Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

a sta ce da mu fali ..............i prohrom je deo od gvozdja

ЯЭВОЛУТИОН

prohrom i gvodze su dva metala razlicitih gustina....fali ce mao bimetalni efekat a malo razlika u potencijalu.....

http://www.mas.bg.ac.rs/obrazovanje/katedre/teh-materijala/news/uploads/IV_predavanje_PZSUE_Korozija_2014_b.pdf
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

nisam na¹ao prohrom u tekstu, jel to hromiran èelik...?

ЯЭВОЛУТИОН

legirani nerdjajuci celik.....neki vise a neki manje nerdjajuci....kad bacis saku prohromskih srafova na krov od cinkovanog lima, oni se posle sest meseci nadju na podu a ti imas rupe u krovu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pittatore

Moram ovo kod komsije da probam ;D

Ostoja

Ne bih ba¹ da popujem, napravi ojaèanje od obiènog lima, pre varenja ga dobro oèisti od rðe i neèistoæa, kad izvari¹ i obrusi¹ pa¾ljivo nama¾i epoksidnom bojom... Posle toga baci neku za¹titu po podu (obostrano, naravno) i miran si vi¹e godina. Inaèe. Revolucija je u pravu, dobiæe¹ rðu zbog elektrohemijskih reakcija ako zavari¹ obièno gvo¾ðe i prohrom...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


Andjelo

evo koja slika juce sto se radilo



na ovoj drugoj slici ubacena je felna 15 coli sa gumom 195/60   samo za probu  posto bi trebalo ici  205 /55 r15

Andjelo

 i danas posto sam ugrabio opet malo slobodnog vremena  odradio sam usisnik  od inox-a posto  hocu da probam nesto kao  Ram  Air   ovo ce biti Open  Air


Andjelo

za sada toliko  prvo da sredim pod  ,pa tek onda prelazim na zadnji  trap i sredjivanje zadnjeg dela i postavljanja motora , pa posle toga dolazi prerada prednjeg trapa  .................za prednji trap definitivno palo resenje  da postavim kos tj deo gde ce se drzati  amortizer  od Korse A s tim  sto ce ici  glavcine i diskovi i klesta od korse A a kuglu cu isto iskoristiti samo cu praviti viljusku u trougao da bi prisrafio donji deo od  od glavcine

Lazic

AKo mi ne da¹ krug, najgori æe¹ biti od sve dece...;D :-*

Andjelo

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2014, 18:08
AKo mi ne da¹ krug, najgori æe¹ biti od sve dece...;D :-*
polako sa davanje  :D ..........................cek  da se zavrsi prva faza ......................ajd upisi se da si prvi  na red  ;D

Andjelo

da napomenem jos ovo sirina gazista guma bice veca nego  orginalno stanje  ....................... zbog stabilnosti 

Andreja

Upisujem se za krug sa zujkom! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

hajde dajte predloge od cega kojeg auta  bi mogao da nabudzim farove i stopove a da ne budu glomazni

Hohštapler

Golfa 1, 2?
Toga uvek ima koje kude...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

hteo bi  neki novi plastikaner od fara 

Hohštapler

...to je jako te¹ko uklopiti, uglavnom svi prate oblik kola, dizajn i èuda muda...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

nesto sam razmisljao  od fiat punta  farove nesto tako manje gabaritno