Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

a sta ga cini tdm-om kad su mu stavili ram i agregat od mt09 a rep i farove od fz1? verujem da su kocnice i ogibljenje isto sa fz1

a i ovom hornetu 800 rep od cb1000r koji pasuje u sraf, razumem da je tako jeftinije ali mi se ne svidja sto ne promene sve kad vec prave novi model

idanijel


Radanovic

'' Fotografije iz patenta koji je za¹tiæen u Europi otkrivaju kako je novi motocikl svojevrsna mje¹avina modela MT-09 i novih elemenata.
Yamahin patent otkrio je novi motocikl zasnovan na modelu MT-09 koji svojom konfiguracijom neodoljivo podsjeæa na nekada¹nji TDM. Njegova baza je okvir modela MT-09 u koji je smje¹ten trocilindrièni motor od 850 ccm. Ono ¹to su Japanci izmijenili jest sjedi¹te, rezervoar i upravljaè.
Drugaèija je i zadnja sekcija okvira, a tu je i veliki vizir. Koje æe ime nositi ovaj motocikl jo¹ nije poznato. Ranije je Yamaha za¹titila naziv FJ-09 koji je namijenjen sport-touring motociklu. Je li to ime koje æe ponijeti motor iz ovog patenta saznat æemo ove jeseni kada bi nova Yamaha mogla biti predstavljena. ''


a mo¾e i ovako




KTM 1290 Super Adventure dobija agregat koji se koristi u 1290 SuperDuke , tako da bi mogao raspolagati sa 180 konja

Radanovic

KTM sprema nasljednika RC8 , koji bi trebao biti èetverocilindra¹ , i koji neæe imati homologaciju za cestu .... znaèi biti namjenjen iskljuèivo vo¾nji po stazi.
Planiraju ga proizvesi u 100 primjeraka godi¹nje , a cijena bi trebala biti oko 165.000 e 

dr32

Ovaj Hornet izgleda nije samo ideja, bez obzira sto je Frankenstajn CB 650 i CB 1000 R, svidza mi se kako su ga zbudzili.
http://carplace.virgula.uol.com.br/segredo-honda-esta-desenvolvendo-inedita-hornet-800/
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy


Radanovic


Suzuki predstavio naked od 150 kubika za indijsko tr¾i¹te

UFF

zasto ima rupu tamo gde agregat treba da mu bude? :D

Bori¹a

zato sto je bufan :D hahaha

mali_zmaj

jin-jang

Bori¹a

Tockovi - Vupa

inace film sniman kod mene u komsiluku haha ;D

Hohštapler

...ja bi to vozo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

ja bih vozao sve, svaki motor ko mi neko da da probam ja vozam, ali ne bih kupio, retko koji haha ;D (zato i nemam) :)

Hurricane

...a za¹to ima dobo¹ koènicu pozadi u 2014 godini posle Isusa?

jel ima ne¹to dobro kod tih dobo¹ koènica za ¹ta ja nisam èuo?

idanijel

Citat: hurricane poslato 18 Avgust, 2014, 15:43
...a za¹to ima dobo¹ koènicu pozadi u 2014 godini posle Isusa?

jel ima ne¹to dobro kod tih dobo¹ koènica za ¹ta ja nisam èuo?
Jeftinija je od diska 1,36 usd    ;D

srbac

Ko tamo jos koci zadnjom !!!

Andreja

Citat: hurricane poslato 18 Avgust, 2014, 15:43
...a za¹to ima dobo¹ koènicu pozadi u 2014 godini posle Isusa?

jel ima ne¹to dobro kod tih dobo¹ koènica za ¹ta ja nisam èuo?

Dobo¹ koèi jednako efikasno kao i disk, samo se mnogo te¾e hladi. Èisto sumnjam da na ovoj stopedesetici mo¾e¹ toliko da pegla¹ da dobo¹ krene da koèi k'o bulja. Samim tim spu¹taju cenu motora za neku sitnu kintu ali malo po malo i eto ga jeftin motor.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Citat: hurricane poslato 18 Avgust, 2014, 15:43
...a za¹to ima dobo¹ koènicu pozadi u 2014 godini posle Isusa?

jel ima ne¹to dobro kod tih dobo¹ koènica za ¹ta ja nisam èuo?

E to se sla¾em.
Pa moj kinez je imao disk.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic


Suzuki izbacio SBK repliku u bojama Crescent Suzuki tima , sa Yosimura R77 auspuhom .......
Britanski tim , britanski vozaèi u timu , pa æe i 25 modela ovog motora biti dostupni samo u Britaniji.
cijena je 28.500 maraka .. sad raèunajte koliko je to u eurima ... da zaokru¾im na 15.000e


meni se sviða ova kombinacija boja , samo da nije ovih naljepnica

Radanovic



Trebao bi biti predstavljen na sajmu u Milanu