Glavni meni

Да обавимо и ту формалност

Započeo Tatica, 23 Maj, 2014, 12:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nemke


Jefta


UFF


joka

Uff-e, zar i ovde reklamira¹ pitona? Mislim, prodaje¹!  [neampojma]     [cheers]

DraganPavlicevic

Dobro dosao.Drago mi je kad vidim da nas sa viskom godina ima jos.Nekako se i ja lepse osecam.

joka


Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2014, 15:45
.....i dalje se svim silama trudim da ne padnem, ali kad se mora...;D


  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Hohštapler

"Mator" je stanje uma.  ;)
Ne datum izdavanja kr¹tenice.

Dobro do¹ao meðu  [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Maj, 2014, 19:57
"Mator" je stanje uma.  ;)
Ne datum izdavanja kr¹tenice.

Dobro do¹ao meðu  [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing]

......eto ja zivi primer hahahaha.

juga


joka

Citat: goranvojska poslato 31 Maj, 2014, 20:28
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Maj, 2014, 19:57
"Mator" je stanje uma.  ;)
Ne datum izdavanja kr¹tenice.

Dobro do¹ao meðu  [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing]

......eto ja zivi primer hahahaha.
Jo¹ jedan primerak!  [thumb_up]   [cheers]

Zeljko King

Citat: Tatica poslato 23 Maj, 2014, 12:59
Нови члан се представља, мада је у мом случају мало тога новог. На овом форуму сам присутан већ неколико месеци и исти је успешно прошао тестове под називима ''занимљиве дисусије'' и ''слобода мишљења и говора''. Пре тога сам био активан на ''оном другом'' форуму, којег сам дефинитивно напустио јер ми се није допала комбинација севернокорејског схватања слободе говора и северноамеричког смисла за бизнис.

У бајкерски  CV бих могао да упишем да сам први пут са мотора пао пре 50 година, као двогодишњак (од укупно три пута, увек са лаким последицама), да сам осамдесетих година прошлог века возио ''хиљадарку'', да сам некада давно, као млади тата осетио задовољство куповине и распакивања новог мотора (1992., први ZZR600 код нас). Од прошле године, као млади деда, поново после дводеценијске паузе возим нешто слично, надам се дуго и у добром друштву.
[welcome] Ako si  [policaja] kao sto kaze Lazic,bice  [prebicute]  zbog nekoliko  [procitaj] koje sam platio! U svakom slucaju  [welcome] [welcome] [welcome] :D :D :D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: Zeljko King poslato 04 Jun, 2014, 23:57
Citat: Tatica poslato 23 Maj, 2014, 12:59
Нови члан се представља, мада је у мом случају мало тога новог. На овом форуму сам присутан већ неколико месеци и исти је успешно прошао тестове под називима ''занимљиве дисусије'' и ''слобода мишљења и говора''. Пре тога сам био активан на ''оном другом'' форуму, којег сам дефинитивно напустио јер ми се није допала комбинација севернокорејског схватања слободе говора и северноамеричког смисла за бизнис.

У бајкерски  CV бих могао да упишем да сам први пут са мотора пао пре 50 година, као двогодишњак (од укупно три пута, увек са лаким последицама), да сам осамдесетих година прошлог века возио ''хиљадарку'', да сам некада давно, као млади тата осетио задовољство куповине и распакивања новог мотора (1992., први ZZR600 код нас). Од прошле године, као млади деда, поново после дводеценијске паузе возим нешто слично, надам се дуго и у добром друштву.
[welcome] Ako si  [policaja] kao sto kaze Lazic,bice  [prebicute]  zbog nekoliko  [procitaj] koje sam platio! U svakom slucaju  [welcome] [welcome] [welcome] :D :D :D
ne ka¾e Laziæ ni¹ta, to je neko drugi rekao...;D

Tatica

@Zeljko King:
Не брини, не бавим се тривијалностима какве су саобраћајне казне. Моје муштерије су ликови за +5 год. (All-Inclusive).

Lazic


Zeljko King