Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2014, 00:08
Citat: Andjelo poslato 08 Maj, 2014, 22:12
motor  je bio dzaba  a i nije nesto slab https://www.youtube.com/watch?v=UwG5ulxkoKM
Ovo ne mo¾e da ide pravo, sve i da hoæe¹...;D

A ¹to mora da drka kvaèilo non-stop da bi proklizavao? Ima snage ali mora¹ da je vrti¹ do jaja, ja sam vi¹e za neku dvocilindriènu litru :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andjelo

polako je pocelo rasturanje i od nedelje idemo  sa zamenom poda  i ojacavanje sasije  pa cu videti redom  sta ce biti visak da se posece






Andjelo

sto se tice sredjivanja same instalacije masine mogu da kazem  da sve funkcionise nisam se nadao da cu iz prve da resim  slucaj ..................i nakon 3 godine masina upalila na stolu iz 4 puta verglanja posto je akomulator bio slab sto sam imao  morao sam  da ga prikljucim  na starter punjac 






Lazic

Vidim da æe pegla da putuje kroz vreme...:o ;D

Andjelo

polako Lazicu  .................od nedelje bi trebao pod da sredim pa se razmisljam da li da radim sa  1,25 ili 1,5 mm crnim limom  pa polako dalje kako budem imao slobodnog vremena ali mislim da ce test voznja biti  negde u avgustu mesecu ...............

Andjelo

juce kada smo probali da upalimo masinu  ja  i komsija  Sinisa  ,Teca stojao sa strane nije smeo  da pridje blizu stola gde je stojao motor  ;D  kada smo ga upalili Teca pobegao iz radionice  [rofl] [rofl] uplasio se da masine ne krene po radionici

Lazic

E ¹ta su ti iracionalni strahovi... Inaèe mislim da oko pola svetske populacije ima neki iracionalni strah... Nego onako laièki, ja bih stavio 1,5mm lim... [hello]

Andjelo

to se i ja mislim  da dobro ukrutim sasiju , sto se tice  dorade na samoj masini   ici  ce specijalni  izduv   nesto  razmisljam  da odradim  4u2  ili 4u4  da svaka cev ima top  ili nesto slicno videcu  a mesto kutije za vazduh  razmisljam da odradim  prohromsko  kuciste  sa usisnikom kao na autu i sportski filter 

Lazic

Hoæe¹ mi dati jedan krug kad zavr¹i¹, mooooolim te...:-[

Andjelo

Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2014, 22:05
Hoæe¹ mi dati jedan krug kad zavr¹i¹, mooooolim te...:-[
zvacu te  kada bude bila test voznja da vidim kako sve funkcionise  dok ne otpocne druga faza radova koju planiram preko zime  da uradim da se pozabavim  unutrasnjim i spoljnim  izgledom i farbanjem ........mozda ti i dam krug :) 

juga

Citat: Andjelo poslato 10 Maj, 2014, 21:40
polako Lazicu  .................od nedelje bi trebao pod da sredim pa se razmisljam da li da radim sa  1,25 ili 1,5 mm crnim limom  pa polako dalje kako budem imao slobodnog vremena ali mislim da ce test voznja biti  negde u avgustu mesecu ...............
Mislim da nema potrebe da radi¹ sa limom debljim od 1,25 , èak mislim da je i to debelo, tj dodatna te¾ina, napravi nabore na limu radi ukruæenja,tako æe¹ dobiti èvrstoæu i malu te¾inu, al ¹ta ti ja prièam kad zna¹ i sam! Samo napred!

jocale

 [thumb_up] [yahoo]kakav projekat... svaka cast! pratim
Samo polako i pun gas

Mad Max

Citat: Andjelo poslato 08 Maj, 2014, 22:14
ova sedista bi trebao da porucim od nedelje  cena za set novih  od 2 komada 90 evra


Gde narucujes ova sedista, ako se moze znati?
Brzi od smrti, Jaci od bola

pittatore

El ce moci vrata da se zatvore od ovih sedista? ;D

Andjelo

trebalo bi ..............

Andjelo

posto ovaj projekat nije proradio http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/80196-peglica-gsxr-i-u-srbiji/page__st__160  zato nisam hteo nigde osim  na ovom sajtu da kacim  temu da se ne bi obrukao  ;D , sto se tice projekta pitanje je finasija za koje vreme ce biti gotov ...........  ali ce biti u potpunosti zavrsen  ..........................

Andjelo

inace od modifikacije  na autu  bice sledece  zadnji trap sadiferencijalom ali bez kucista   da se preradi  od BMW e21 ili e30  u zavisnosti sta cu naci  pre  ali ima na jednom otpadu kod mene u blizini pa cu otici ovih dana  da pogledam  prednji trap sa glavcinama i diskovima od golfa 2  treba da odem da uzmem od prijatelja  letva volana bi trebala da ide  od juga ili 101.......................za dalje cemo videti

pittatore

E taj projekat smo drugar i ja preuzeli samo bez agregata, sve ostalo je sklepano samo da proradi ;D

UFF

od mene imas na poklon ovo ako mozes da nabudzis
skoro novi mesnati prednji diskovi sa E30 i E36 slabijih modela koji ne nose luftirajuce

http://s9.postimg.org/axidxgayn/Image3551.jpg
http://s11.postimg.org/kolejxqv7/Image3552.jpg


Andjelo

hvala .................ako bude trebalo imam te u vidu