Glavni meni

ima li ugrozenih manijaka od ovih poplava

Započeo goranvojska, 15 Maj, 2014, 09:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nesic1

Kakva provala oblaka u jagodini
Pa dokle bre vise kisurina

Kostić


Lazic

Ovde suvo k'o barut... Seva i grmi ali ode dalje... Èuo sam da je u Èaèku bio pièvajz...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2014, 00:08
Ovde suvo k'o barut... Seva i grmi ali ode dalje... Èuo sam da je u Èaèku bio pièvajz...

si to od Irene cuo ? :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: nesic1 poslato 24 Maj, 2014, 19:46
Kakva provala oblaka u jagodini
Pa dokle bre vise kisurina

I ovde kod nas je pljusnulo dobro. Namraèilo se nebo, munje i ki¹a.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

 [rofl] [rofl] [clapp] [clapp]
Citat: PECA BMW poslato 25 Maj, 2014, 00:15
Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2014, 00:08
Ovde suvo k'o barut... Seva i grmi ali ode dalje... Èuo sam da je u Èaèku bio pièvajz...

si to od Irene cuo ? :D

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 25 Maj, 2014, 00:15
Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2014, 00:08
Ovde suvo k'o barut... Seva i grmi ali ode dalje... Èuo sam da je u Èaèku bio pièvajz...

si to od Irene cuo ? :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2014, 01:12
Citat: PECA BMW poslato 25 Maj, 2014, 00:15
Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2014, 00:08
Ovde suvo k'o barut... Seva i grmi ali ode dalje... Èuo sam da je u Èaèku bio pièvajz...

si to od Irene cuo ? :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nemoj neko da mi diro Irenu... neka ja æu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

eno kolega nam ugro¾en, do¹la mu familija iz obrenovca pre nekoliko dana u evakuaciji a crveni krs tupi kurac, treba da klekne da im objasni da im treba hrana. kad sabere¹, kome smo namenili pomoæ, jebo ih sistem. pu.

mi¹ko_kolo


balcan girl

irena svratila danas u èaèak tek :D danas je bilo lepo i sunèano tamo, ki¹a i grad su bili sinoæ i u grockoj...elem samo laziæu da kazem da je njegova informacija koju mi je dao na pp bila istina potrvrdjeno mi je juèe, ljudi paraæin je tuga ¾iva koliko je uni¹ten, kru¹evac je ok i pojate isto oko pojata njive su neke jo¹ uvek pod vodom, put sa golije ka ivanjici odron do odrona, bukvalno se celo brdo slju¹tilo preko, putevi oko ivanjice, na goliji, fali asfalt, rizla, blato, zemlja, granje, ludiloo mozga..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


castor

Jes pa da ga EUnet suspenduje kao teleprompter...
It's the ride that matters, not the bike…

Ivicat

Da su pametni pa da su kod nekog stranog provajdera...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Ovo je tek poèetak. Ni¹ta jo¹ niste videli...
Ste hteli nekog da "zavede red"?
Ste se divili Putinu, kakav je car, kako zavodi red? E sad æe te da vidite kako je to kad Rusofili vladaju Srbistanom...
Ne ka¾em, nismo mi za demokratiju, nama i treba neko da nas vodi, ali neko pametan.
A ne¹to mi se èini da se neæemo dobro provesti s ovim....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Ne¹to imam utisak da ovaj uop¹te nije rusofil. Drugo, kad uporedim Putinove i njegove sastanke sa tajkunima, ne postoji nikakva sliènost ni u izgledu ni u rezultatu sastanaka. A ako se pod "zavoðenjem reda" podrazumeva teranje tajkuna na vi¹egodi¹nje robije i prevoðenje njihove imovine natrag u dr¾avno vlasni¹tvo, ja ne znam ko je u tako ne¹to mogao da poveruje.

balcan girl

mi smo se spremali za ovaj reli jos od zimus, medjutim sad smo mu samo namenu izmenili i skupili neki kes i ono malo pomoæi i direktno na ruke nekoj deci, neæu bre da dajem lopovima nista, pomazem al kurac cu da idem preko vlade i drzave, samo na ruke ljudima bre, beda i sirotinja najebala nista ne dobijaju jebale ih procedure, jebes procedure samo da kradu i da trpaju u dzep pièka im materina lopovska bas....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: mkt poslato 25 Maj, 2014, 23:35
pa ajde lazicu reci i nama
Citat: castor poslato 25 Maj, 2014, 23:44
Jes pa da ga EUnet suspenduje kao teleprompter...
Jel' jo¹ nekome upalo u oèi da je O bre, novac "potopljen" sa 5 miliona kubika vode iz te famozne valjevske brane, a u kopove se nekako nekim "èudnim" sluèajem "odnekud" slilo trièavih 240 miliona kubika i napravili po velièini treæe jezero u Srbiji, odmah iza ðerdapskog i drinskog...:o

balcan girl

evo vam slika paraæina od juèe, njih je poplavila reka crnica koja prolazi kroz paraæin inaèe ona je u normalnim okolnostima velièine belice odprilike, pogledaj te nanose mulja i linije na zgradama, a onda pogledajte bobanove fotke obrenovca i to sto je paraæin potopljen u isto vreme..









UNTIL YOU DIE, LIVE!!!