Glavni meni

1. trka za Istocnoevropski sampionat i za sampionat Srbije

Započeo Mr.Racer, 05 Maj, 2014, 22:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mr.Racer

11. maj na stazi Ponikve kraj Uzica bice odrzana 1. trka brzinskog sampionata u motociklizmu , koja ce biti bodovana za Istocnoevropski sampionat , kao i za sampionat Srbije . Eto , mala najava , da ne zaboravimo nase momke  [thumb_up]

Stuntoholic

Zar se ne boduje ona trka u septembru za Istocnoevropski?
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Mr.Racer

Citat: Stuntoholic poslato 05 Maj, 2014, 23:47
Zar se ne boduje ona trka u septembru za Istocnoevropski?
Boduje se i ova i ona u septembru

Nikolacbr

Na zalost necu moci da idem,moram na put..jbg..lep provod svima koji idu,gledam prognozu,vreme ce biti extra!

Gašpar


Radanovic



Gilipter

Како на крају изгледа стаза? На тренингу се возио само правац уз пар кривина, тј. само на писти, сада видим на њиховом сајту да се вози кружна стаза, тј. део писте и рулна стаза?!


Brrka

Ne, to je pista za automobile, za motore je kakva je i bila.
Inace ovaj krug sa motorima ne bi mogao ni da se vozi iz bezbednosnih razloga, malo je usko a izletna zona je nula, ili se izlece u srusene hangare ili na stene koje vire pored puta.
U sustini staza je i ovako ok, jeste da su sikane i krivine napravljene od cunjeve ali bitno je ravno i lepo osmisljeno.

mitrowsky

Кренуо бих данас за Ужице преко Рудника, али бих се вратио другим путем: може ли савет за руту, нисам никад возио овуда.

1. План је да преспавам на Златибору и у недељу пре подне дођем на Поникве. Да ли је ова рута разумна у смислу квалитета пута, или да се вратим до Ужица па лево?



2. Где се улази на аеродром? Где је тачно капија?


3. На Гугл мапсу постоји пут од источног краја аеродрома до Кадињаче, али неће да рутира туда. Да ли је отворен пут, може ли се возити?



4. Који је најбољи пут за повратак до Београда (преко Ваљева)? 111, 111+263+213 (преко Јакаља), или да се вратим до Ужица па на 263+21?


Поздрав и хвала.


bigbad86

Koliko je ulaz za trke, i jel ima neka brdska trka oldtajemra, ja sam cuo da ima i toga?

Mad Max

Hoce neko rezultate kvalifikacija da ubaci ili ne daj Boze neku fotku!
Brzi od smrti, Jaci od bola


x3mer89

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Radanovic


Brrka


Sasa_Nis

Pouzdano znam da su svi u fazi razrade. (jedan ima specifikacije za svetki  kup)

Radanovic

Trebali su ih razraditi pre poèetka sezone , a ne sad  :) , a taj za svjetski kup je od ®eljka , motor ima kit koji je koristio La Marra u svjetskom Stocku pro¹le godine.


Da nije ovog iz Bugarske u 600 hepening , nebi ni znao da se boduje za istoèno-evropski ...  [facepalm]


Stuntoholic

My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov