Glavni meni

zx6r 09-12

Započeo jocale, 20 Maj, 2014, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocale

Ljudi, da li neko od vas ima iskustva sa ovim modelom? Mislim se da ga kupim, nekako mi izgleda mocno... imao sam model pre njega i sluzio me vrhunski... da li je poboljsan, bolji, nesto? Bilo sta? Znam samo da ovaj koji gledam im 135 konja, izgleda do jaja  :drka: , mnogo malo presao, kao nov... samo sto bih ga ja malo doradio, imam neki "mivv oval carbon cap" top i mozda jos koja sitnica... e sad, ostalo je da me vi posavetujete...  [cheers]  [yahoo]
Samo polako i pun gas

jocale

Samo polako i pun gas


jocale

Manja verzija zx10r :) ali i sporija 😀 ali posto ne mogu da vozim preko 35kW ovo ce super da mi legne :)
Samo polako i pun gas

jocale

Jbg, ja uzeo jesnog ovakvog iako niko nista ne rece...  :) Brrka i ja smo otisli, videli, probali i to je to :) od opreme ima svasta (sto dodatno poboljsava misljenje o motoru) quick shifter, sportsku struju, full akrapovic, teflon creva, sportske nogosutpe, karbonske dekle, karbonske oplate rama u viljuske, ohlins zadnji amort, ohlins prednje punjenje i ko zna sta jos... utisak jee  :drka:  [yahoo]
Samo polako i pun gas

Bishke

Dzabe kad nema slika :P
You should do one thing every day that scares you

freepartyman

 Meni najlepsi ''R'' kawasaki od 600 cc do sada..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

Citat: jocale poslato 30 Maj, 2014, 13:52
Jbg, ja uzeo jesnog ovakvog iako niko nista ne rece...  :) Brrka i ja smo otisli, videli, probali i to je to :) od opreme ima svasta (sto dodatno poboljsava misljenje o motoru) quick shifter, sportsku struju, full akrapovic, teflon creva, sportske nogosutpe, karbonske dekle, karbonske oplate rama u viljuske, ohlins zadnji amort, ohlins prednje punjenje i ko zna sta jos... utisak jee  :drka:  [yahoo]


sto znaci da je vozen na stazi jel sto je uvek plus

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a


jocale

Citat: SSZGO poslato 30 Maj, 2014, 15:39
Citat: jocale poslato 30 Maj, 2014, 13:52
Jbg, ja uzeo jesnog ovakvog iako niko nista ne rece...  :) Brrka i ja smo otisli, videli, probali i to je to :) od opreme ima svasta (sto dodatno poboljsava misljenje o motoru) quick shifter, sportsku struju, full akrapovic, teflon creva, sportske nogosutpe, karbonske dekle, karbonske oplate rama u viljuske, ohlins zadnji amort, ohlins prednje punjenje i ko zna sta jos... utisak jee  :drka:  [yahoo]


sto znaci da je vozen na stazi jel sto je uvek plus



Meni ne smeta sto je vozen na stazi... otisao, pogledao motor, sve radi lepo, ide extra (za 600 kubika) a sutra dan kada ga budem prodavao skinem opremu, dam ga dosta ispod cene a opremu rasprodam... ja inace vozim kao po stazi :) kod mene ce biti odrzavan i sredjen... sluzice me najmanje 2 god (ako da bog zdravlja i srece) a posle toga se vracam na 1000ccm i tad cu da odvojim finu svotu novca za nesto sto ce da bude u fabrickom stanju... do tad vozim ovaj... na obicnu 600-ticu ne bih jer mi je slaba... za mene je ovo odlican kompromis :)
Samo polako i pun gas

Radanovic

Gdje si ga uzeo ? .... da nije to ona Kawa ¹to je Frajta iz Zrenjanina vozio ?

p.s. èestitam  [cheers]

jocale


Ovo je preko mobilnog sa instaGRAMA :D uskoro jos slika :)
Samo polako i pun gas

jocale

Citat: Radanovic poslato 30 Maj, 2014, 17:00
Gdje si ga uzeo ? .... da nije to ona Kawa ¹to je Frajta iz Zrenjanina vozio ?

p.s. èestitam  [cheers]

Ovu je vozio Darko Todorov :) i hvala  [cheers]  :P
Samo polako i pun gas

Radanovic

Pa da ... Darko Todorov , u narodu poznatiji kao Frajta  :D

jocale

Tacnoo :D jbt nisam ni procitao lepo sta si napisao :D moja greska :) mislim da je motor dobar... a imam i trkacke oklope ako se odlucim da ga teram na stazu :)
Samo polako i pun gas

jocale

Samo polako i pun gas

freepartyman

Citat: jocale poslato 19 Jun, 2014, 18:22




Stigao :)
Japanska masina od 600 kubika, kad je vozi balkanac praci maco muskarac..kawasaki,kawasaki..:D :D
Salu na stranu, cestitam, bas je lep ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

jocale

Citat: freepartyman poslato 20 Jun, 2014, 00:28
Citat: jocale poslato 19 Jun, 2014, 18:22




Stigao :)
Japanska masina od 600 kubika, kad je vozi balkanac praci maco muskarac..kawasaki,kawasaki..:D :D
Salu na stranu, cestitam, bas je lep ;)

Hahahahahah ne padam na pevanje xD inace hvala :P
Samo polako i pun gas

VR 46

Twist of wrist!