Glavni meni

Nase fotografije

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:20

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


balcan girl

pa bre da se neko ne uplasi :D :D :D inaèe vise su fotkali moju majicu nego yu grupu :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Citat: balcan girl poslato 22 Jun, 2014, 17:48
pa bre da se neko ne uplasi :D :D :D inaèe vise su fotkali moju majicu nego yu grupu :D :D :P

Opet si bila najgora od sve dece  :P :P :P
Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

naravnoooo da jesaaaaaaam :D :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

naravno da nisam sumnjala  :P :P :P
Hold your head high and your middle finger higher

eclipse4

baba i deda resili da se ponovo uzmu  (srebrna...zlatna...platinumska koja li je svadba) [rofl]

kad si mator nisi sav svoj ;)






ja...moj hard disk (uvek zna gde sam sta stvio ili zaturio i pamti sve sto trebam da kupim ili uradim) ...i moj mladji sin ;)

p.s "a onaj sto upao u kadar iza je `otac neznam koji` ali je ionako nebitan u prici" ;)





moj hard disk i moj stariji sin koji se vecito kerebeci kad se slika (mozda pubertet)..... ;)





sutra dan nakon svadbe odmah i dedin rodjendan (ko da nije moglo istog dana sve da se odradi)   ;) ;) ;)

inace ja i moj bratanac




e nakon rodjendana bio jos jedan rodjendan,bratanceva zena slavila........znaci izliv svinjetine u mozak za 3 dana......inace dobro da su pomerili tad sve za dve nedelje jer bi inace i moj sin imao rodjendan pa bi bilo previse....

deda rodjen 8.aprila,zenin otac 9.april i moj stariji sin 9.april pa ti sad vidi ;)





BOKYBOY

...bike drustvance...  ;D




Che

Vidi, vidi moj kum i kumic ;D

mali_zmaj

Citat: eclipse4 poslato 23 Jun, 2014, 00:50
baba i deda resili da se ponovo uzmu  (srebrna...zlatna...platinumska koja li je svadba) [rofl]

kad si mator nisi sav svoj ;)






ja...moj hard disk (uvek zna gde sam sta stvio ili zaturio i pamti sve sto trebam da kupim ili uradim) ...i moj mladji sin ;)

p.s "a onaj sto upao u kadar iza je `otac neznam koji` ali je ionako nebitan u prici" ;)





moj hard disk i moj stariji sin koji se vecito kerebeci kad se slika (mozda pubertet)..... ;)





sutra dan nakon svadbe odmah i dedin rodjendan (ko da nije moglo istog dana sve da se odradi)   ;) ;) ;)

inace ja i moj bratanac




e nakon rodjendana bio jos jedan rodjendan,bratanceva zena slavila........znaci izliv svinjetine u mozak za 3 dana......inace dobro da su pomerili tad sve za dve nedelje jer bi inace i moj sin imao rodjendan pa bi bilo previse....

deda rodjen 8.aprila,zenin otac 9.april i moj stariji sin 9.april pa ti sad vidi ;)





prelijepe no¹nje!!! svaka im èast!! platinsta dijamantska...,nebitno izgledaju sretno!!
jin-jang

Lazic

A ja da dodam da lep¹eg hard diska ne videh, mislim nikad...:o ;D Pomraèenje, svaka èast na porodici...;D :-* [srce]

prpa_zr


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 23 Jun, 2014, 20:59
A ja da dodam da lep¹eg hard diska ne videh, mislim nikad...:o ;D Pomraèenje, svaka èast na porodici...;D :-* [srce]

zahvaljujem druze......to smo mi,realni ljudi bez maski kad kad turimo samo kacige na glavu.....tj ja,posto zena ne voli motore nikako a nisam uspeo jos da je ubedim da ih zavoli......  ;)

Lazic


Jecko


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che

Pogodio sam iz keca u kec [rofl]

Jecko

Che.....  [klanjam_se]

@mareskin

Ne izgleda, tako je. ;)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


Hurricane