Glavni meni

Nase fotografije

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

srecom nemam para i ne zivim u texasu..,to bi mi bio drugi hobi... uuu...
jin-jang

SSZGO

nisam znao gde da stavim ove slike, pa ajd ovde

slika 1:



slika 2:

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Jecko

Taman covek misli nema kise, nema snega....jer pobogu zivimo u pustinji....kad ono pljuskovi i kise ceo dan... [ljutko]

Hohštapler

To je zapravo sneg, ali se otopio iznad pustinje ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

e jebes ga ako se ovo ne zove MALER!!
jin-jang

Darko

kakav je bre ovo autobus u Dubaiu - star 20ak god ... ovamo lambo , ferari , kurac palac a gradski stariji nego nas GSP  ?!?!

UFF

to je samo za fizikalce

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


eclipse4

Citat: Darko poslato 03 Januar, 2016, 21:08
kakav je bre ovo autobus u Dubaiu - star 20ak god ... ovamo lambo , ferari , kurac palac a gradski stariji nego nas GSP  ?!?!

Dare pa i u bugarsku kad ides na more ajd sto se ode s apunim koferima,supa,pasulja,pasteta,kajmaka,jaja,brasna... Nego jos odes u Pomorije i spavas u iznajmljenoj sobi od 5e na dan i kad ides na kupanje  iz kukuruza skaces direkno u more...a zadnji dan odes u Nesebar poslikas se sa familijom na plazi,pred hotel i pricas svima u u kraju kako si bio u crveni hotel i placao apartman 65e dnevno...all inclusive....   [rofl]

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 02 Januar, 2016, 20:23
to je za ove sa zdravom i ravnom kicmom!!  he he he

Potpisujem. Ja prvi vi¹e ne mogu.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 04 Januar, 2016, 02:41
Citat: Darko poslato 03 Januar, 2016, 21:08
kakav je bre ovo autobus u Dubaiu - star 20ak god ... ovamo lambo , ferari , kurac palac a gradski stariji nego nas GSP  ?!?!

Dare pa i u bugarsku kad ides na more ajd sto se ode s apunim koferima,supa,pasulja,pasteta,kajmaka,jaja,brasna... Nego jos odes u Pomorije i spavas u iznajmljenoj sobi od 5e na dan i kad ides na kupanje  iz kukuruza skaces direkno u more...a zadnji dan odes u Nesebar poslikas se sa familijom na plazi,pred hotel i pricas svima u u kraju kako si bio u crveni hotel i placao apartman 65e dnevno...all inclusive....   [rofl]

Ti to iz sopstvenog iskustva :D

eclipse4

da bas iz licnog,sto bih lagao? :)
bili smo u pomorije,istina,na preporuku prijatelja cije slike iz pomorija nisam video a iz nesebara da :)
a ja imam pun kurac slika iz Pomorija...cak imam i dok me divlja svinja juri kroz kukuruz  [rofl]

inace ja sam ti uvek za divljinu

http://www.youtube.com/watch?v=TPa6jtR8TyQ

OKi


Jecko

Ovde se gradskim prevozom voze samo oni koji mnooooogo malo zaradjuju.... Ima negde clanak o tome kako je pokojni "otac" Zayed nudio zlatnike ljudima samo da se koriste gradskim prevozom ali nije imalo puno ucinka :D

mali_zmaj

bem mu sunce traje li im ta akcija jo¹,evo ja æu mu se po èitav dan vozati busom. svaki put kad uðem u bus daj zlatnik. savr¹en posao!!
jin-jang

goranvojska

Citat: mali_zmaj poslato 05 Januar, 2016, 15:22
bem mu sunce traje li im ta akcija jo¹,evo ja æu mu se po èitav dan vozati busom. svaki put kad uðem u bus daj zlatnik. savr¹en posao!!
koji dan----vozim se do penzije.

Bori¹a

a penziju zaradis za tri voznje :D :D

goranvojska


bigsheki