Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


UFF

bez zastite od vretra?
kako onda da ides 300+ ? :)

freepartyman

Jak naked bez dobre zastite glupost ziva, placas skuplje registraciju a nemas gde da iskoristis snagu.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

...da imam pare za ovo ili bilo koji nov motor boleo bi me poprilièno paja za registraciju, u krajnjem sluèaju vozio bih neregistrovan..

a vi¹ak snage je dobar za jo¹ mnogo toga a ne samo za velike brzine..

meni bi ba¹ odgovaralo ovako ne¹to, samo bi ga ja jo¹ malo nabud¾io u SF fazonu...

UFF

Na nakedu a sto se mene tice i na RR je uvek bolje imati visak momenta nego snage
Moment koristim sav skoro uvek a snagu na visokim obrtajima retko kad jer u saobracaju nema uslova za to
+ je moment trenutan :D zelis ga i imas ga, odmah, ne saltas u nizu i ne cekas da napuni

Hurricane

apsolutno se sla¾em, a jesi li uop¹te pogledao u tabeli ispod koliki mu je torki?


prosto da po¾eli¹ da je manji..

BOKYBOY

...torki je bolestan,mogu samo da zamislim kako ovo poteze,skoro duplo vise od mene,ja imam 110Nm...mada se i dalo ocekivati na toliku zapreminu i toliko cilindara...a sto se tice izgleda,nema mu spasa ni sa oklopima,ruzan je za sve pare,ja bih ovde samo onaj jedan Jeftin vizir i peglaj... ;D

srbac

Ja nesto ne vidim da R ovi imaju zastitu od vetra , narocito ovi novi . Mozda ako si visk 1,51 m onda se mozes spakovati a inace bije vetar na R u ko na nakedu sa maskicom.....!!!! Sve je to rock and roll....

bigbad86

Ukupni tro¹kovi Va¹e polise osiguranja i taksi su: 33037.95 dinara + provizija banke ili
poste za svaku uplatnicu + cena tehnickog pregleda koju mo¾ete pogledati
klikom na sliku ispod ili ovde.


Pa i nije mu neka registracija (za Kragujevac) Ja da ga imam, skupio bih se za registraciju :) Al neko drugi da mi sipa gorivo :P

UFF

Citat: srbac poslato 24 Maj, 2015, 14:36
Ja nesto ne vidim da R ovi imaju zastitu od vetra , narocito ovi novi . Mozda ako si visk 1,51 m onda se mozes spakovati a inace bije vetar na R u ko na nakedu sa maskicom.....!!!! Sve je to rock and roll....

ne radi se samo o viziru vec aerodinamici celog motora koja je veoma bitna na vecim brzinama
moj bivsi cbr600f ima vecu maksimalnu brzinu od cb1000r, sta mislis zasto?

idanijel

Citat: UFF poslato 24 Maj, 2015, 16:58
Citat: srbac poslato 24 Maj, 2015, 14:36
Ja nesto ne vidim da R ovi imaju zastitu od vetra , narocito ovi novi . Mozda ako si visk 1,51 m onda se mozes spakovati a inace bije vetar na R u ko na nakedu sa maskicom.....!!!! Sve je to rock and roll....

ne radi se samo o viziru vec aerodinamici celog motora koja je veoma bitna na vecim brzinama
moj bivsi cbr600f ima vecu maksimalnu brzinu od cb1000r, sta mislis zasto?
i to stabilan na 200 mozes kucati poruke al stvarno. Posle cudo nakeda,endura,bio sam bas iznenadjen na auto putu sa cbr 600 f4

Andreja

Vizir na R-u samo malo skida vetar sa grudi i to je to, njegova svrha je da legne¹ "ispod" njega kad ide¹ brzo da bi smanjio otpor vetra i i¹ao jo¹ br¾e :) Probao sam samo malo da izdignem glavu iznad vizira pri nekih 260 na 1000RRu, zamalo da ostanem bez nje :D A na 280, kad le¾im ispod vizira, ne oseæam bukvalno ni traèak vetra na grudima i glavi, kao da sedim u kuæi i igram igiricu.

©to ka¾e Danijel, stabilan do jaja, sve je potpuno mirno, da nisam probao, ne bih verovao :D

Ali opet ne vidim poentu tih motora (mislim na èiste R motore, ne na F4 po¹to vozim ne¹to slièno), nemamo stazu u okolini, da se trkamo do panja u saobraæaju svaki dan, malo je glupo jbg... Lepo mi je da provozam sve i sva¹ta ali R motor mi u gara¾u mo¾e uæ' samo kao NN motor, posle endura, SM-a, sport tourera itd...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Radanovic


UFF

 :o :wtf:   jebem im kevu ako su ovi iz bmw-a normalni

dadose svima domaci zadatak sa prvim RR a sad i ovo  :o

Radanovic

Vidjeæemo kakav æe biti kad ga naprave za prodaju.
A biæe samo za amerièko tr¾i¹te.

https://www.youtube.com/watch?v=1W2_iVslkUA

BOKYBOY

#515
Citat: UFF poslato 25 Maj, 2015, 22:35
:o :wtf:   jebem im kevu ako su ovi iz bmw-a normalni

dadose svima domaci zadatak sa prvim RR a sad i ovo  :o

...po cemu domaci...da nije zbog lamperije mozda...? [neampojma]

...uvelican CF moto V3...odvratan je... [povracanje]

bigbad86

Ne lupaj molim te, ono je najkvalitetniji bukov parket :P

Mik

Citat: srbac poslato 24 Maj, 2015, 14:36
Ja nesto ne vidim da R ovi imaju zastitu od vetra , narocito ovi novi . Mozda ako si visk 1,51 m onda se mozes spakovati a inace bije vetar na R u ko na nakedu sa maskicom.....!!!! Sve je to rock and roll....

Slicno izgledaju svi R-ovi ali nisu isti. R1 '04 ima savrsenu aerodinamiku, izmedju 150-180 taman dobijas vetar u grudi da odmoris ruke, a ako imas neke sportskije zelje ima u Yamahinom acessories drugi vizir. Na mom (a i ostalim) GSXR pocinju da trepere kolena na oko 150 pa ih stiskas uz motor .

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 26 Maj, 2015, 00:21
Citat: UFF poslato 25 Maj, 2015, 22:35
:o :wtf:   jebem im kevu ako su ovi iz bmw-a normalni

dadose svima domaci zadatak sa prvim RR a sad i ovo  :o

...po cemu domaci...da nije zbog lamperije mozda...? [neampojma]

...uvelican CF moto V3...odvratan je... [povracanje]

pa ako trerba da ti crtam onda ne vredi
aj za pocetak daj nesto novo tog koncepta od konkurencije sa 6 cilindara pa cemo posle da predjemo na izgled, snagu, opremu, zavrsnu obradu...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11