Glavni meni

ima li ugrozenih manijaka od ovih poplava

Započeo goranvojska, 15 Maj, 2014, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 03 Jun, 2014, 09:36
Fotoreporteri balkanskih drzava su pokrenuli projekat Balkan floods od 2014 u okviru koga ce se napraviti prodajna izlozba fotografija, kao i odstampati knjiga sa fotografijama iz poplava. Sav prihod ce biti upotrebljen za pomoc najugrozenijima, ali NE preko lopovskih vlasti nego direktnom kupovinom potrebnih stvari, gradjevinskog materijala, udzbenika za decu.....

+
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Vec imamo problem sa otvaranjem namenskog racuna..... Kao resenje nam je ponudjeno da ili registrujemo firmu kao da zaradjujemo i naravno da placamo PDV, ili da sve bude uplaceno na racun vlade srbije namenjen pomoci poplavljenima..... jedino sto nama niko ne da uvid u to koliko je novca uplaceno niti kako je isti potrosen.... Po njima.... nisamo nadlezni za to.... Pocinje borba sa vetrenjacama...
Jedini koji su za sada podrzali akciju su firme koje besplatno obezbedjuju domen i hosting..... Sve troskove oko organizovanja izlozbe i stampanja knjige ce po svemu sudeci snositi sami fotoreporteri, clanovi Udruzenja fotoreportera srbije.... Oj Srbijo medju sljivama....
Smrt SVIMA!!!!

stilgar

a jel to udruzenje fotoreportera nema svoj ziro racun?

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

poenta ja sto ne dozvoljavaju nikome da gurne ruku u kasicu osim njih, i mi smo nosili na ruke, svi smo dzabe dali i zvali sve pare zavrsile u njihovim dzepovima, a pomoæ se prodaje po radnjama :( nista do ljudi ne stize jbg...nisu dozvolili ni op¹tinama da im se uplaæuje pomoæ iz inostranstva, nego vladi srbije pa onda ona koliko im odredi... haooooos
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nesic1

pa tako im je najbolje, sad ako neces da igras po njihovom zavrnu slavinu i nema bato pomoc, nisi u njihovoj partiji, dovidjenja, sad ce mamini i tatini sinovi da otvaraju firme ili ih vec imaju i samo ce da tovare po dzepovima i kad vise nema onda ce opet da kukaju a pussy lips ce da sere po tv-u kako ovo kako ono, sa sve dramskim pauzama

Lazic

Æuti, jel' rekao, posetili smo èak i opozicione op¹tine...:o [facepalm] [samoubistvo]

monsterbnt

Mater li im.... od nas pare dobiti nece...
Smrt SVIMA!!!!

Popsy

a otvaranje NGOa tj nevladine organizacije... i meni se èini da æe od cele prièe biti tresla se gora, rodio se mi¹...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

monsterbnt

UFOS vec jeste NGO posto je nemoguce napraviti esnafski sindikat osim preko postojecih novinarskih organizacija kojima se jebe za fotografe..... Mi cemo nase uraditi, drzava od nas moze da dobije isto sto smo i mi dobili od drzave....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Predpostavljam veliki nezama¹æen kurac...?

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2014, 15:20
Predpostavljam veliki nezama¹æen kurac...?

"Plaæanje u ÈVRSTOJ valuti..."  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

kako kome, meni nije tako èvrsta...:o ;D


Lazic

Jel' to jedan od onih Ireninih hiljada le¹eva pobegao iz kamiona dok su ga vozili na spaljivanje, pa se udavio...?

mkt


bucko

Politika  11.10.2015.

Ukupan broj poginulih na putevima u Srbiji od 1981. do kraja 2014. godine je 39.473, ¹to je apsolutno neprihvatljivo. Poreðenja radi, u majskim poplavama pro¹le godine, kada je uni¹teno na hiljade stanova i kuæa, stradala su 54 graðanina, ne svojom krivicom veæ usled prirodne katastrofe biblijskih razmera.


Prvi put ,posle godinu ipo cujem za 54 poginulih

castor

Ma to je propaganda. Nije niko izgubio ¾ivot. Koji ti je?
It's the ride that matters, not the bike…

Ivicat


Lazic