Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Do jaja!!  Volim te zajebancije,a niti znam da ih vozim,niti sjesti na njih,sve visoko,u pm!! Tj. realno ja sam kratak,nisu motori visoki!!  He He!!
jin-jang

UFF

a sto izgleda kao stara afrika i tenera samo sa jednim fenjerom napred?  [rofl]

idanijel

https://youtu.be/JwbAARm22JA

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Gavrolini

Kad naprave rimejk afrike ajd da razumes,mnogi su voleli to djubre, kad naprave rimejk katane i to da razumes ipak je taj motor bio poseban ali praviti rimejk dr biga koji ni kad mu je bilo vreme nije ni valjao niti se proslavio,stvarno ne razumem.

srbac

#1304
Бар су први измислили кљун, мада нико не зна чему то служи  :P

Biker-Boy

Moj novi omiljeni motor:
aprilia RS 660
Paralelni twin, 100ks , 270 radilica, brutalan zvuk :) 


I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

bas lep motor !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot

Citat: Gavrolini poslato 05 Novembar, 2019, 23:49
Kad naprave rimejk afrike ajd da razumes,mnogi su voleli to djubre, kad naprave rimejk katane i to da razumes ipak je taj motor bio poseban ali praviti rimejk dr biga koji ni kad mu je bilo vreme nije ni valjao niti se proslavio,stvarno ne razumem.
nova afrika je rimejk otprilike samo po imenu da se bolje proda, ovo je isto strom 1000 sa drugom plastikom i iako veze nema sa drbigom sad bolje izgleda nego pre i ima sve moderne drangulije, kruz kontrol, uphill start, bla bla


megaidiot

ako bude loncin kineski agregat kao na novim f800 bolje nemoj

El Jefe

Брате као да су немачки агрегати били бољи
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

bar nisu prodavali made in china po ceni made in germany

srbac

Napokon izgledaju  kao i svi normalni motori, imaju jednake farove  :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2019, 10:49
Брате као да су немачки агрегати били бољи
nisu nikad bili nemacki...bili su austrijski.....samo veliki bmw je made in germany...skoro sve.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

ne znam, video sam motorne zmajeve i ultralake avione sa rotaxima, ali sa loncinima jos nisam mada verovatno je pitanje vremena.

ЯЭВОЛУТИОН

fabrika rotax iz avio programa nema dodirnih tacaka sa ovom iz moto programa....ne zaboravi na princip odrzavanja aviona....sati su u pitanju...kad bi tako odrzavao japanski motorcikl trajo bi vecno...zapravo skoro i da traju i bez odrzavanja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot


Hohštapler

Citat: megaidiot poslato 11 Novembar, 2019, 10:29
ako bude loncin kineski agregat kao na novim f800 bolje nemoj

A kakav si ti problem imao sa tim agregatom, ili zna¹ nekog ko je imao??


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

ja bi samo pre dao pare recimo hondi za hondin agregat nego bmwu za loncin.
znam ljude koji su sa rotaxima imali problem sa frajlaufom, a znam i za pricu da je covek kupio f800 nov i posle zbog serije problema na agregatu dobio drugi.

El Jefe

Citat: megaidiot poslato 11 Novembar, 2019, 13:18
bar nisu prodavali made in china po ceni made in germany
Јесу још како. Једноцилиндраши су им првављени у Кимку и Лонцину има доста година.
Друштво за заштиту од животиња