Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

uzivo gledano mnogo bolje izgleda nego na slikama  a kada se ofarba u celini mislim da ce da stoji kako treba 

*zeka*

JA mislimda bi to trebalo ovako da izgleda. Da se taj usisnih zavrsava na kraju ruba t.j. da se siri.


ЯЭВОЛУТИОН

pegla je kockas auto i trebali su rubovi da idu kao na lanci integrale ili bmw m3 e30 da idu a usisi kao na renou turbo 2.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

malo sam zapostavio peglu zbog posla  u radionici pa mislim da cu sutra nesto raditi cim isprskam jedne felnice ................

Andjelo

evo u petak sam malo krojio  oko zatvaranja motornog prostora u kabini  , al nisam uslikao nista nadam se da za  koji dan bice radovi nastavljeni

Lazic

Ne mogu vi¹e da izdr¾im, kad me prima¹ u goste da probam peglu...? ;D :-*

UFF

lazicu hocemo zajedno za bc?  (nije Black Cock)  [rofl]

Lazic


Andjelo

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2015, 00:44
Ne mogu vi¹e da izdr¾im, kad me prima¹ u goste da probam peglu...? ;D :-*
kazi samo  kad ces doci  da spremim  G---s  da se ne obrukam   ;)

Andjelo

danas je svratio decko koji vozi postu za Dely  expres  i tu uz pricu   oko pegle  kaze da je video  kada se komsija na trecem snikmku   okrenuo i kada je krenuo punim gasom  da se prednji kraj na pegli odlepio od zemlje  pre nego sto su sletili sa puta  ....................

Lazic

Dolazim èim se sklopi da u istom trenutku imama malo vremena i para za gorivo... :-*

Nego, ¹ta misli¹ da ubaci¹ pegli u gepek jedan d¾ak peska...? ;D

castor

Bolje sanduk pive...
It's the ride that matters, not the bike…

Andjelo

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2015, 00:44
Ne mogu vi¹e da izdr¾im, kad me prima¹ u goste da probam peglu...? ;D :-*
Lazicu ako citas ovu poruku pozuri da dodjes, jer ce nestati ove dobre Kajsije sto jos imam  ostalo nekih 3l  a to ce brzo da se popije ..........................a ako si voljan  ove godine da dodjes kada budem pekao sledecu  turu tj. od ovogodisnjih  Kajsija  a bice kasnije mozda i Viljamovke  i Loze pred zimu

Andjelo

i napookon pegla je gotova


Lazic


Andjelo

radilo se nesto danas  oko pegle uspeo sam da skrojim sve delove  i da prisrafim   oko motornog dela   ali nisam imao cime da uslikam   pa ce biti slike od nedelje sigurno  ......................uklopilo se sve 100% samo jos kada se itapacira   taj deo kao  i pod etisonom bice kao iz Fabrike 

juga

Ajde vi¹e, izgoresmo èekajuæi!!!

Andjelo

pa da sam samo oko nje radio,bila bi spremna vec za farbanje a mozda i ofarbana 

Andjelo


Andjelo

evo slika sto sam obecao jos da se lepo utegne da ne zveci pa onda etison