ne me¹a... jako èudan i lep oseæaj.
Jo¹ je ono bilo 125cc.
Mogu da zamislim ¹ta je sa 1000cc.
Vozio bih s osmehom!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Nisam ja ni rekao da nije to taj osecaj nego da nije fora ako ne moze da padnes :) Iskreno nikad nisam vozio NISTA na tri tocka, par puta u zivotu probao Quad i to je to.

Hurricane


srbac


Boban_m


mkt


srbac

Vozicemo ovo za 15 godina kad polovna bude kostala 7000eura . Ipak je to trafika!!!

Boban_m

Nova afrika je cjenovno pozicionirana na otprilike 2/3 cijene BMW GS i velikih KTM ADV, kosta manje i od malog GS 800. Dakle nije skupa u poredjenju sa konkurencijom. Uzevsi cijenu u obzir i to da mnogo njih ceka da izadje, sve su prilike da ce se prodavati kao alva. To bi trebalo da znaci i vise polovnih na trzistu za koju godinu, a time i nizu cijenu. Ali ako polovna bude drzala cijenu kao i stara znaci da je dobra i da su ljudi spremni da to i plate. Dizajn je sjajan, ogibljenje se cini sposobnim, ima dovoljno snage i momenta, ali imam malu rezervu jer su odustali od V koncepta masine. Ali to je samo licni stav, iako mi se motor bas svidja. Vidjecemo kako ce se pokazati.

mali_zmaj

mislim da su redni dvocilindrasi i trocilindrasi laksi..,i kako da se izrazim malko sportski orjentisaniji nego V masine...,i da je to mozda presudilo,to je moje misljenje..,e sad neka poznavaoci daju komentare..,ali ako polovna bude skupa,kao sto su i stare precijenjene..,nek se napuse persuna..
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

pitanje je koliko ce honda kvalitetom ispratiti nizu cenu....nova supertenera je dosta skupa....gs1200 adv jenapravio svoju pricu dok je honda spavala....gs800 ce biti jeftiniji u evropi...nesto skuplji u americi....sledi pricu starijeg brata...triumph tiger je upao na trziste i tu misli i da ostane....
Honda AT 000 je verovatno klasican hondin proizvod....verovatno se nece kvariri ali ce performase biti iza konkurencije....ici ce na tradiciju ....medjutim posto su sa Varaderom usrali motku a furali su ga predugo, videcemo kakav ce biti odziv sektasa, jer su promenili koncepciju motora a stavili pompezno ime....ako bude pusagija ujebace i ime.
Sve na papiru deluje sasvim OK, ali ne izuzetno....a mogli su da stave nesto nizu cenu i da oduvaju konkurenciju trpajuci na nju vrhunske komponente.....medjutim davno je prosle vreme kavaliteta dosli smo u potrosacko drustvo....nece vise ni afrika trajati 15 godina.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ma jesi ti skontao reklamnih spotova...,u serijama ih pustaju,kvaliteta hondinog marketinga je ajd zdrao jaka... tu su dobru paru ulozili..,da li ce da bude trajna kao i stara,ma nema sanse..nije njima u cilju da se nesto vozi 20 godina,par godina i daj novo,pravila potrosackog drustva.jednostavno..
jin-jang

mkt

jbt ispasce stara paprika bolja od nove hahah

Boban_m

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Novembar, 2015, 23:29
Sve na papiru deluje sasvim OK, ali ne izuzetno....
Na papiru djeluje dovoljno dobro. 94 KS i 98 NM na 228 kg sa punim rezervoarom za verziju sa noznim mjenjacem i mocnijim ogibljenjem nego stara afrika je prilicno primamljivo. Ali ono sto motore zaista odvaja jedne od drugih ne moze da se procita u specifikacijama. Kako se ponasa u dvoje, uvija li se ram, koliko udobno vozi makadamom, kakva je za off, kako se dozira gas, kakav je utisak na kocenju, koliko sigurnosti odaje u voznji...sve to mora da se dozivi. A da li ce Honda zajebati? Pa ne vjerujem. Ni jedan motor nije imao veci marketinski kapital od afrike. Posle stvarno uspjesnog modela 13 godina se cekao naslednik. Oni koje ta prica intesuje citali su na bezbroj foruma da je armija ljubitelja doticne nestrpljivo cupkala sve vrijeme i spekulisala kako bi nova afrika trebala da izgleda, koliko kila, koliko kubika itd. Mislim da je razlog niske cijene i to sto Honda racuna sa ekonomijom velikih brojeva, odnosno sigurni su da ce se prodati u velikom broju.

Svi mi imamo neku svoju pricu i vidimo sebe na nekom motoru. Mene lozi motor sa kojim mogu da putujem daleko sa zenom, da moze da nosi dovoljno prtljaga, da ima dovoljno snage da se krstari 120-160 km/h, veliki klirens da mogu da odem na neki suvi/tvrdi off (sve velike krmace imaju fobiju od blata) i da ne mislim hoce li stati. Znaci veliki enduro. Sta tu imamo? BMW GS, KTM, tesku Super Teneru, par italijana, ruzni i niski Triumph i neke koji se guraju da su enduro ali sem polozaja sjedenja nemaju ni E od enduro. GS mi je najblizi, ali prema velikom imam neku rezervu sto se akanja po offu tice-po putu je car, 800 mi je sasvim OK ali je skup i cini mi se neadekvatan za duzi put u dvoje, dosta je tvrd i ima krace sjediste. Adv verzija je tu bolja ali dize cijenu u plafon. KTM je sila ali ne mogu da se oslobodim utiska da ce nesto da se sjebe zbog onog opicenog zvuka masine. Mozda mu samo treba jos 10ak godina dokazivanja na trzistu. Da li je nova Afrika to sto trazim? Nemam pojma jebote... ;D

Boban_m


ЯЭВОЛУТИОН

kvalitet kosta....igra velikih brojeva kaze da USTEDIS po dolar na delu ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Majstori dizajna...