Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

OKi



zVuk

...pa taj ni jedan nema kvaku sa spoljne strane...:P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1



Havarisan


CBRR1

Citat: Havarisan poslato 04 Januar, 2015, 12:53
Mozda zbog farova :)

provalio sam da od farova vuce ka yugu sto i nije ruzno ali ipak nekako....

UFF


Joker

Pa kaze covek nesto slicno... Nekako mi je ovaj model najjednostaviji, ujedno i najlepsi..

Jok trebao da stavi masku od A3 napred... :) Jbmte CBRR1 u ukus... Fale samo neonke i plisane presvlake... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Imam ja jedno pitanje. Uz dobre gume, prenos i dobar asvalt, jel ce moci to na zadnjaka? :)

Andreja

Moæi æe, kad na taj spisak doda¹ i neki betonski teg od 300 kg, skroooooooooz pozadi, van auta :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Pa sto da ne, ionako mu slajfuje kad da gas.  Ne mora beton, bice ruzno. Nek savije sinu od pruge da mu bude branik pozadi :P

Andjelo

u Tom slucaju mogao bi vama dvojici da dam  da mi  osmislite  kako bi najbolje Isao na zadnjim  [clapp] [rofl] dok se ja budem pozabavljao ostalim  stvarima na peglici  :)

Andjelo

http://bilder.afterbuy.de/images/73956/artsport_detail_gokart_blau.jpg  na ovom bi najlakse islo na zadnjaka samo da se optereti suvozacem  od  100 i kusur Kila  ;)

Andjelo

i nesto se danas  radilo posle malo duzeg odmora  uklopio sam aluminijumski lim koji ce biti umesto  table  i tacho sam pozicioniro samo da odradim nosace  i na gornjem delu bi trebao odraditi neku kao masku da se ne vide zice iza sata




BOKYBOY

...auuuu,sto su dobro cucnuli satovi od zzra... [thumb_up]

VR 46

Twist of wrist!

MIGE