Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

sutra ako stignem da skinem prednji trap  i da lepo pocnem sve iz pocetka na zdravo,  mnogo lakse ce se raditi  i bolje ce biti

gorki

THINK BIKE !

Andjelo

danas i juce se nesto radilo i sutra bi trebalo  ako niko ne naleti u radionicu  da montiram gredu  zadnjeg vesanja  i da postavim viljuske  ,  pa da se bacim polako na prednji deo  ........................bice slika sutra 

Lazic

Znaèi da poènem da ¹tekam pare za èorbu do tebe i kod tebe...;D :-*

Andjelo

evo i slika   






i djoka resio da popije jedno pivo 


Andjelo

i koja slika od danas  i juce 










Andjelo

#126
samo da vam kazem jednu stvar  za ovakav poduhvat treba imati zivce kao konj i strpljenja i vremena   .....................................a ja kada sam vec poceo da jedem govna jescu do kraja  ovakve lomove  ne isplati se raditi koliko mnogo vise vremena treba nego  za nesto  normalno  posto je mnogo trulo i prednji deo resio sam i to iz pocetka da odradim   mada da sam znao najlakse mi je bilo da napravim sasiju  sa trapovima pa da iscem samo spolnji delove karoserije i da sam to sve nabacio  ......................mislim  da ce krajnji rok koji sam zamislio da se oduzi  tj stose tice prvog dela posla da se to sve uklopi  i isproba  , ali privescu ja to kraju bez daljnjeg  .........................

Andjelo


Andjelo

reseno je sve tj pripremljeno e sad bi trebao ili da nabavim viljuske donje u triuglu moguce od lade ili da napravim sam pa da krenem sa postavljanjem prednjeg trapa  ............... i posle toga najlaksi deo postavljanja motora i pravljenja nosaca  tj kaveza  i onda bi trebala biti probna voznja 

Andjelo


mali_zmaj

jin-jang

Andjelo

strugar sredio diferencijal samo da ga jos spakujem a to je za koji dan  cim izadje  drumska strela

Andjelo

evo jos koja slika da se vidi da se nesto radi   diferencijal sklopljen samo da ga izbalansiram i povezem  ova dva lima  od 10mm






Andjelo

evo i nesto od prednjeg trapa   neka budzevina   videcu kako  da ga sredim ali mislim  da  cu ubaciti amortizere od neceg drugog ili da nadjem jos jedan od honde f3 zadnji pa da uglavim njih ovo mi je sve nesto  visoko deluje   


Andjelo

viljuske su skracene od zastave sa zadnjeg mosta pa treba da uklopim sa ovim limom i kugla od opel vektre A   


Andjelo

evo postavljen  danas prednji trap ostalo jos da uklopim amortizere zadnje  od honde jedan imam a jedan porucen  sa ebay-ja    i zadnje amortizere od golf 1 na zadnji trap


[/url
[url=http://postimg.org/image/fbmtjr0dp/]








Andjelo

ako stigne sutra da se nesto odradi   ako ne cekace posle  1 avgusta  kada donesem  sedista i ostale delove od preko ................pa polako

chengelle

OVO CE BITI EKSTRAAAA SVAKA CAST
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Lazic

Pazi kad odavno nisam toliko jedva èekao da vidim ne¹to tako blesavo, franken¹tajnovsko...:o ;D

Andjelo

#139
i danas se nesto radilo ali sitno sutra pripreme za put pa tek negde od 4 avgusta bice nastavljeni radovi stici ce i plazma sekac  i mnogo lakse ce biti da se privede kraj prvoj fazi ..........