Glavni meni

Gilera Runner ST 200

Započeo Mare70a, 26 Maj, 2014, 22:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mare70a

Pozdrav svima,
Da li moze neko da mi pojasni kakve se prerade vrse i zbog cega u karburatoru prilikom stavljanja Akrapovic auspuha???Da li steti motoru,potrosnja i sl...Zvao sam danas i raspitivao sam se kod ovlascenog dilera Akrapovica,montaza besplatna ali radovi na karburatoru 30-40 eur.Kakvi su to radovi i da li su neophodni prilikom ugradnje aftermarket auspuha.
I dalje se lomim Mivv ili Akrapa ali mi je model Mivv nekako dugacak u odnosu na Akrapa.Ko cunak,ima sigurno metar...mislim,dobar je ali mi na oko nesto ne lezi.Zvuk mu je isto Ok. 
veloce come un proiettile

pittatore

Mislim da je tih 30-40e trosak za tecnu kompresiju koja se doliva samo sto su ti to predstavili kao preradu karba ;D

Mare70a

Oooo,i ti si manijak....tamo na onom sta god da pitas,no answer....pominjao mi je lik razbusivanje dizne,bla,bla...o cemu se tu radi i zasto???
Tecna kompresija...jel to onaj booster sto ti reparira karike  [rofl] ???
veloce come un proiettile

pittatore

Mozda su mislili na Dynojet kit za karb ili tako nesto

Mare70a

Kaze lik u Mimotu,ovlasceni za akrapa dva trebamalo da se razbusi dizna,npr.sa 135 na 140,sta mu to znaci ne znam ali ne kapiram sto ne moze samo da se instalira auspuh,eventualno presteluje smesa...
veloce come un proiettile

pittatore

Verovatno zato sto stavljas otvoren izduv pa mu treba i malo vise rane

Mare70a

Kapiram...ali zar to ne moze da dobijem stelovanjem na dizni...ono,malo vise goriva da mu da,sto mora da je busi???
Nesto mi zao  [panic]  nov a treba da ga buse...jos je maloletno dete.. [pomazi_me]
veloce come un proiettile

pittatore

Nemoj da ti buse, nadji neku diznu pa nju spremi, tako da uvek mozes da vratis sve na fabriku.

Mare70a

To ti kazem...ne dopada mi se to kopanje po karbu nikako,ili nova ko sto kazes ili nista od toga.
veloce come un proiettile