Glavni meni

Да обавимо и ту формалност

Započeo Tatica, 23 Maj, 2014, 12:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tatica

Нови члан се представља, мада је у мом случају мало тога новог. На овом форуму сам присутан већ неколико месеци и исти је успешно прошао тестове под називима ''занимљиве дисусије'' и ''слобода мишљења и говора''. Пре тога сам био активан на ''оном другом'' форуму, којег сам дефинитивно напустио јер ми се није допала комбинација севернокорејског схватања слободе говора и северноамеричког смисла за бизнис.

У бајкерски  CV бих могао да упишем да сам први пут са мотора пао пре 50 година, као двогодишњак (од укупно три пута, увек са лаким последицама), да сам осамдесетих година прошлог века возио ''хиљадарку'', да сам некада давно, као млади тата осетио задовољство куповине и распакивања новог мотора (1992., први ZZR600 код нас). Од прошле године, као млади деда, поново после дводеценијске паузе возим нешто слично, надам се дуго и у добром друштву.

dusankobgd

Dobrodosao na forum. Mada kazes da si prisutan vec neko vreme tako da si vec upoznat sa forumom.  [flashing]

Lazic

Citat: Tatica poslato 23 Maj, 2014, 12:59
комбинација севернокорејског схватања слободе говора и северноамеричког смисла за бизнис.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]

[cheers]

Major


Joker

Citat: Tatica poslato 23 Maj, 2014, 12:59
.......... као двогодишњак (од укупно три пута, увек са лаким последицама), ............

Cekaj, toliko staza a samo tri laksa pada? Neozbiljno je to.. Neozbiljno...

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Tatica

''Не вози брже него што твој анђео чувар моће да лети!''

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

Nista nije bitnije od toga sto je covek rekao sta je novo kupio.....


Vec mi je drag zbog toga...

Dobrodosao....

Lazic

Citat: njanja poslato 23 Maj, 2014, 15:32
Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2014, 15:22
Ama bre, neki od nas vole da padaju...;D

a neki i da lete :P
©to reèe tarabiæ, ili ja, ili neko sasvim treæi(ne seæam se), nema ni¹ta lep¹e od one milisekunde beste¾inskog stanja, kad shvati¹ da si pao, a jo¹ nisi...;D

Joker

Ma pusti... 2008-e sam udario u auto napravio sam salto u vazduhu, gadan osecaj kada ti se svet okrece u delicu sekunde a cekas patos.. Sreca pa sam se docekao na dupe...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

#11
Da, da, ba¹ taj deo kad èeka¹ patos i misli¹ se, mo¾da neæe da boli mnogo...;D

da me neko ne razume pogre¹no i dalje se svim silama trudim da ne padnem, ali kad se mora...;D

goranvojska


joka

Pozdrav Deda, ima nas tu, vise komada!   [cheers]

mali_zmaj

jin-jang

mkt


Dominik


DaChaS


Lazic

Citat: Dominik poslato 23 Maj, 2014, 21:22
...jos jedan policajac na forumu...
To je te¹ka optu¾ba, ima¹ li dokaza...? :o [facepalm] [rofl]

Kostić

ko padne posle treæeg puta, taj u¾iva u tome. dobrodo¹o  [cheers]