Glavni meni

KTM i Ducati ulaze u skuter vode

Započeo cika zuba, 30 Januar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

KTM i Ducati se razmisljaju da udju u skuter trzuste.

KTM je vec odredio da agregat bude od 1000ccm i 98KS,automatski prenos ce imati tri opcije rada: City, Open i Road. Cena oko 10.000e

Ducati je takodje predstavio viziju svog maxi-ja,agregat od 849ccm....
[/

Lazic

Dukac mi lici na motor, koji su maskirali u skuter...

UFF

Ja se smorio kad sam cuo da ktm pravi skuter
al kad sam procitao specifikaciju onda rekoh sad mi je jasno - hoce da ponize konkurenciju ;D

A ducati skuter? to je jos smesnije
Egzotican skuter  [rofl]

Lazic

Al` bi se na tome ginulo, kad ne bi bili toliko skupi...

zemunboy

Nista novo... Ducatiju je Malaguti pravi race replike njihovih SBK motora...
A KTM ih je pravio i ranije :P

http://www.bikepics.com/ktm/


pit



           Kad mogu drugi sto ne bi i oni samo malo je glupo s tolikom kubikazom startovati.Mislim da skuter treba da bude plafon do 500 ili 600 ccm najvise mada je i to mnogo.125 i 250 ccm su prav emere za skutere.
         Sto bi kupio skure od 1000 ccm kad je nezgrapan za voziti ipak su vece kubikaze za prave motore.

DebeliZmaj

zato sto im se moze... napravice neshto, na chemu verovatno nece biti u plusu sa zaradom
al chisto da postave domaci zadatak ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Pa kako cemu?
Cemu Aprilia mana 850 ?
Za one koji ne vole ili ih mrzi da saltaju
Pokusaj u americi da prodas auto sa manualnim menjacem ;)

kawa ninja



  Dukati skut. lep ...   KTM ruzan... meni
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Simon69

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2011, 01:48
Ja se smorio kad sam cuo da ktm pravi skuter
al kad sam procitao specifikaciju onda rekoh sad mi je jasno - hoce da ponize konkurenciju ;D

A ducati skuter? to je jos smesnije
Egzotican skuter  [rofl]
Isto sam pomislio..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

prpa_zr

jbg od svih vrsta dvotoèka¹a, skuteri se najvi¹e prodaju (u broju) sad koliko to uèestvuje u masi prihoda to je druga stvar ali je definitivno interestantan segment tr¾i¹ta.. Po meni za takve firme je pravljenje skutera manje zahtevan posao jer imaju vrhunsko znanje i tehnologiju samo je fora napraviti ga da cenovno bude dostupan a opet da opravda ugled proizvoðaèa

KIZA69

ja licno skutere nevolim..nikad ih nisam ni voleo,ali sobzirom da mi klinci rastu,razmisljam sta cu sledece god da kupim,licno poznajem ljude koji rade u piaggiu..i mnogo ih hvale kao pionire skutera,vespa itd,dosta cesto ih transportujem ,ulazio sam po fabrikama i gledao ih bukvalno od prvog do zadnjeg srafa,ali jos uvek se dvoumim,mada kad dotle dodje-neodlucujem ja sa svojim ukusom,ali cu sigurno uticati sa iskustvom,tako da cu imati bas tezak izbor,mada su zabari mama kad osete kes,umeju da zapakuju tu njihovu exoticu...
assumption is the mother of all fuck up...!

cika zuba

Spremni za jedan CUMSHOT ?? ?? ??
 :o  :o  :o
Evo Dukca!! Tmax mozda dobije pristojnog protivnika!!  ;)  ;)  ;)
[/

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

iva749

Ajaaaaoooj..  [facepalm] [facepalm] [facepalm] E sad sam se razocarala u Ducati.. a tako su me prosle god kupili sa Diavelom..   :'(

Tamanitu

Bem ti sunac zarki, pa zar ce glavna uloga mojih vlaznih snova postati skuter...mamma mia  [balavi]

Major

Ni
Citat: cika zuba poslato 19 Septembar, 2011, 17:34
Spremni za jedan CUMSHOT ?? ?? ??
  :o  :o  :o
Evo Dukca!! Tmax mozda dobije pristojnog protivnika!!  ;)  ;)  ;)

Nista od toga bar u skorijoj buducnosti:

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/New-bikes/2011/March/mar3111Ducatiofficiallydismissesscooterrumours/

cika zuba

@major,ova vest sa MCN je iz marta 2011,a ova slika je najrealnijna do sad (a I sveza od prosle nedelje) a bogami i ako se pojavi verujem da ce izlgledati slicno... Al cena ce biti fijuuuu....
[/

Major


cika zuba

Pa ova sto sam ja okacio bas mi ne deluje da je u PS....
A da ima veze sa crtezom koji je i na pocetku ove strane ima,moraju ljudi da nacrtaju prvo... ;)
[/