Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ce ga vara.....znao sam da si prevarant.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Kostić

nova ponuda - laptopovi. bogami, vi¹e nude za mrtvi suzuki no za ¾iv fen za kosu ;D

Hattrick


FANTOM

E ovaku nekad izgledale felne i poklopac za iste na Ladi  ;D


Kostić


Kostić

kad sam okaèio tablicu na moje ime, u januaru ove godine, nije sreæi bilo kraja. sednem odma na bika, po prvi put u ¾ivotu i odma po gasu. ladno ko u sibiru, je nem ni¹ta od opreme, samo opanke i jaknu iz doba pre diskoteke, dobru volju i nenormalnu glavu. odma zapalim u kniæ na kafu, kod burazera u onu njegovu selendru, bez cilja po srbiji. kad siðem sa bika, nemoguse odmrznem, a noge guram u plastike, nebilise ugrejao. jednom odem na bubanj potok, odma prve subote kako sam seo i kad sam po¹o kuæi, iskaèe pandur iz auta i ono, jesitinormalan? nisam brate, gle mi ruke. a ruke ne crvene, no ljubièaste. navlaèim duks na nji, nebili nekako stiso kvaèilo i dr¾o gas, a pandur se krsti. ti si lud, ka¾e. jesam brate, takav sam od prvog dana, nepromenjen. i ja¹em ja tako, na pravcima navijem i do dve glave, po krivine knedla, motor kr¹, gume polovne, ja prvi put seo na to govno, al ne jebem ¾ivu silu. teraj bre ko mu jebe mater. ako izginem, neæe bude ¹teta. posle mesec dva, ja kroz rakovicu, kad eto ih trojca opakih starih bajkera, nove ma¹ine, oglancane, podmazane, nove gume. isterali iz gara¾e da se provozaju. a upakovani ko vanzemljaci u opremu. kad æe jedan na semaforu, a ti u opancima, a kzgobovi ovo ono? eee burazere, lako je vama, gle sve novo sve se ima, jebo zglobove, od njih ionako nema leba. onda do¹lo lepo vreme, ja nauèio da vozim, stuco motor i sad me boli kurac. idem pe¹ke. : ( ;D

odguro sam krug, dao kontakt, obrisao diskove, ostavio ga da se sunèa, ionako æemu bude ladno noæas, pa nek se malo ogreje. ubiæe me apstinencija (valjda sam pravopisno dobro napiso reè : )

eto.

Kostić

#947
lanac nauljen, diskovi oèi¹æeni, sad lep ko slika. viðu repa bem ti leba, a? ajmo narode, lepotinja za starog fabrika giksera od 85' na gore, kljuè za kljuè ;D




<--  :o  ju! kaunter striken

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 24 Oktobar, 2014, 13:34
kad sam okaèio tablicu na moje ime, u januaru ove godine, nije sreæi bilo kraja. sednem odma na bika, po prvi put u ¾ivotu i odma po gasu. ladno ko u sibiru, je nem ni¹ta od opreme, samo opanke i jaknu iz doba pre diskoteke, dobru volju i nenormalnu glavu. odma zapalim u kniæ na kafu, kod burazera u onu njegovu selendru, bez cilja po srbiji. kad siðem sa bika, nemoguse odmrznem, a noge guram u plastike, nebilise ugrejao. jednom odem na bubanj potok, odma prve subote kako sam seo i kad sam po¹o kuæi, iskaèe pandur iz auta i ono, jesitinormalan? nisam brate, gle mi ruke. a ruke ne crvene, no ljubièaste. navlaèim duks na nji, nebili nekako stiso kvaèilo i dr¾o gas, a pandur se krsti. ti si lud, ka¾e. jesam brate, takav sam od prvog dana, nepromenjen. i ja¹em ja tako, na pravcima navijem i do dve glave, po krivine knedla, motor kr¹, gume polovne, ja prvi put seo na to govno, al ne jebem ¾ivu silu. teraj bre ko mu jebe mater. ako izginem, neæe bude ¹teta. posle mesec dva, ja kroz rakovicu, kad eto ih trojca opakih starih bajkera, nove ma¹ine, oglancane, podmazane, nove gume. isterali iz gara¾e da se provozaju. a upakovani ko vanzemljaci u opremu. kad æe jedan na semaforu, a ti u opancima, a kzgobovi ovo ono? eee burazere, lako je vama, gle sve novo sve se ima, jebo zglobove, od njih ionako nema leba. onda do¹lo lepo vreme, ja nauèio da vozim, stuco motor i sad me boli kurac. idem pe¹ke. : ( ;D

odguro sam krug, dao kontakt, obrisao diskove, ostavio ga da se sunèa, ionako æemu bude ladno noæas, pa nek se malo ogreje. ubiæe me apstinencija (valjda sam pravopisno dobro napiso reè : )

eto.

[facepalm] [facepalm] [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [srce] [srce]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić


Darko

skuplja se za agregat,a ?

cekaj , a dal je realno da napises da oglas vazi samo do 20:00 h ? ;)

Kostić

mnogi su tako do¹li do kojeèega na tim mrsojevim rasprodajama. moj oglas - moj uslov. pa ti ,ako ti treba jeftino a dobro, dope¹aèi. taman da te uapsim da penjemo motor ukuæu

Kostić

jedan je pre¹ao èetiri dr¾ave da kupi ono ¹to nigde nema da se kupi a kod mene godinu dana visilo za 50 evra. ima tamo u ocenama ;)

Kostić


Kostić


Kostić

ponudi mi èovek giksera 94' fabrika boja, nije registrovan. boja ¹ema 92' ona crno-roze rezervoar i ja ladno odbijem. mo¾da sam glup i gladan za sve drugo, al motor nedam, ¹tagod piso po oglasima. uvek naðem izgovor za ne kad mi neko ne¹to ponudi.

UFF

nego kosta reci nam koga ili sta si silovao ovih dana dok je forum bio nedostupan? :)

Kostić

tebe brate, svaki dan naglas, a sam sam na gajbi, zbrisali svi za beograd. pa tako, po pet puta na dan te silujem a zidovi me slu¹aju... inaèe, recent postove podesi tako da se na svakom postu pojavi samo poslednji komentar u recentu, pa neæe da bude silovanje. ako si me urazumeo.

Kostić

alko-manijak. legenda mamojeba u slavu i èast odlaska bika u pièku materinu i sahranjivanja buduæeg komarca by najebemusecrvenogpolja!

Rory Gallagher - Bullfrog Blues

manijak forever! [klanjam_se]

Kostić