Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

pa jos kad stigne i u srbiju za nekih 20 god ihaaaaaaa egzotika

idanijel

Al ce da se srozaju cene ovih iz 1990g ,ima da bude Afrika za po 3-4000e

BOKYBOY

Citat: idanijel poslato 04 Novembar, 2014, 20:22
Al ce da se srozaju cene ovih iz 1990g ,ima da bude Afrika za po 3-4000e

[rofl] [rofl] [rofl]


Dukags

All-New 2015 Yamaha R1M and R1
Ali ce najverovatnije zaostajati samo koju stotinu konja za H2...

idanijel

naprotiv laksa 38kg i ima 200ks bez  ram air

Dukags

Pa taman razlika izmedju 300 Ks i 200 ks "samo" 100HP ;-)

Radanovic

Kawa street verzija ima 10 konja vi¹e od R1

Boqy

H2 ima 200ks bez ram air-a, 210 sa.

srbac

Pustite konje... ko je vozio vozilo sa turbinom dobro zna sta je to....

Radanovic


UFF


Jefta

Citat: Radanovic poslato 04 Novembar, 2014, 14:51
:D



Aaaaa multistradu su kopirali :) vidim izgleda mi poznato motor

srbac


idanijel


Mik

Evo ja sam popio, pa cu sad malo da pisem. Nekad, kad popijem a nemam sta drugo, pa mi dodje da pisem. I onda aj' da pisem, inace nema veze ako se ne slazete, psovki je u izobilju, ako ne znate da psujete ja cu da vas naucim. I to. :)

Neki moj sazetak na temu noviteta:

Kao prvo, sve to gledam, i iz godine u godinu zakljucujem da ce mi sledece sezone motor biti jos lepsi  :)! (Voleo bi da, osim GSXR750K8, imam u garazi i R1 2007/08, kako god i bez obzira sto sam sjebao ahilovu tetivu (bar da je desna, nego opet leva [facepalm]) i kad ce nesto od voznje biti moguce, tek taj R1 07/08 je meni stvarno lep.)

E sad drugo, a to su noviteti na temu R-ova.

Kawasaki ZX10R - ugradili migavce u rep! I to bi bilo bas lepo da to nije uradjeno u maniru zidara koji fanglom nabacuje malter na zid. Zasto nisu stavili vitak, elegantan rep kao na Sajksovom motoru? [doh]

Yamaha R1 - kad sam video madjarovo resenje ("jakusadesign") bilo mi je jasno da to, sto pompezno najavljuju, nece izgledati najbolje. Da je izasao bas takav (kao "jakusadesign") Yamahu bi kostalo mnogo manje, jer to je nekakav ristajling postojeceg modela i nista vise (cak i manje nego sto je 07/08 u odnosu na 04/07). E ne znam kako bi' smogao pare, ali za to bi mi izbili pare do da nemam 'leba da jedem. A ovo sto su napravili nije da nije lepo, nego je malo dalje od ocekivanja (bar mojih). Posle ovog mi se samo malo manje ne svidja Aprilia, a nije mi se svidjala.

Honda - ko bi se jeb'o za servis trakve stvari u zemlji Stradiji? Ako to bude stvarno rcv (sa v-motorom) kostace "kao porodicna kuca" (to sam procitao negde nesto na stranom jeziku na tu temu). Na Markezovu/Stonerovu Hondu tek podseca, to nije nista od toga.

Suzuki gsxr1000 - ma odma' citiram "izasao novi K9 za 2015-tu". Cak mi se cini da su ga nesto malo zasrali, produzuli rep ili sta? (Tradicionalno naprave dobru (najbolju!?!) stvar u deset godina, pa po tome seru sledecih 10 godina.) .

Te kako sam ja popio, ovo je sve tako i nikako drugacije!  :)








Andreja

Mik, razoèarao si me.
Proèitam uvod, najavljuje¹ mnogo psovki, reko' "sjajno, ovo mo¾e biti zanimljivo".
Proèitam ceo tekst i naletim na samo tri psovke, jebanje, zaseravanje i sranje :D

Pa brate, mani me sa tim la¾nim marketingom. :D

Ako RCV bude stvarno V, neæe uop¹te biti u klasi "obiènih" japanaca, biæe vi¹e rame uz rame sa 'talijanima i ostalom egzotikom.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mik

Citat: Andreja poslato 11 Novembar, 2014, 19:42
Mik, razoèarao si me.
Proèitam uvod, najavljuje¹ mnogo psovki, reko' "sjajno, ovo mo¾e biti zanimljivo".
Proèitam ceo tekst i naletim na samo tri psovke, jebanje, zaseravanje i sranje :D

Pa brate, mani me sa tim la¾nim marketingom. :D

Ako RCV bude stvarno V, neæe uop¹te biti u klasi "obiènih" japanaca, biæe vi¹e rame uz rame sa 'talijanima i ostalom egzotikom.


Ma nisam ja najavio psovke, nego sam hteo da kazem da ste slobodni da me psujete ako se ne slazete sa napisanim!  :)

A za rcv sam bas negde procitao da ce cifra biti kao za solidnu, porodicnu kucu. E sad, da li je to 50.000, 100.000, 200.000 ... ? Dakle podosta vise i od onog sto nude 'talijani.  [neampojma]

Mik

Rusi su nestvarno necitavi! Ko ih je posej'o ovde? (na ovom svetu!)

Ako nesto ne leti, strasno ih zabole!
:)
(Kad bi Rusi pravili (hteli da prave!) motore Japan bi puk'o!  Al' koji ludaci, ako ne leti nije interesantno!)

https://www.youtube.com/watch?v=MjQG1s3Isgg

Hattrick

Citat: Mik poslato 11 Novembar, 2014, 22:25
A za rcv sam bas negde procitao da ce cifra biti kao za solidnu, porodicnu kucu.

E sad porodicna kuca moze da bude u Donjim Pickovcima, ali i na Beverly Hills-u, pa im se i cene kvadrata pomalo razlikuju.
Gde su oni tu Hondu cenovno pozicionirali, tek ostaje da se vidi. ;D