Glavni meni

ima li ugrozenih manijaka od ovih poplava

Započeo goranvojska, 15 Maj, 2014, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


pittatore

Sutra cu da pokupim slike i od kolega pa cu da okacim, nas trojica sa kombijima smo danas nosili pomoc u Krupanj.

Zeljkamp

Citat: eclipse4 poslato 22 Maj, 2014, 23:29
Citat: Veske poslato 22 Maj, 2014, 19:55
Pozdrav iz Obrenovca,ja prezive..nije mi voda dosla do kuce,al sam bio kao na ostrvu..ovo je bio strasan prizor,kao u hororu..Mnoogoo mrtvih ima i mnogo stete je nacinjeno..

drago mi je da si preziveo i da nisi pretrpeo nista.

znaci cifra na tv-u od 17 ili 20 zrtava je ipak netacna?
Jel ti stvarno verujes TV-u i novinama ?
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Dobro bre ljudi, pa neæe ih nikad sve naæi, cigane bez prebivali¹ta, nesreænike koje sad somovi grickaju negde oko Golupca, ljude koji su ¾iveli sami, bez rodbine... Ali opet, ni blizu koliko zraèe negativci...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Cale

U temi ce na kraju ostati samo "Politicari",ovi sto ce da sruse HAARP u Srbiji i ovi sto licitiraju sa brojem mrtvih.  [thumb_down]

balcan girl

nemoj se plasite nece me biti dva dana al ako me nema u ponedeljak da se javim spremite mi paket za zabelu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


eclipse4

Citat: Zeljkamp poslato 23 Maj, 2014, 01:37
Citat: eclipse4 poslato 22 Maj, 2014, 23:29
Citat: Veske poslato 22 Maj, 2014, 19:55
Pozdrav iz Obrenovca,ja prezive..nije mi voda dosla do kuce,al sam bio kao na ostrvu..ovo je bio strasan prizor,kao u hororu..Mnoogoo mrtvih ima i mnogo stete je nacinjeno..

drago mi je da si preziveo i da nisi pretrpeo nista.

znaci cifra na tv-u od 17 ili 20 zrtava je ipak netacna?
Jel ti stvarno verujes TV-u i novinama ?

da budem iskren ako bih trebao da biram,odabrao bih tv koji kaze 20 zrtava..... a sto balkan kaze i 1 je mnogo :(


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

con3

6 meseci do 5 godina kazna a pokusaj ubistva 3 4 godine .

PECA BMW

Naj novija zavera :   poplave nije ni bilo ,

http://beleznica.wordpress.com/2014/05/21/snimci-jos-od-juce-centar-obrenovca-koji-ne-sme-da-se-prikazuje-u-srpskim-medijima/

moz' da prica ko sta hoce , al volim srbiju samo zato sto smo ludi .

(dokazano , videti Lazica)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin


Ode Srbija u propast, a i Laziæ nam posustaje :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

opala je i voda, opala je i tema, opao i laziæ, a vala opala je i ona balkan ukt veza. a izgleda æe opet ki¹a  [panic] ;D

bigbad86

Aj ovo pripada ovde, jer ima ostecenja na putu Mladenovac-Beograd, preko Avale? Isao bih sutra do BG.

durmitor2000

Citat: bigbad86 poslato 24 Maj, 2014, 17:48
Aj ovo pripada ovde, jer ima ostecenja na putu Mladenovac-Beograd, preko Avale? Isao bih sutra do BG.
Od Beograda do Ralje je sve prohodno samo pazi na potezu od Trešnje do Ralje imaju suzenja puta jer su radovi. A za dalje od Ralje do Mladenovca ne znam.

Lazic