Glavni meni

Nase fotografije

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Koliko su mu strokave ruke nisam ni provalio dok nisi napisao  [facepalm] [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

CBRR1


Darko

Citat: njanja poslato 28 Septembar, 2015, 14:11
Koliko su mu strokave ruke nisam ni provalio dok nisi napisao  [facepalm] [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

cekaj , a dal si normalan , majke ti ? znaci , smejem se sat vremena i nema sanse da se smirim ....

idi bre u kurac

clutch&brake

Pa sta sam pogresno rekao?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jecko

Stres terapija  :-[
Sledece nedelje shooting range and some real guns  [srce]

http://i68.tinypic.com/jfx5i9.jpg

UFF

skupi bre prvo kintu za prave farmerke  :P

K0le

I poradi na stavu prilikom pucanja  [kauboj] deluje prilièno neprirodno, 'u grèu' , hoæe posle rame da boli  [thumb_up]

Jecko

Poprilicno mi je bilo komplikovano posto mi je nisan prebliuzu ako pusku naslonim na rame normalno.....i onda sam nekako morala da rame priblizim da pusku naslonim a da i dalje vidim nisan :P

K0le

To ok, zato i slu¾e zamenjive  gume na kundaku da se 'le¾anje' popravi, nego treba malo da se 'izvuèe¹ napred' jerbo ako bude neki veæi kalibar sa mu¹kim trzajem æe ode¹ u tri lepe  ;D
A i taj 'grè' ved¾banjem nestane, posle razvali¹ rame samo ako povlaèi¹ prebrzo pa ne ubaci¹ u rame kako treba, ili ako popije¹ koju pre pucanja  :D

mali_zmaj

treba blago da se nagne naprijed,napadacki da kazem,blago povijena koljena,to je AR 15 ili neki njen bastard sto znaci da je kundak podesiv,trzaj je direktno u rame,posto je cjev u ravni sa kundakom ,tj ramenom,a i manji je kalibar nego kalas,tako da malo jaci pubertetlija moze da puca iz nje... a i laksa za koju kilu... uglavnom dobra puska,doduse trebalo im je trideset godina da je naprave izdrzljivijom,s tim da i dan danas zahtjeva puno vise odrzavanja neko kalas,ili nasa AP. svakako sve ovo sto sam nasrao Jecku bas i ne interesuje,al ja se malko kurcobecim,tj. pravim pametan. iskreno joj zavidim.. i docepat cu se neke streljane sto prije,nisam odavno...
jin-jang

Jecko

Gresis.....ja obozavam oruzje... :)
Tako da je svaki feedback dobrodosao :)

mali_zmaj

samo udri,i kad pritiskas obarac,izdahni blago zadrzi dah,i neka te pucanj bukvalno iznenadi,ako me razumijes....znaci blago ga stiskas i on bukvalno propadne i iznenadi te.. ako nesto stiskas na silu i ocekujes da opali,nema tu pogotka.. et jos malo.. ova puska ima,tj.kalibar ima poprilicno polozenu putanju metka,a i pretpostavljam da ne pucas na sto metara,pa ne spustaj pretjerano musicu,tj.nisan ispod crne tacke,tj.centra mete.. to ocjeni sama,ako nisanis u crno,a ono prebacuje spusti malo ispod centra i slozit ce ga u centar,mada je to da kazem izrazenije kod kalasa,a ne kod am.pusaka porodice m15,m16 itd..
jin-jang

Darko


goranvojska

e bre ajd da uzivo.sto zeljkas i mene i sebe.

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 04 Novembar, 2015, 20:09
treba blago da se nagne naprijed,napadacki da kazem,blago povijena koljena,to je AR 15 ili neki njen bastard sto znaci da je kundak podesiv,trzaj je direktno u rame,posto je cjev u ravni sa kundakom ,tj ramenom,a i manji je kalibar nego kalas,tako da malo jaci pubertetlija moze da puca iz nje... a i laksa za koju kilu... uglavnom dobra puska,doduse trebalo im je trideset godina da je naprave izdrzljivijom,s tim da i dan danas zahtjeva puno vise odrzavanja neko kalas,ili nasa AP. svakako sve ovo sto sam nasrao Jecku bas i ne interesuje,al ja se malko kurcobecim,tj. pravim pametan. iskreno joj zavidim.. i docepat cu se neke streljane sto prije,nisam odavno...

A kako deda to obja¹njava?

! No longer available

Mada, ako meta stoji i ne puca u tebe, ovako je najpreciznije:
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 02 Januar, 2016, 10:25
Citat: mali_zmaj poslato 04 Novembar, 2015, 20:09
treba blago da se nagne naprijed,napadacki da kazem,blago povijena koljena,to je AR 15 ili neki njen bastard sto znaci da je kundak podesiv,trzaj je direktno u rame,posto je cjev u ravni sa kundakom ,tj ramenom,a i manji je kalibar nego kalas,tako da malo jaci pubertetlija moze da puca iz nje... a i laksa za koju kilu... uglavnom dobra puska,doduse trebalo im je trideset godina da je naprave izdrzljivijom,s tim da i dan danas zahtjeva puno vise odrzavanja neko kalas,ili nasa AP. svakako sve ovo sto sam nasrao Jecku bas i ne interesuje,al ja se malko kurcobecim,tj. pravim pametan. iskreno joj zavidim.. i docepat cu se neke streljane sto prije,nisam odavno...

A kako deda to obja¹njava?

! No longer available

Mada, ako meta stoji i ne puca u tebe, ovako je najpreciznije:

aj deda je car,ali ovo dolje ti je stav za sportsko gadjanje..,jebe¹ to..
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 02 Januar, 2016, 14:36
aj deda je car,ali ovo dolje ti je stav za sportsko gadjanje..,jebe¹ to..

Pa da, za sportsko - u streljani, ako hoæe¹ najpreciznije iz stojeæeg stava. Ima ko i to vole.  :)

Nego, za moj ukus deda super obja¹njava i demonstrira, jedino je preskoèio skroz to sportsko, pa sam iskop'o sliku. Kad se sa vazu¹nom, ili malokalibarkom, nave¾ba stav, disanje, ni¹anjenje i okidanje, posle se puno lak¹e pohvataju ostale tehnike.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

to je za ove sa zdravom i ravnom kicmom!!  he he he
jin-jang

Kostić

oðe ima vi¹e oru¾ja no motora.