Glavni meni

Grcka krajem meseca, zainteresovani?

Započeo UFF, 13 Maj, 2014, 03:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Plan ne postoji ali mozemo da ga napravimo, 2 nedelje godisnjeg vam treba, motor, novac za gorivo i volja uz avanturisticki duh :)
Hoce da ide neko?

jocale

Da imam motor, bih... meni to ionako blizu :)
Samo polako i pun gas


K_A_W_A

I ja sam krajem meseca u GR, planiram i obilazak nase najvece svetinje manastir Hilandar.

Darko

ja sam od 23. juna u Leptokariji 8 dana , i posle toga 2 dana na Ohridu , pa ako se desi da se uklopimo sa vidjanjem tamo - do jaja

UFF

ja planiram ovo sa jednim forumasem, za sad je sve u teoriji jer zavisi od dosta faktora ali ako sve bude kako treba...
dvoje je sasvim dovoljno, troje moze da bude i guzva, pogotovo ako svakog interesuju drugacije stvari ili imamo razlicita interesovanja, motore i stilove voznje
ali rekoh da otvorim cisto ako odemo da imamo gde da pisemo i kacimo slike a i da popijemo po koje  [cheers] sa nekim nasim koji se tad nadje dole

Hohštapler

A èime si planirao da ide¹ CBom ili KTM?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

ma ktm prodat a i da nije nisam poludeo da putujem na 1 cilindru ako imam 4

Hohštapler

...nisam ispratio...
Nego, kako æe¹ se napakuje¹? Taj motor je ba¹ knap...
Rep skoro da i nema.
(svakako ne nosi¹ puno stvari, al opet, za 10ak dana)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


VR 46

Joj kad vidim ovako napakovan motor,odma se obradujem k'o da ja idem da putujem  [panic]  [dancing]
Twist of wrist!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

pa kako izgleda pre cemo camcima nego motorom.

jocale

ako nije mng hitno, za meseca dana idem po motor i skroz sam za... sad, ako ne mozete nista
Samo polako i pun gas

tokio

Беше оно ипак не важи наша ни "нова" чипована возачка, кроз Македонију и Грчку мора ипак мађународна или се нешто променило?

Hohštapler

Ma ko te bre pita za meðunarodnu... ja to neb' vadio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Za Makedoniju ti treba zeleni karton.
A meðunarodna, ako hoæe¹ vadi¹, ako slu¹a¹ nekog odavde nemoj, pa vidi ¹ta æe da bude.

Hohštapler

Aj da se ja ne pravim pametan, ali ¹ta æe da bude?
Ja sam to vadio 2 godine kad sam i¹ao na more, nikad mi to niko nije tra¾io...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Sa svim tim zemljama vazi medjunarodna konvencija o medjusobnom priznavanju vozackih dozvola.Znaci, da onaj ko tvrdi, da ti treba medjunarodna vozacka dozvola, u najmanju ruku laze,ukljucujuci i AMSS koji godinama pljacka svoje clanstvo
Друштво за заштиту од животиња

pajche

Medjunarodna vozacka ti vise nigde ne treba ako imas plasticnu, ali ti treba zeleni karton za Makedoniju i Bosnu