Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Novi motor iz G serije .. neki kao stant motor ko zna ... Zna se da ima jedan cilindar i verovatno 300 ccm kao ta nova serija koju pokrecu ??





https://www.facebook.com/BMWMotorrad/videos/10153583474298467/?ref=notif&notif_t=notify_me_page
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gavrolini

Haha pa bmw je sve smesniji. Aj sto je 300ccm , ali ovolicni lacanik i jedan disk za stunt....smejurija

Hohštapler

to je konkurencija cbr250 i zzr300 i r3 i ktm390...
izrazito popularna klasa za poèetnike... oce i bmw svoj deo kolaèa.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Neæe da bude za stunt, marketing je to... Kao ¹to se motori od 250+kg nazivaju Adventure a ne sme da se siðe sa asfalta sa njima... Bez ljutnje :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini


UFF

sto da ne? za stunt nije bitna snaga vec tezina

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Oktobar, 2015, 23:15
vec o pravoj  ....cb1100r

:-[ :-[

Gavrolini

Ali prenos i kocenje jesu bitni

srbac

Ovo je slika da napale klince !!!

Radanovic

Sutra u Barceloni prezentacija nove desetke  [kawasaki_ninja]


Na nekom sajtu sam èitao da novi  [gsxr] neæe biti predstavljen do aprila-maja 2016.

ЯЭВОЛУТИОН

a onda novi K8L6 model
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 07 Oktobar, 2015, 21:40
Na nekom sajtu sam èitao da novi  [gsxr] neæe biti predstavljen do aprila-maja 2016.

To znaèi da æe konaèno da izbace potpuno nov model?! A ne samo novu kolor ¹emu? Pa... kolko je pro¹lo od prethodnog? Poslednja velika promena je K7 ako se ne varam.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Ducati mi ide na qrac sa ovim svojim Panigaleima ... 1199, 899, 1299 ... sad i 959


ninja66

KTM 1290 Duke GT



Yamaha R1 S, drugi tockovi, auspuh ,deklovi i manja cena.


Radanovic


Boban_m

Kakva je ovo prednja viljuska?

Radanovic


'' The Showa Balance Free front suspension is brand new and Kawasaki says it was developed with Showa in World Superbikes. This new gas fork makes its mass production debut on 2016 ZX-10R. It uses a Damping Force Chamber to generate damping force outside of the main fork tubes, has an external compression chamber filled with pressurized nitrogen gas to manage pressure increases in the damping force chamber and compression and rebound damping are generated and adjusted independently from one another. Kawasaki claims the improved damping force responsiveness offered by the new Showa fork results in superb traction and absortion performance. ''




! No longer available


Radanovic






Engine 998cc Liquid-cooled, 4-stroke inline four, DOHC, 16-valve
Bore & Stroke 76.0 x 55.0mm
Compression ratio 13.0:1
Claimed power 207bhp @ 13,000rpm (with ram air effect)
Claimed torque 84ftlb @ 11,500rpm
Frame Twin spar, cast aluminium
Front tyre 120/70ZR17M/C (58W)
Rear Tyre 190/55ZR17M/C (75W)
Front Suspension 43 mm inverted Balance Free Front Fork with external compression chamber, compression and rebound damping and spring preload adjustability, and top-out springs
Rear suspension Horizontal Back-link with BFRC lite gas-charged shock, piggyback reservoir, compression and rebound damping and spring preload adjustability, and top-out spring
Front brakes Dual semi-floating 330 mm discs, dual radial-mount Brembo M50 monobloc calipers
Rear brakes Single 220 mm disc, single-bore pin-slide, aluminium piston
Wheelbase 1440mm
Seat height 835mm
Kerb mass 206kg (with ABS)
Fuel capacity 17litres


a nisam vidio nigdje da su objavili cijenu