Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

uradio sam vec to sa prelivnim sudom od  golfa 2  al nisam ga testirao jos radi ali ne sasvim dobro mozda su u pitanju iglice i sediste iglica plovka  videcu  da postavim rezervoar  na slobodni pad pa da resim dilemu o cemu se radi ...................

srbac

Mozda mu treba samo probna voznja !!!  [motor] [motor] [motor] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Andjelo

moguce posto su karburatori sredjeni kod majstor Saleta ..........

Bishke

You should do one thing every day that scares you

bigbad86

Ovaj mi se skroz svidja, izgleda autenticno a ispod haube baba roga :P

Andjelo

i napokon posto nisam imao vremena pre, resio  sam  problem sa prelivanjima karburatora  sa prelivnim sudom  za karburator  od golfa i pumpu sam morao da razdvojim sa prekidacem i relejem  posto tek kada upali moram da pustim pumpu da radi i radi super ,nace preko kontakt brave  hoce da prelije .................

srbac

RRRRRRRRRRRRRRRRrnnnRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Andjelo

polako..................pojebaces  lamelu ;)

Andjelo

i napokon danas  bila probna  voznja  [yahoo] :P :o  ,bice koji klip samo da uploudujem  na youtube  inace ima par sitnica koji ce se doraditi  ovako drugo sve funkcionise  kako treba 

Andjelo



Andjelo

o stajlingu cu morati polako da odradim  da bude svetski  ................a inace   sto se tice  voznog stanja zadovoljan i previse  probao sam je  malo ka izlasku iz Bele Crkve e sad dal mi se cini ili su gume tvde  i hladne  i asfalt  takodje  pa skoro u svakoj brzini pri maksimalnom dodavanju gasa  oseti se da auto pocinje da proklizava   ,terao sam je samo u prve tri brzine posto nisam imao gde  da je razvucem vise   i trebao bi da vidim  da mu skratim prenos   sa sadasnjih 14   na 12 ili 11 zuba na prednjem lancaniku ali otom potom....................

Andjelo

i danas  prilikom   isterivanja  auta iz dvorista  na ulici se nasao nas   pop Mladen  bio je u komsiluku da sveti vodicu povodom  sv.Nikole  pa je za tu priliku prekrstio i peglu  inace  pravo   prosvetlenje tj ,svestanje pegle bice na prolecu kada bude cela gotova tada ce biti i trandibal u radionici 

Andjelo

prilikom probe  skoro cela ulica komsija  izasla da vidi koji se to ludak voza motorom  po ovakvom vremenu ...................inace  osecaj voznje  i samog  zvuka  je skoro 100% drugacija  uzivo nego na klipu

Andjelo


srbac


Andjelo

i ovo je zadnji snimak  gde je test vozac komsija i moj sin   na kraju imali malu nezgodu   nista opasno FIAT 126 R with CBR600 drive 2

VR 46

Svaka cast!  [clapp]
Komsija navikao na ESP  ;D
Twist of wrist!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt