Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

stigli kristalni farovi i ugrabio sam vremena da zavrsim usisnik na krovu  zavrsio sam i usisnik za dodatno hladjenje motora  ostalo samo usmerivace da odradim, malo sam doradio posto mi je glupo stojalo deo prema krilima od farova  i to zagitovao jednu ruku






ЯЭВОЛУТИОН

O.K. definitivno si ga zasrao sa ovim obrvicama i maskom....sad je full oberdziber
p.s.
sad samo sank nedostaje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Stvarno mu ovo nije trebalo jebi ga... Klasika je klasika. N'o, njegov je auto pa nek radi ¹ta god mu se sviða :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Sporo je 25.000 obrtaja za turbo... I to veæ 80 godina...;D

Andjelo

da razjasnimo jednu stvar  ovo nije  auto za restauraciju  ,pa da mora biti autetican kao da je iz fabrike izasao  ..............druga stvar ovo je auto za tuning  i moze da odstupa cak  nekih 30% od autenticnosti   a treca stvar je ukusi su razliciti   ..............pa proguglajte malo po internetu   Fiat 126 tuning  pa vidite slike  peglica malo  drugacijeg izgleda  a cetvrta stvar pravim auto za moj ukus  koji mozda a i sigurno nekima nece da se svidja  a cak i kada  bude projekat zavrsen znam da ce uvek biti neko ko ce drviti onu stvar .......................

Lazic


Andjelo


Andjelo

bice i turba  ali u nekom drugom projektu   , za sad nemam zelje i volje da se bakcem i oko turbine , mozda za sledecu sezonu , za sada da se privedu ovi limarijski radovi pri kraju  da se ofarba pa da se mi lepo okupimo  i proslavimo  zavrsetak projekta  [cheers]

rboban

A usisnik na krovu da ne usisa i vodu ako padne ki¹a?
Ride It Like You Stole It

Andjelo

Citat: rboban poslato 20 Februar, 2015, 22:14
A usisnik na krovu da ne usisa i vodu ako padne ki¹a?
ne bi trebalo majstore  ide jos jedan dodatak  koji ce biti uzvisen  za nekih 20-30 mm u grlu usisnika od sadasnje tacke na krovu , mislim da ne bi trebalo  ............ali isprobacemo pa ce se smisliti nesto drugo

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Andjelo

samo da kazem da su radovi jos u toku  ......................

Andjelo

ovo sam  odradio koliko sam znao najbolje, inace nisam toliko vest oko autolimarije ovo mi je prvi auto  ...........................




Ostoja

Dobar si, dobar, kad se fino pregituje , obrusi i oboji, bice dobro.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Andjelo

sad gledam nesto ovaj usisnik i nesto mi ne stima za oko sutra ce pasti dorada 

Andjelo

mislio sam gornji deo spica da skinem pa da zakosim  u pravcu donjeg  dela a ovu nadogradnju  do ruba da skinem pa da vidim sta cu tu da odradim


Andjelo

 izvrsena prepravka mislim da ovako mnogo bolje stoji  .........jos samo da odradim spoj i prelaz  ka sajtni






chengelle

Iskreno ovo se nesto gadno ne uklapa,morao bi ovo malo bolje da osmislis....jer sitni detalji mogu da naprave da auto izgleda vrhunski a isto tako mogu i da ga upropaste nacisto.
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Andjelo

evo izvrsena i ova prepravka zadnjeg dela  izaslo je na nulu  kod ruba  ,od ovog bolje ne znam  ko zna neka dodje da pomogne da se odradi  .............