Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

juga

Imam MOMO volan ako ti trebea, mozes ga dobiti na poklon, tj u zame nu za par piva! :-*

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andjelo

ja sam imao ovakvog oblika na BMW e 34  525i  i vecina njih je mislila da je volan kriv od udesa  [rofl]  to je bilo davne 96 god.


Andjelo

Citat: pittatore poslato 11 Maj, 2014, 11:45
El ce moci vrata da se zatvore od ovih sedista? ;D
skinuo sam mere sedista  sutra cu  proveriti  dal ce stati   ;)  visina naslona 910mm  sirina 550 mm  duzina donjeg dela 690mm kacenje 350mmx280mm  cena pala na 78 evra za par 

pittatore

Mislim da ces imati problema sa tim jer i ovako mozes obe koske da izbacis kroz prozore ;D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

goranvojska


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Uzbuðen sam k'o ja da je pravim :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Andreja

Ahaha, koj ti je moj sa tim Fiæom, ti ga stalno pominje¹, ne ja :P :-*
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

mnogo ne volim fiæe...:P ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


VR 46

Twist of wrist!

Andjelo

danas sam stigao samo malo  da posecem stranu  vozacevu od patosa, pa videcu sutra sta mi je ciniti da to dobro ocistim od hrdje  da izmazem sa anti rostom  pa polako  da postavim  unutrasnji prag i nov patos 

Andjelo

evo kako izgleda nov unutrasnji prag moj produkt   od  prohromskog lima 1mm 


Andjelo

i ovako izgleda postavljen  stim sto ima jos jedno ojacanje  od prohromskog lima 1mm izmedju spoljnjeg i unutrasnjeg praga




Andjelo

spoljni pragovi su dobri i vidi se da su skoro menjani pa nisam hteo da ih diram   ..........sutra bi trebao to sve da razbusim ova ostala dva lima sa praga pa da to lepo ljudski izvarim

ЯЭВОЛУТИОН

prohrom na gvozdje .....losa ideja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11