Glavni meni

Izgubih opkladu protiv Srdjana Ercega

Započeo Zeljko King, 28 Maj, 2014, 00:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljko King

Za predhodnu trku,kladio sam se sa Srdjanom,da nece  [nono] pobediti Markez!  [doh] .Ako pobedi,da nosim Ercega "na krkace"!I naravno [glavazid] [glavazid] [glavazid] Mark dobije trku.  [veryangry] .E sad,opklada je opklada....





Cekam ga "na minu" za Mudjelo.... [bejzbolka]

zVuk

zovi ga da se prikljuci forumu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Vidim ja da æe on na opkladu da dobije cf moto...;D

Hurricane

Citat: zVuk poslato 28 Maj, 2014, 00:42
zovi ga da se prikljuci forumu....

mo¾e samo ako ne bude i ovde navijao za Hamiltona...

sad æe Andrej da mi fljusne nusmi...

¹alimo se, naravno da je dobrodo¹ao...

Zeljko King

Citat: zVuk poslato 28 Maj, 2014, 00:42
zovi ga da se prikljuci forumu....
Hocu.Veceras cemo on i ja i neka "ekipica" da sedimo malo [cheers] pa cu da mu predlozim.Ma mora bre,inace ce da bude  [prebicute]

Zeljko King

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2014, 00:56
Vidim ja da æe on na opkladu da dobije cf moto...;D



Vec ga proba  :D ."Namesta" bulju na njega polako  [gsxr]  [pomazi_me]  [rofl] [rofl] [rofl] .Ali prvo,da nauci da tera!Da ne dodje u situaciju,ne dao Bog  [pop] !!!

srbac

Markeza ne pominji vise, sve trke do kraja ce dobiti. Kladi se na Pedrosu, Rosija .... ili nekog drugog konja !!!

Zeljko King

Citat: hurricane poslato 28 Maj, 2014, 14:06
Citat: zVuk poslato 28 Maj, 2014, 00:42
zovi ga da se prikljuci forumu....

mo¾e samo ako ne bude i ovde navijao za Hamiltona...

sad æe Andrej da mi fljusne nusmi...

¹alimo se, naravno da je dobrodo¹ao...
A kad ga "napadnem" da navija za "Dimnjacara"  [djavo] on se vadi kao,ne,ma voli dobre trke itd....  ;D ;D ;D .Tako sam ga "napao" da je navijao za Stonera  [bejzbolka]  [ludak_sa_puskom] pa je latentno priznao  [clapp] .Evo jedan "selfi" koji su mi poslali u DM na Twitteru,Dzankic i on,iz kabine  [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl]  [thumb_up]


Zeljko King

Citat: srbac poslato 28 Maj, 2014, 15:49
Markeza ne pominji vise, sve trke do kraja ce dobiti. Kladi se na Pedrosu, Rosija .... ili nekog drugog konja !!!
Odmah predlog za opkladu!!!Ja sam stari "kladionicar",i kad izgubim ispunjavam dogovor!!! [kralj] .To svi znaju.Ako se slazes da se kladimo,ti kazi.Evo,Markez NECE pobediti u Mudjelu!!!Ako pobedi,sedam na motor,dolazim kod tebe,placam rucak i nosim te "na krkace"!!! [vatromet] .A ako pobedi neko drugi?Sta onda?Daj predlog  [neampojma] !

Zeljko King

Citat: Zeljko King poslato 28 Maj, 2014, 16:04
Citat: srbac poslato 28 Maj, 2014, 15:49
Markeza ne pominji vise, sve trke do kraja ce dobiti. Kladi se na Pedrosu, Rosija .... ili nekog drugog konja !!!
Odmah predlog za opkladu!!!Ja sam stari "kladionicar",i kad izgubim ispunjavam dogovor!!! [kralj] .To svi znaju.Ako se slazes da se kladimo,ti kazi.Evo,Markez NECE pobediti u Mudjelu!!!Ako pobedi,sedam na motor,dolazim kod tebe,placam rucak i nosim te "na krkace"!!! [vatromet] .A ako pobedi neko drugi?Sta onda?Daj predlog  [neampojma] !
I naravno,sve slikam i objavljujem ovde i na Twitteru! [clapp] [clapp] [clapp]

srbac

Ja se ne kladim iz principa ali se slazem da platis rucak !!!!

srbac

Evo ovde mozes napisati tvoj redosled za Mugelo  kad se bude otvorio za tu trku !!!!!

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,17242.0.html

Zeljko King

Citat: srbac poslato 28 Maj, 2014, 16:08
Ja se ne kladim iz principa ali se slazem da platis rucak !!!!
Ma slazem se i ja  :D :D :D .Kad god budes dolazio u Bgd. javi se i krmljamo dok ne popadamo u nesvest [vrucina] [vrucina] [vrucina]  [cheers]

Zeljko King

Citat: srbac poslato 28 Maj, 2014, 16:10
Evo ovde mozes napisati tvoj redosled za Mugelo  kad se bude otvorio za tu trku !!!!!

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,17242.0.html
[nono]  Samo jedan na jedan!!! [flashing]

Radanovic

Ajd' po¹to vidim da si dobar sa njim , reci mu da prenese onoj kukumavki D¾ankiæu , da ne jauèe , skièi , leleèe ... tokom prenosa.

ЯЭВОЛУТИОН

i reci mu da batali prenose trka dok ne odgleda kako se to radi ...recimo eurosport dok je prenosio GP.....Mamola komentator.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: Radanovic poslato 29 Maj, 2014, 00:59
Ajd' po¹to vidim da si dobar sa njim , reci mu da prenese onoj kukumavki D¾ankiæu , da ne jauèe , skièi , leleèe ... tokom prenosa.

licno bih vise voleo da dzankic ne progovara tokom prenosa......uopste...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zeljko King

Citat: Radanovic poslato 29 Maj, 2014, 00:59
Ajd' po¹to vidim da si dobar sa njim , reci mu da prenese onoj kukumavki D¾ankiæu , da ne jauèe , skièi , leleèe ... tokom prenosa.
Sad smo se  [callme] pre 15 min.Nisam mu rekao  [nono] ,nekako mi "truba".Znam koliko je Dzankic ozbiljno u kurcu sa zdravljem,jer sam i sa njim veoma dobar....
Zato i nije prenosio nekoliko trka....Samo neka Aleksandar prezdravi  [thumb_up] pa cu mu reci licno...A da Erceg radi taj posao bolje,radi !!! [klanjam_se]

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Maj, 2014, 17:07
i reci mu da batali prenose trka dok ne odgleda kako se to radi ...recimo eurosport dok je prenosio GP.....Mamola komentator.....
E  jbg. sad i ti!!!Racunas Rendija  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] i ljude koji nikad nisu vozili nista  [neampojma] !Srdjan NE VOZI  :D  ,on je prepun informacija, podataka tehnicko hronoloskog karaktera.i odlicno poznaje psihologiju vozaca  [thumb_up] .Jos bolje bi radio svoj posao kad bi  [gsxr] .Ali,radim polako na tome,da ga osposobim  [vrucina] ...

Zeljko King

Citat: zVuk poslato 29 Maj, 2014, 17:17
Citat: Radanovic poslato 29 Maj, 2014, 00:59
Ajd' po¹to vidim da si dobar sa njim , reci mu da prenese onoj kukumavki D¾ankiæu , da ne jauèe , skièi , leleèe ... tokom prenosa.

licno bih vise voleo da dzankic ne progovara tokom prenosa......uopste...
[neampojma]