Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

(i meni to prvo palo na pamet, a oni su donekle i kockasti)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Maj, 2014, 21:07
...to je jako te¹ko uklopiti, uglavnom svi prate oblik kola, dizajn i èuda muda...
ma imam celu zimu za uklapanje  i doterivanje

kwiss

Mislim da regleru nije mesto gde si ga stavio,trebao bi da se hladi a ne da se greje  :)

Andjelo

Citat: kwiss poslato 16 Maj, 2014, 21:10
Mislim da regleru nije mesto gde si ga stavio,trebao bi da se hladi a ne da se greje  :)
hvala na savetu izmesticu ga kada budem upakovao motor u sasiju

Hohštapler

Citat: Andjelo poslato 16 Maj, 2014, 21:09ma imam celu zimu za uklapanje  i doterivanje

E sad... ¹to se tièe dizajna, ja sam pobornik ¹kole Dietera Ramsa, da je manje vi¹e i da je najbolji dizajn onaj koji je ne napadan, neprimetan...
Ako krene¹ sa neèim previ¹e egzotiènim to mo¾e na kraju da ispadne jako napadno i kiè, ko oni nesreæni èoperi ¹to ljudi prave.. Treba biti oprezan.
Cilj ti je da napravi¹ jedinstveno, a ne ne¹to da se ljudi smeju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

sutr bi trebalo biti porucena sedista ,volan sa slike i univerzalni retrovizori kao i sportski vazdusni filter sa usmerivacem vazduha




Andjelo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Maj, 2014, 21:13
Citat: Andjelo poslato 16 Maj, 2014, 21:09ma imam celu zimu za uklapanje  i doterivanje

E sad... ¹to se tièe dizajna, ja sam pobornik ¹kole Dietera Ramsa, da je manje vi¹e i da je najbolji dizajn onaj koji je ne napadan, neprimetan...
Ako krene¹ sa neèim previ¹e egzotiènim to mo¾e na kraju da ispadne jako napadno i kiè, ko oni nesreæni èoperi ¹to ljudi prave.. Treba biti oprezan.
Cilj ti je da napravi¹ jedinstveno, a ne ne¹to da se ljudi smeju.
a sto se tice dizajna  tj spoljnog izgleda ostace 80% orginalni izgled , razmislajo sam samo  da odradim usisnike  gde vec postoje ali da budu malo veci  ,rubovi izbaceni zbog felni i prednji kraj neki spojler i neki gril da odradim  moguce da ce farovi i stopovi  ostati orginalni ali otom potom

pittatore

 Nemoj da ga nakaradis nekim farovima pegla je toliko mala da bi svaki drugi far stajao ko piletu sise,
. Ako ti bas smetaju fabricki stavi na mesto njih one kineske morimoto bixenon projektore.
Zatvori otvore za fabricke farove i izbusi samo za projektore, eventualno stari otiska ( udubljenje) od starih farova ofarbaj u crno.

Andjelo

Citat: pittatore poslato 16 Maj, 2014, 22:01
Nemoj da ga nakaradis nekim farovima pegla je toliko mala da bi svaki drugi far stajao ko piletu sise,
. Ako ti bas smetaju fabricki stavi na mesto njih one kineske morimoto bixenon projektore.
Zatvori otvore za fabricke farove i izbusi samo za projektore, eventualno stari otiska ( udubljenje) od starih farova ofarbaj u crno.
dobar predlog  [thumb_up]

pittatore

Sad su 50e,nisu azurirali sajt, vozim ih na mojoj 156 i sijaju do 00
http://www.xenoncarbonoprema.com/en/proizvodi/category/view/31.html

Andjelo

samo da vas obavestim da je stiglo sve za peglicu od delova u Nemackoj   sedista ,volan ,retrovizori univerzalni i  filter vazduha metalni    od jos porucenog za radionicu  plazma 60 A   i dizne za nju  i mini grill  za gyros

Lazic

Odavno nisam jeo giros...;D

Andjelo

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2014, 00:04
Odavno nisam jeo giros...;D
izvinjavam se Lazicu   Kebap je u pitanju   :D cim  budem isprobao  kako radi  za sledecu turu ces biti pozvan da se ne obrukam ako te zovem prvi put   ;D [rofl] inace spremljeni su i zacini 2 pakovanja po 2,5kg  a evo kako izgleda  rostilj http://www.ebay.de/itm/NEU-KEBAP-MASTER-DONER-DREHSPIEs-ELEKTRO-TISCH-GYROS-HAHNCHEN-GRILL-SCHWARZ-HOT-/331047656376?pt=Koch_Grill_Imbisstechnik&hash=item4d13fa5bb8

ЯЭВОЛУТИОН

Ovo je gril za giros.....samo pazljivo sa redjanjem mesa i bude dobar...mada ga bas ne ljubim....osim kad jagnjetina na njemu zacvrci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Maj, 2014, 12:23
Ovo je gril za giros.....samo pazljivo sa redjanjem mesa i bude dobar...mada ga bas ne ljubim....osim kad jagnjetina na njemu zacvrci....
sto se tice kuvanja tu nema da brines majstore ............  ,mozes da pitas UFF-a  da li su jela ukusna sto ja spremim

Cale

A sto ne pravis OVO ?  ;D http://youtu.be/5aEXIXRcPA8
Salim se.Uvek mi se svidjaju ideje ljudi koji prave ovakve hibride kao tvoj i zato podrska od mene ! 5+
Secam se teme gde su radili Peglicu sa agregatom od ZXR-a ( ako se ne varam ) ali to izgleda nije uspelo. Steta.

Che

Citat: Cale poslato 25 Maj, 2014, 13:37
A sto ne pravis OVO ?  ;D http://youtu.be/5aEXIXRcPA8
Salim se.Uvek mi se svidjaju ideje ljudi koji prave ovakve hibride kao tvoj i zato podrska od mene ! 5+
Secam se teme gde su radili Peglicu sa agregatom od ZXR-a ( ako se ne varam ) ali to izgleda nije uspelo. Steta.

Citat: Che poslato 09 Maj, 2014, 00:30

Ovako:

https://www.youtube.com/watch?v=5aEXIXRcPA8


;D


Andjelo

planirao sam i nesto ovako od golf 1   mislim da ne bi lose stojalo sa maskom  koju bi preradio  to su jos samo ideje  do toga se nije stiglo  bio danas  da skinem  zadnji trap od BMW e 30 raspon  rupa 4x100  sa diskovima   cak su bili  i abs senzori  na glavcinama 


Mare70a

a se ukljucim i ja....pegla je kockasta i svaki okrugao migavac ili far joj po meni nece stajati.Najbolje fabricki,pravougaonog oblika.
Podrska projektu  [thumb_up]
veloce come un proiettile