Glavni meni

Moto oprema

Započeo Alekre, 24 Maj, 2014, 02:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alekre

Pozdrav.

Imam solidan izbor moto opreme, oglasicu sve u ovoj temi.

Bullson, velicina L, protektori na kolenima, perfektno stanje. 60 eur




Buse touring, ventilacija, mesh postava, spaneri, protektori na kolenima, velicina XL ili 54. 70 eur





Ove pantalone nisu brendirane ali su odlicne, protektori na kolenima, velicina M ili 50. 60 eur




Germas sport, malo poznata svabska firmica, pantalone su uz one Buse top, imaju protektore naravno, Cordura, velicina M, 52 u perfektom stanju. Premium stvarcica. 70 eur




Probiker touring jakna, velicina od cordure, full protektori, vodo/vetro nepropusna u velicini L. Stanje, perfekt. 70 eur




Roleff MX touring jakna sa protektorima, poseduje termo postavu i ¹est otvora za ventilaciju. Rukavi se mogu skidati i struk ¹telovati ¹panerima. Stanje perfektno. Velièina S, mada pribli¾no M broju. 85 eur






Nova SOB touring jakna u perfektnom stanju sa protektorima. Poseduje ¹panere u struku, velièina XL.  60 eur
http://s9.postimg.org/4c7opepfj/Sob.jpg[/img]
http://s9.postimg.org/45pe8kqwv/Sob_Touring.jpg[/img]

Radi se o vrhunskom ko¾nom kombinezonu iz dva dela. ©iven je ruèno u firmi Veddel gmbH u Hamburgu, od izuzetno debele kravlje ko¾e. Unutra¹njost je sa¹ivena od prevrnute ko¾e.   Kombinezon sam lièno izmazao posebnom kremom i spreman je za upotrebu. Otprilike je za osobe oko 180 - 185cm. Izuzetan rad i kvalitet. Ko voli ovako unikatne stvari. Ovo bukvalno uz redovno odrzavanje trajace  decenijama. 170 eur








Narednih dana oglasicu jos nekoliko jakni. Sva oprema je nova ili malo koriscenja, oprana je i mirise, nije podrljanja, smrdljiva i sl. Ima vec dosta bajkera koji su od mene kupili neke licno moje stvari, svi do jednog su bili zadovoljno opremom i mom odnosu prema njima. Sav info na br. 064 139 42 51

Kalesin

Moje Shoei lone koje uzedoh od tebe su fantasticne :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Alekre

Jesu zaista, Drago mi je da uzivas u njima. Zasluzila si :)

Lazic

Ja mogu da potvrdim(ako mi iko veruje) da je ludi Smederevac izuuuzetno ljudsko biæe...:o ;D :-*

Kalesin

Au Lazicu nemoj samo ti da ga potvrdjujes ima reputacija da mu ode niz slapove Nijagare... :P :P
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Andreja

I ja da potvrdim, nisam trgovao sa Acom jer mi ni¹ta od opreme nije trebalo ali èovek je ljudina, jedan od najboljih drugara :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

Alekre covek od poverenja , ljudina [thumb_up]  :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Alekre

Hvala na lepim recima. Izuzetno mi je drago i nema vece vrednosti nego biti covek na mestu i imati postovanje od ljudi :)))) Trudim se da zadrzim neke kvalitete i moralne vrednosti.

Sto se opreme tice koja je gore, napravicemo neku cenu, da se to rasproda pa da odem po novu i vecu turu. Ako vam je nesto zapalo za oko, zvrc telefon da resimo.

Inace, ako neko zeli da obuce devojku, imam komplet opremu, od cizama do kacige, broj 37. Bice povoljno.

prpa_zr

ajd baci neke slike te opreme za ¾ene

Alekre

Izvinjam se na cekanju, oprema je konacno stigla :)

Komplet sve, od glave do pete:
https://www.kupujemprodajem.com/Full-moto-oprema-14527622-oglas.htm?filter_id=

Alekre

Da prosirimo malo ponudu :)