Glavni meni

Frajlauf problem

Započeo ©eki, 17 Maj, 2014, 00:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

©eki

 Kupio sam XT600 Teneru sa izvadjenim frajlaufom koji sam onako u delovima dobio uz motor, sa obrazlo¾enjem da je izvadjen jer se "ukljuèivao u vo¾nji"   [neampojma]  Iskren da budem, prvi put sam èuo za tako ne¹to, jer obièno kad frajlauf crkne, on proklizva. Dodu¹e, falilo je 4 rolne, koje sam nabavio i re¹im da ga spakujem na motor i probam. Bili su u pravu, kad probam da motor zakurblam ili ga na alnaser zaverglam, on ostane zaglavljen. Probao sam da okrenem rolne, po¹to nisu simetriène i isto se de¹ava. Da li je sluèajno imao neko takav problem?? Inaèe, frajlauf "hvata kao lud" da se tako izrazim, ali izgleda i vi¹e nego ¹to treba...

ЯЭВОЛУТИОН

tenera sa kurblom ima taj problem da nece da sikljuci frajauf.....zapravo se ceo pojede toiko da zagavljuje ali nece da odglavi.....morace ceo segment novi da se uzme....jbg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

©eki

 Hvala na odgovoru. Izvadiæu ja to dru¹tvo komplet napolje... za 270 evra æu da ga kurblam i pevam... Na ¾alost, nije motor vredan tog ulaganja.