Glavni meni

Grcka krajem meseca, zainteresovani?

Započeo UFF, 13 Maj, 2014, 03:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


ProjectLord

Kao sto rekoh:



Ostajem ovde dve noci, nakon toga idem do Sv. Nauma, pa za Solun.
Putovanje se nastavlja :-)

Lazic


bigbad86

Drage kolege manijaci. Da ne otvaram temu, bolje da pisem ovde. Planiram sa jednim drugarom (ako se skupi jos, jos bolje) da idem pocetkom Septembra u Grcku. On ide sa devojkom na motoru, ja ako ne nadjem devojku do tad, idem sam  :drka: Mi bi smo, (ponajvise zbog mene) isli na neku socijala varijantu. znaci da se sto vise vozimo za sto manje para. Pod manje para mislimo da manje pucamo na kafane, provod i smestaj. Ja bih se najradije celo letovanje vozio po grckoj i ne okupao se na istoj plazi 2 puta. Zbog izbegaanja zelenog kartona bi smo isli preko Bugarske, jbg 3000din nije malo bolje da se provozamo za te pare.
Pitanje je da li je realno stici za dan do Grcke preko Bugarske, i tamo prvu noc prespavati. Aspravalta, Kavala, Solun? Treba imati u vidu da se za Grcku preko Bugarske granica prelazi samo jedanput. Za putarine ne znam kako ide?
Koliko realno treba minimalno para? Ja sam mislio da krenem sa oko 700e uz nadu da vratim nesto novca (ako je moguce).
Ne bi smo isli mnogo na jug, znaci Solun, Meteora, Prstenje pa ako se ispostavi da imamo novca da se spustimo do Atine. Nije nas nimalo sramota od satora, kako se krecu tamo cene kampova, i koliko tolerisu divlje kampovanje?

Boqy

Granica postoji izmeðu Bugarske i Grèke i sve koji nisu EU kontroli¹u. Bar je tako bilo pro¹lo leto. Putarina nije bilo, ali ni autoput nije radio, nego se i¹lo starim putem veæi deo.

ProjectLord

Stigoh u Greece :-) Samo da se javnem, trenutno sam na Halkidikiju, sutra obilazim prvi "prs", a prekosutra palim dalje. Tasos najverovatnije otpada :-( al ima i ovde da se uziva :-) Evo par slicica, kad se vratim, otvoricu novu temu i bice doosta slika :-) Uzivancija!!! :-D



UFF


ProjectLord

Ima ima, nego sam dosao oko 20h na plazu. Ne znam kako, al mladih milfulja ima kolko hoces :-)

Darko

ma najjace je kad nema nikog...okupas se ko covek

ProjectLord


ProjectLord


nesic1

daj slike tih mladih milfunija...


kakva je voda

Ivan1979


goranvojska


Ivan1979

Citat: goranvojska poslato 06 Jun, 2014, 14:54
Citat: Ivan1979 poslato 06 Jun, 2014, 13:28
Citat: nesic1 poslato 06 Jun, 2014, 13:11

kakva je voda

Pa plava kakva bi bila  ;D





i mokra sigurno a?

Pa ne mora da znaci .
Ako si van vode onda voda jeste mokra, ako si u vodi onda onda si ti mokar  [rofl]

goranvojska


ProjectLord

"milfunije" nisam slikao :-( Al sam zato obisao ceo "prs" ili ti Kassandrs leg, kako kazu Grci.





Ovde gde sam sad, juce voda bila 'ladna, a danas sam se kupao sa druge strane poluostrva i voda je fenomenalna. Putevi su extra, i bas sam uzivao obilazeci.

tokio

Jel ovo gore slika od hotela izanad Pefkohorija, kad se ide okolnim putem na drugu stranu, ovako se èini blizu ali nimalo blizu nije? Pih sa druge strane si se kupao a tamo uvek hladnije more, kako me nervira¹... [veryangry]  u¾ivaj i za nas i ¹to si se stiso za slike dodavaj vamo da i mi koji jo¹ nismo oti¹lii malo  [balavi] [balavi]

OKi

Citat: tokio poslato 07 Jun, 2014, 15:52
da i mi koji jo¹ nismo oti¹lii malo  [balavi] [balavi]
I koji necemo ni da otidjemo :P

ЯЭВОЛУТИОН

uvek mozes na

bespariu
dekintozu
podrum
parastos
karaklatiu
i ostale atraktivne destinacije.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11