Glavni meni

zna li neko ciji je ovo motor ?

Započeo Darko, 21 Maj, 2014, 19:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

na prodaju je , 96 god , 1500e , vidjen negde izmedju skojevskog naselja i zarkova




Dr. Pop

Ako se ne varam èovek radi kod Æire elektrièara u radionici , to pripada vidikovcu ulu ceraku, nisam siguran, prolazi bus 89
MK Arhangel

Darko

Eeee vrlo verovatno da je taj ! Daj nesto preciznije , ko je cira , gde je , nesto preciznije...
Usput - hvalaaaa

Dr. Pop

Ne znam kako se zove ulica, kada bus 89 skrene posle doma zdravlja na ¾arkovu posle prve stanice na nekih 50 metara sa desne strane mu je radionica, Spratna kuæa, braon ograda, motor je slikan ispred kuæe, prekoputa je neka birtija a pored njegove kuæe ako se ne varam bio je ili jo¹ jeste tepih servis. Æira je elektrièar, radi motore i aute, mada uglavnom motore, poku¹aæu da ti nadjem neki kontakt telefon.
MK Arhangel

Aleks Cross

Motor je od mog poznanika, drugara Bate. Ako hoces broj telefona od njega reci. Slikano je kao sto Pop kaze ispred Cirine radionice, kuce, bio sam tamo sto puta ali kako se ulica zove bem li ga .

ЯЭВОЛУТИОН

Ratka Mtrovica donja strana strana..Kad se prodje pekara Milka nastavis pravo i posle dvesta metara da leve strane ....Cira mali.....motor je od Bate sa brda.....ima tabla na ulazu u dvoriste....UNIVERZAL....POZZ
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Peki

Ako je to motor Bate (BataGPZ - nick sa drugog foruma) sa brda koji radi ili je radio u zlatari u Makedonskoj ulici, onda bi trebalo da je u odliènom stanju jer je on bio ba¹ picajzla za odr¾avanje