Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

ovakvog oblika bi trebao ici usisnik  od poliestera 




Andjelo

evo danas  stigle H4 sijalice  SMD Led  kao donacija  za moju malenu peglicu  ...................sijalice donirao  UFF pa da mu se ovde lepo ZAHVALIM  i kazem javno da sledeci  put kada budem palio Giros   bice pozvan  da degustira , pa vala bice mu na raspolaganju cela  sipka sa mesom  a morace da se zalije   [cheers]

Andjelo

naravno bez dodataka salate  ni u kom slucaju ne moze da prodje

Andjelo

evo nesto i ovih dana se radilo ali slabije   pa koja slika da se ne dosadjujemo   










Andjelo

juce bio na otpadu   da potrazim jos dva prednja desna ruba od juga kad tamo neko doneo u straro gvozdje  MZ televizor  175ccm  na motoru fale zmigavci  samo i ne radi kurbla   kompletan malo zapusten dusu dalo za restauraciju  covek dobio  nekih 9500 dinara  sto ga je dao u otpad a ovaj  poslovodja  sto radi pitam ga da mi proda za 150 evra nece  ...........

Andjelo

 i kaze mi da treba da mu dotera neko  2 komada dzipa Wilis jedan ceo al nesto ne pali jedan bez motora iz  1937 godine   da bace u staro gvozdje  uh bre sta ljudi rade nisu normalni .............

bigbad86

E u tog Vilisa da zveknes jedan Hayabusin motor, to bi bila bruka :P

con3

Jedva cekam da bude gotovo,a sad sam se nalozio hocu i ja jedan ovakav . [balavi] [thumb_up]

Andjelo

evo i juce i danas nesto radio  a trebao bi i sutra da zavrsim ovaj usmerivac na krovu i da sa leve strane napravim usmerivac za dodatno hladjenje motora












Andjelo

jos sutrasnji dan je odvojen  za rad na peglici a onda par dana moram da se bacim na dva kompleta  felni  ove sive juce stigle iz Beograda  ide sredjivanje rubova  posto su tri izguljene   i komplet nova boja siva  a ove crne  stigle danas  iz Wiena  na njima treba da se ispoliraju rubovi  i srce felni prefarba  u metalic crnu ....................


bigbad86


Andjelo

ovako bi trebao biti usmerivac sa strane  nesto u fazonu sa slika 








Andjelo

#352
poruceni  kristalni farovi za peglu  ,sutra bi trebalo da  stignu

Lazic

Èekaj bre, hteo sam da je probam dok je u mad max fazonu, kad bude nalickana biæe mi frka da je ne ogrebem...;D

bigbad86

Aj da pitam u ovoj temi. Kad ved tamo spominjes LADU turbaka, sto ne roknes turbo i u Peglicu?

Andjelo

Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2015, 18:28
Èekaj bre, hteo sam da je probam dok je u mad max fazonu, kad bude nalickana biæe mi frka da je ne ogrebem...;D
ne brin se Lazo  nece ona jos koje vreme biti  ulickana  ...............pozvacu te kada bude test  voznja broj 2

Andjelo

Citat: bigbad86 poslato 18 Februar, 2015, 18:31
Aj da pitam u ovoj temi. Kad ved tamo spominjes LADU turbaka, sto ne roknes turbo i u Peglicu?
razmisljao sam ja i o tome  ali mozda i bude da uglavim  nesto ovako
Electric Supercharger Brushless Activation

bigbad86

Kako to radi? Sam ga palis u kolima ne neko dugme ili se sam pali na odredjenim obrtajima?

Andreja

Ma ovo je totalna glupost. Pogledajte video:

Electric SuperChargers Mythbusted
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andjelo

ja sam  planirao  samo usisni deo turbine da se napravi  direktno na radilicu  kako se brojevi obrataja povecavaju  tako da se i turbina vrti  odnos bi trebao biti 2:1 da se jednom okrene radilica a 2 puta turbina  tako bi se turbina vrtela na nekih 25.000 obrtaja u punom  gasu  ali otom .......potom  bitno da je ja lepo upicanim   .................