Glavni meni

Grcka krajem meseca, zainteresovani?

Započeo UFF, 13 Maj, 2014, 03:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 23 Jun, 2014, 16:00
sada mi ka¾e kolega, na ulasku u Makedoniju mu tra¾ili i zeleni karton i meðunarodnu dozvolu.


Mo¾da im kolega bio sumnjiv...;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 23 Jun, 2014, 16:46
Citat: mrle poslato 23 Jun, 2014, 16:00
sada mi ka¾e kolega, na ulasku u Makedoniju mu tra¾ili i zeleni karton i meðunarodnu dozvolu.


Mo¾da im kolega bio sumnjiv...;D

¾ena, dete, kolica, igraèke... letovanje u Pantala....drndrn

Lazic


dzimika

zato sam ja isao preko bugarske :D

VR 46

jel ce biti nesto od ove teme? :D ja sve ocekujem neko pakovanje kad ono nista  [neampojma]
Twist of wrist!

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


Darko

Trazili i meni zeleni karton...medjunarodnu nisu

mrle

znam da cigare obavezno moraju da se ponesu.

Kakve su sada cene?
Namirnice po prodavnicama, meso, sokovi, sladoledi,  ima li akcija piva u marketima ( bilo je da sam plaæao na Krfu neka piva i po 50 centi)?

Darko

Sve , ali bukvalno sve je jeftinije nego u Beogradu...za cigarete ne znam,poneo sam

mareskin

Citat: Darko poslato 26 Jun, 2014, 13:56
Sve , ali bukvalno sve je jeftinije nego u Beogradu...za cigarete ne znam,poneo sam

To je zato ¹to su oni u krizi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Mil@n

Ne znam gde ste vi u Grckoj,ja sam trenutno na Tasosu i nisam video da je nesto jeftinije nego kod nas.Cene jace 30-40% od nasih,a posto sam dosao sa Ohrida pravi ¹ok u odnosu na njihove cene.Medjunarodnu nemam i niko nije trazio,sem Makedonaca koji su trazili zel.karton.U Makedoniji nekog èièu sa audijem kabrioletom parkirali sa strane i skidaj polako tapacire i tepih,sumnjiv matori.

Darko

Ja sam u leptokariji , i sem benzina , sve sto sam kupio je jeftinije nego u Beogradu...sladoledi , nektarine , hleba , giros , kafa , ne znam sta si ti nasao skuplje....

Darko

Pa cak i aparman , ovde placam trokrevetni stancic od 35 kvadrata , 3m od mora 20e , a prosle godine sam placao 25e neki cumez , 200m od mora u Crnoj Gori

Mil@n

Gorivo 1.7 eura,hleb 90 centi,koka kola 1.5l-2 eura,voda 1.5l-80 centi,tresnje3.5 eura,breskve 2 eura,ne secam se sta jos.Ovo su cene iz prodavnice u Potosu,nisam isao u one velike mega markete.Juce smo isli na jagnjetinu u Teologos,rucak za dvoje 30 eura bez bahacenja.Pica ,kola i kisela 15 eura u Limenasu.Mozda sto je ostrvo,nemam pojma.Inace smestaj sam nasao kod Zogosa,onog lika sto izdaje skutere u Limenariji.Studio za nas dvoje 25 eura dnevno.Ima 2 bazena,wifi,klimu,tv,veliki balkon,veliko dvoriste sa bar-om.Parkirao sam motor u dvoriste ispod drveta,kola su parkirana izvan.Vila se nalazi u Tripiti-ju.Ako neko planira da dodje,neka pogleda ovu vilu,ja sam prezadovoljan,a i celo ostrvo je ekstra,obisli smo sve sto vredi,a skoro sve vredi videti.

Darko

Jebem li ga...moguce...evo i ovde je olimpik beach blizu a cene su skuplje od leptokarije dosta...kod mene se i ne kupuje voda,pijes sa cesme...

BOKYBOY

#116
Citat: Darko poslato 26 Jun, 2014, 19:13
...evo i ovde je olimpik beach blizu...

...brate kad si vec tu,idi do Paralije,u glavnoj ulici imas sa leve strane matorog Grka Anakisa sto iznajmljuje motore...samo kazi da te poslao onaj lik iz Beograda sto je iznajmljivao svaki dan drugi motor sve dok mu nisi rekao da ide iza kuce i da uzme tamo nesto sto nije za iznajmljivanje....KTM  LC4  [dancing] ...dace ti super povoljnu cenu... ;)

Darko

Bio danas do nei porija , plaza je tamo boles...mozda sutra skoknem do platamona ili paralije...ma qrac motor , kad sam s porodicom ovde...gde da idem , s kim da se vozim...

Usput , do sada sam video dosta motora , ni jedan, ali NI JEDAN vozac  ne nosi kacigu...oni ne znaju sta je kaciga jbt...

mrle

sada mi rekao lik, bajker, ima turistièku agenciju, kombije, èudamuda...
NE TREBA MEÐUNARODNA DOZVOLA!
Vozi i on i radnici svuda.

dzimika

ja lepo kazem a niko me ne slusa :D

inace ostrva su uvek skuplja sa namirnicama po manjim marketima ali u velikim marketima su skoro iste cene kao na kopnu a leptokarija je uvek bila jeftinija i od paralije i od olimpik beach-a (caletov drugar tamo letovao zbog toga :D )