Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Uuuu djeluje prgavo...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Mani ga, ide na zadnje...;D

Andjelo

danas sam imao malo vremena  u medjuvremenu dok mi se susila  boja na nekim delovima, da odradim posto  sam juce posavijao  sajtne koje idu iz dva dela od ruba do ruba  al nisam imao sa cim da uslikam  ispalo je mnogo bolje nego sto sam zamislio  .............................

Andjelo

#423
sada  moram da prepravim donji deo na vratima onaj kosi deo koji sluzi da usmeri vazduh u usisnik ....................posto mi se nesvidja kako stoji

Lazic


Andjelo

evo ..................




Biker-Boy

ovo ce da bude jedna oooopaka pegla :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Andjelo

Citat: Biker-Boy poslato 30 April, 2015, 21:55
ovo ce da bude jedna oooopaka pegla :)
bice ,bice samo da se zavrsi ...........

juga

'oæe 'oæe, al' zvuuuk... [djavo]

Andjelo

na peglici  odradjena zastita  koseva  i zadnjeg dela tj.motornog dela   , sredjeni su i pragovi  , ostalo jos nesto sitno da se popeca i  zastita poda ispod  .........................nadam se od nedelje da ide na gitovanje i smirglanje  i tu sam obezbedio pomoc

Andjelo


Andjelo

evo danas sam se malo zanimao sa doradom  branika pa sam na postojeci peglicin dodao donji deo od pasata 




Andjelo

evo zahuhtava se radnja pred finis , danas se dosta odradilo a i bice posla sutra 








Andjelo

i jedna slika  od danas  sve je upasovano i spremno pred farbanje  ...................od ponedeljka udri  po slajferici  i gitu  ,odradjeni su i tapacirunzi novi za vrata ali nisam uslikao 


Andjelo

mislim da ce biti spreman za farbanje od nedelje






Andjelo

u petak tecni cement git  a potom spric git  ...........................moram da se zahvalim Majstor Jugi  sto mi je pozajmio kruznu slajfericu da sto brze odradim posao 

juga

Ako ti treba pomoæ u gitovanju samo ka¾i!

Andjelo

Citat: juga poslato 21 Maj, 2015, 09:03
Ako ti treba pomoæ u gitovanju samo ka¾i!
hvala majstore sredjeno je  sve  ...................

Andjelo

posto sam danas malo ranije zavrsio , evo spremam se da idem da kupim boju  i tecni cement git  u Vrscu  ,posto lak imam od iz Nemacke Standox  5kg +2.5kg hertera,  imam tri pegle da lakiram 

juga

Tri?!  Pet brate i to kvalitetno!!!