Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

al mu je udobno u picku materinu

perlx

Street Tracker i Street Tracker R, 15k € za R verziju.

Radanovic


izmjereno 198 konja na tocku

prosli model imao 186

Andreja

Logièan komentar bi bio:
"PA OVAJ ÆE DA SE KVARI JO© BR®E!"

:D

Jebemliti¾ivot, kako zguraju 210+ks u jedan litarski tetrapak mleka...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

al ne moze u tetrapak dugotrajnog.....dzaba konji kad se nalaze u visokim obrtajima u kojima se vozis na stazi i to na pravcu....ali konji prodaju vozila....ili konjima prodaju takva vozila.....i 100 konja je dobro ako je na 7000 do 8000 ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

©to jes', jes', sla¾emo se potpuno. Al' svi R-ovi su u istom fazonu... Samo ¹to mislim da se S1000RR vrti do 16 soma a ostale litre do 12, 13... Al' opet, preko dvesta konja iz N/A motora od 1000 kuba :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Decembar, 2014, 18:59
al ne moze u tetrapak dugotrajnog.....dzaba konji kad se nalaze u visokim obrtajima u kojima se vozis na stazi i to na pravcu....ali konji prodaju vozila....ili konjima prodaju takva vozila.....i 100 konja je dobro ako je na 7000 do 8000 ....

kod mene stotka na tih 8k obrtaja, nisu konji ali moment je jos bolji :D

a i konji nisu daleko, mozda je stotka na 8k s'obzirom da je preko sto-dvajes na 10k

http://i.imgur.com/flALqgK.png


u prevodu jebes konje moment je keva

juga

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Decembar, 2014, 18:59
al ne moze u tetrapak dugotrajnog.....dzaba konji kad se nalaze u visokim obrtajima u kojima se vozis na stazi i to na pravcu....ali konji prodaju vozila....ili konjima prodaju takva vozila.....i 100 konja je dobro ako je na 7000 do 8000 ....
Jes, kako reèe jedan pametan:... konjske snage prodaju motore, a obrtni moment pobedjuje na trkama!


Radanovic


Andreja

Radanoviæu, daj molim te, nemoj da kaèi¹ neoficijelne crte¾e i rendere u ovu temu, pripade mi muka kad sam video ovog MV-a... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Radanovic

jbg ... kad nema tema o crtezima/konceptima , onda sve kacim ovde

a sta fali ovom Mercedesu/MV Agusti ... bas je simpa  :)

srbac


Andreja

Komplet oklop oko motora je odvratan, ni¹ta nije stilizovano, obièna gomila ploèa i kutija, i sam zna¹ da ekipa iz MV Aguste to sebi ne bi dozvolila. Predla¾em otvaranje teme "Renderi i ideje" a da ovde kaèimo samo oficijelne slike pravih motora.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Radanovic



Iako je nisu predstavili u Milanu , kao sto su najavili ... novi Superbike ipak dolazi ove godine.
Nosice ime F4 RC , tezak 175kg , 210 konja

minimum 40.000 eura

bigbad86


Radanovic

pa trebao bi imati 1000 kao i ovaj aktuelni model ... tacnije 998

s tim da ce novi imati 15 konja vise

Radanovic

Suzuki planira ozivjeti modele Katana i Gamma  [thumb_up]


mozda ima veze sa onim konceptom iz Tokija od pre dve godine






a evo jedan Katanin koncept

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4