Glavni meni

Grcka krajem meseca, zainteresovani?

Započeo UFF, 13 Maj, 2014, 03:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ProjectLord

Citat: UFF poslato 29 Maj, 2014, 03:07
Citat: mkt poslato 29 Maj, 2014, 01:56
kojim motorom ides

sa onim sto mu ga UFF uvalio
ako stigne do ohrida da bude srecan i zadovoljan [rofl]


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[gej]

[srednjiprst]


VR 46

Twist of wrist!

mrle

Grèka krajem jula. Ne¹to se mislim da sednem u auto i odem negde blizu i najjeftinije moguæe, neki apartman, studio...
Da li neko ima konkretan predlog?

mitrowsky

Тешко да може јефтиније од Паралије/Олимпик бича.

Lazic

Mo¾e, kao otuðeni(sa foruma) brat Vlajko, auto na pla¾u(onaj prst ¹to nije razvijen), ¹ator i udri brigu na veselje... Jedini tro¹ak za dve nedelje mu bila hrana...;D

Darko

Citat: mrle poslato 30 Maj, 2014, 16:11
Grèka krajem jula. Ne¹to se mislim da sednem u auto i odem negde blizu i najjeftinije moguæe, neki apartman, studio...
Da li neko ima konkretan predlog?

ja sam od 23. u Leptokariji , pa ako si blizu negde javni se da sticemo po pivo i giros ... i nasao sam tamo nesto bas jeftino apartman , tri kreveta , 5 m od mora,parking  za 22e ...

ali , ja ne idem motorom  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Lazic

Pazi, kad bi gospoða htela da vozi kola do dole, mogao bi...;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 31 Maj, 2014, 14:52
Mo¾e, kao otuðeni(sa foruma) brat Vlajko, auto na pla¾u(onaj prst ¹to nije razvijen), ¹ator i udri brigu na veselje... Jedini tro¹ak za dve nedelje mu bila hrana...;D

Auto vozi na sunèevu energiju, a putarinu plaæa zelenom valutom? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


tokio

#49
Citat: Darko poslato 31 Maj, 2014, 14:56
Citat: mrle poslato 30 Maj, 2014, 16:11
Grèka krajem jula. Ne¹to se mislim da sednem u auto i odem negde blizu i najjeftinije moguæe, neki apartman, studio...
Da li neko ima konkretan predlog?

ja sam od 23. u Leptokariji , pa ako si blizu negde javni se da sticemo po pivo i giros ... i nasao sam tamo nesto bas jeftino apartman , tri kreveta , 5 m od mora,parking  za 22e ...

ali , ja ne idem motorom  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
10 dana 220e po osobi? ...i ti to zoves jeftinim u leptokariji u junu mesecu? ili je neki bas hi+tec lux apartman? kako se vabi ta kuca Irida?

letokarija

Darko

decko , nigde nisam napisao PO OSOBI... 220e placam apartman

tokio

dobro sto mi dade onda minus jer se uglavnom podrazumeva i prodaje po osobi, ali nema veze, mozda ces tako imati vise za giros  

i kako ti se zove vila u kojoj sii?, mislim da u leptokariji nikad nije frka parking pa...

Darko

minuse ne dajem nikome ....

pa ako kazem apartman , valjda se zna da nije po osobi ...

nije ni bitno , evo nadjoh ga....

i da bre , nije frka nikada za parking ,ali se skoro uvek naplacuje od 2 - 5 e dnevno , pa s obzirom da mu to na 10-dnevnom nivou izadje jos 50e ....


http://en.grckainfo.com/index.php?action=show_object&id=1541-Perasma-Rooms

Darko

Citat: Laziæ poslato 31 Maj, 2014, 15:00
Pazi, kad bi gospoða htela da vozi kola do dole, mogao bi...;D

mislim da imam resenje i za ovo , ali ne mogu da ga realiozujem do 23. sad... pazi , stavim kuku na stilindzeru , prikolica za motor i lagano...gde ja , tu i on...a onda dole parkiram auto i laganezi...

i ko sto rekoh , posto ovo nije izvodljivo do 23. , nistra drugo mi ne preostaje nego da se s nekim ortakom spicim do crne gore neki vikend ili nedelju ;)

Lazic


ProjectLord



Jos uvek nije Grcka, ali veliki pozdrav iz Budve! :-)
Sutra se nadam da sam u Ohridu :-)

UFF

popij neko i za mene [cheers]
i javljaj se u temi
srecan put

ProjectLord

Citat: UFF poslato 01 Jun, 2014, 18:22
popij neko i za mene [cheers]
i javljaj se u temi
srecan put

Popio sam danas za vise ljudi :D Ovo je slika sa plaze Ricardova Glava, neki kafe Plaza, imaju svoje domace pivo koje je fenomenalnog ukusa :P
Ujutru krecem ka Ohridu, javljam se kad se smestim i ako nadjem net.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

K_A_W_A