Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

E to sam i mislio, obicno ih tako deklarisu.

Andjelo

Drugovi MANIJACI.....MISLIM  da se blizi  DAN probe  Pegle  i to bice jedan  dan  u toku sledece NEDELJE  :o [motor]

UFF


Andjelo


goranvojska

javi datum i mesto --------i eto mm druzenja.

Andjelo

Citat: goranvojska poslato 27 Novembar, 2014, 17:00
javi datum i mesto --------i eto mm druzenja.
mesto  Bela Crkva a datum videcemo moguce da bude  vikend 6  decembar   bicete  obavesteni  ,ja sam  se nadao da ce to  sve biti mnogo ranije dok je jos bilo lepog i suncanog vremnena ...................

Andjelo

i napokon danas zavrseni izduvi   i evo kako se cuje al ja mislim da je vece zadovoljstvo  slusati  ZVER   uzivo
Fiat 126 R with CBR 600 custom exhaust by Munja System

Andjelo


Havarisan

malo teze prima gas ili mi se cini?

Andjelo

Citat: Havarisan poslato 27 Novembar, 2014, 17:26
malo teze prima gas ili mi se cini?
ne cini ti se problem je sto ne dobija dovoljno goriva u karburatorima  jer je pumpa za auto od 0,2 bara  pa hoce da prelije kada non-stop radi  ,treba da odradim T raklju sa povratnim vodom  da se rasterete karburatori jer ovo je F2 i nema pumpu za gorivo  al sredicu to ovih dana   

Havarisan

ni ne moras da stavljas pumpu na f2, mozes da mu napravis prirodni pad i radice OK ili mu stavi neku membransku slavinu.

Andjelo

Citat: Havarisan poslato 27 Novembar, 2014, 17:37
ni ne moras da stavljas pumpu na f2, mozes da mu napravis prirodni pad i radice OK ili mu stavi neku membransku slavinu.
videcu  nesto cu opraviti moram resiti taj problem ,jer nisam planirao da odradim prirodni pad videcu  da li imam trenutno visinu iz ovog rezervora za prirodni pad

Andjelo

evo nesto od danas  od ovog


Andjelo


bigbad86

Jel ti nije tesko da u far koknes jednu obicnu i jednu onu LED pa da uporedimo. I dugo i kratko ako ti nije problem :)

Andjelo

#235
videcu kada dodjem do toga jer jurim providne farove  .......


Andjelo

ako nista ne nadjem kod nas od farova moracu ove da narucim  10 evra po komadu +7 evra postarina   total 27 evra za par evo linka http://www.ebay.de/itm/Scheinwerfer-klarglas-Fiat-126-127-128-Yugo-H4-R2-Seat-NEU-/161505552352?pt=DE_Autoteile&hash=item259a7b27e0

bigbad86

A sta fali original faru za peglaju? Meni je kul kad ostane sto vise autentike da se vidi.

Andjelo

ma ne fali nista videcu jos ni jedan nisam kupio